SEO для вашого веб-розробника

 1. Теруель існує, H1 також
 2. Без текстів немає раю
 3. Дайте мені мікродані
 4. Не frikadas з URL
 5. Кожна папка - це стіна
 6. Дайте мені спасибі
 7. Менеджер тегів Google? Комор? Що це таке?
 8. Типова назва для всього Інтернету? Ха-ха-ха!
 9. Мітка metakeywords залишилася в 90-х
 10. Що речі здаються що вони
 11. Зробіть його простим, швидким і красивим
 12. Звичайні CMS - ваші друзі

Скільки разів я знайшов X файли і паранормальних явищ у розробці веб-сайту, коли мова йде про роботу з оптимізації та веб-позиціонування.

Це правда, що іноді є веб-розробки, які, здається, роблять якісь анти-Google ложі, так що тоді я переведу все, що я хотів би розповісти веб-розробникам світу, з наміром, що для того ж Робота може зробити мережу більш дружньою для пошукових систем, тому що врешті-решт Чи не краще, щоб вашу роботу відвідали багато людей?

Так само, як SEO не маю великої художньої бази для створення дивовижних веб-дизайнів, я можу зрозуміти, що дизайнери, програмісти та розробники макетів не мають великої бази SEO для обдумування
Так само, як SEO не маю великої художньої бази для створення дивовижних веб-дизайнів, я можу зрозуміти, що дизайнери, програмісти та розробники макетів не мають великої бази SEO для обдумування. веб-позиціонування , але в кінцевому підсумку успішний проект, як правило, має хороше позиціонування, що надає йому відповідний трафік , і це слід враховувати з самого початку проекту , оскільки є рекомендації, які можна дотримуватися на всіх етапах розвитку і в той же час Ми можемо народити більш дружній Google, замість дивного судоку .

Існують деякі вказівки, які полегшують роботу в мережі Інтернет, яка, як правило, приходить згодом:

Теруель існує, H1 також

Майте на увазі, що так само, як і робочі місця для школи, кожен текст повинен мати титул, який визначає його.
Кожна сторінка, що складається з Інтернету, має назву, яка визначає її, передає її, і позначає її H1, а якщо є підкатегорії, знаєте, H2, H3 ...

Без текстів немає раю

Google розумний, але не так багато. Я перевертаю павутинки архітекторів, які складаються з зображень у повноекранному режимі, з сюжетом, і які проходять слайд типу, а потім запитують (вимагають) природне позиціонування.
Google не знає, що всередині фотографій, і як важливі елементи, які з'являються в ньому, для вашого бізнесу.
Шляхом пояснення пошуковим користувачам і користувачам на даний момент є текст, завжди зберігайте для нього простір.
Особливо в електронній торгівлі не забувайте про неї на домашній сторінці, сторінках категорій тощо.

Дайте мені мікродані

Так, розробник, ми знаємо, що іноді ви маніпулюєте з рідкісними позначками, щоб отримати функції та ходи, які ми не розуміємо, але ми розуміємо, що Google любить семантичне маркування, для трохи більше того, що ви хочете, зайняти деякий час, і ваш сайт буде набагато краще: https://support.google.com/webmasters/answer/176035?hl=uk

Не frikadas з URL

Мені потрібен унікальний ідентифікатор ... НІ!
Це так, якщо в майбутній реалізації ... НІ!
Я думав, що сортувати по ... НІ!
Надайте веб-сайту прості, унікальні та описові URL-адреси. Це ера дружньої URL-адреси не тільки для пошукових систем, але й для користувача, яка легко запам'ятовує їх, підтримує комерційні повідомлення тощо.
Якщо ваша розробка не в змозі це зробити, прибирайте і прибирайте.

Кожна папка - це стіна

Що ж, кожна папка в URL-адресі, яку ви поклали, це стіна, яку я повинен стрибати.
Використовуйте їх тільки в дуже конкретних випадках, щоб диференціювати області Інтернету і дуже різні трафіки . URL-адреса успіху висить безпосередньо з кореня.

Дайте мені спасибі

Чи має веб-сторінка форму чи кошик? Analytics вимірює кількість конверсій за відвідуваннями цільової сторінки , як і багато інших інструментів. Його також можна використовувати для перехресного продажу або перенаправлення трафіку.
Зупиніть дивні ефекти.

Менеджер тегів Google? Комор? Що це таке?

Маркетингові хлопці збираються використовувати яйце скриптів для вимірювання, моніторингу, тестування тощо. Те, як ваш веб-сайт є чистим і акуратним, має почати використовувати Менеджер тегів , і, коли вони прийдуть до дотику до неї, незнайомі люди можуть мати все впорядковано та контролювати.

http://www.google.com/tagmanager/

С цей плагін Ви побачите мітки, які він містить.

Типова назва для всього Інтернету? Ха-ха-ха!

Якщо ви в кінцевому підсумку ставите той самий заголовок у всьому веб-вузлі, або один за замовчуванням для сторінок, які не мають заголовка, це буде той, що закінчується .
Клієнт передаватиме вміст Інтернету, заголовки та описи також , запитувати їх і розміщувати під час роботи кожної сторінки.

Мітка metakeywords залишилася в 90-х

90-ті були дуже важкими, давайте залишимо це так.

Що речі здаються що вони

Якщо ви не готові виграти дизайн або корисність, або ви вже виграєте, залиште винаходи і дивні ідеї для чогось іншого. Користувач звик розпізнавати ряд елементів і функцій, які є однаковими в кожній павутині, якщо ви зміните їх або перекручуєте, то користувач може бути втрачений.
Завжди є творчий запас, але не надто далеко.

Зробіть його простим, швидким і красивим

Коли ви сумніваєтеся , створіть щось просте і концептуальне, в той же час воно також буде швидше, ніж це те, що все більше цінується в SEO, і якщо це красиво краще, є виклик.

Звичайні CMS - ваші друзі

Вони ваші друзі і всі. Якщо щось вже створено і буде легше керувати всім стороннім , які збираються працювати в Інтернеті в інших аспектах, це краще.
Якщо ви не маєте особливих вимог, і ви повинні використовувати менш популярні CMS, це оцінюється, коли CMS має ресурси, спільноту або легко зрозуміти для когось з базовими знаннями або засобами.
Якщо розробка пристосована, це зрозуміло людям .

Звичайно, ми залишили багато інших порад, які ми хотіли б сказати творцеві цього дивного сайту, з яким ви повинні були працювати, тому ми запрошуємо вас продовжувати його розширювати, і хто знає, можливо, це закінчується тим, що це SEO біблія веб-розробників.

Комор?
Що це таке?
Типова назва для всього Інтернету?
Com/webmasters/answer/176035?
Менеджер тегів Google?
Комор?
Що це таке?
Типова назва для всього Інтернету?