SEO для виробників: Частина 2 - Ключові фрази & Ключові слова фокусу

  1. Це хитрі речі.
  2. 1) Заголовок сторінки
  3. 2) Зміст
  4. 3) Мета опис
  5. 4) URL
  6. 5) Титули зображень
  7. 6) Alt Text
  8. 7) Теги H1 / H2
  9. Вам потрібен певний текст на домашній сторінці.
  10. ВИКОРИСТАННЯ:

Поклавши на SEO капелюх є свого роду хрест між бути детективом і психоаналітиком. Трохи розмовляючи, і трохи знаючи, як люди думають, пройде довгий шлях. Вся ідея SEO, зрештою, полягає в тому, щоб зробити ваш сайт з'явився в результатах пошуку, коли люди шукають те, що ви робите. Частина цього рівняння радує роботів і павуків, виганяючи ласощі, які вони шукають, щоб вони правильно індексували вас. Але інша частина з'ясовує, що це таке, що ваша аудиторія може потрапити в пошукову систему, яка могла б отримати їх до вас.

Це хитрі речі.

Давайте зрозуміємо одну річ - ви не збираєтеся зараховуватись до «ювелірних виробів», або «сережок», або навіть до «кришталевих прикрас» або «срібних сережок». Є надто велика конкуренція з величезними гравцями, які зашили. І дійсно, люди не шукають такого. Вони стають набагато більш конкретними. Ми також повинні. Ми повинні прагнути до більш звужених або езотеричних вимог. "Crystal hoop earrings" трохи звужує його. Давайте подивимося, що має сказати про це наш друг Google.

Якщо я введу цю фразу - "кристалічний обруч" у Google, і НЕ натискаю клавішу Enter, я отримую падіння пропозицій:

Якщо я введу цю фразу - кристалічний обруч у Google, і НЕ натискаю клавішу Enter, я отримую падіння пропозицій:

Це надзвичайно корисно. Як ви можете побачити тут, ми маємо декілька, які додають у Swarovski якось, "оптовий", місце або область (uk, eBay, groupon), вторинна характеристика (велика, чорна), і дуже специфічна "з баскетбольних дружин". Це всі пошуки, які Google бачить, на які ви можете перейти. Це означає, що люди активно шукають ці предмети.

Давайте спробуємо інший - "малахітовий браслет":

Знову ж таки, ми отримуємо місця / локації (uk, africa, amazon, etsy), «значення», що цікаво, «зелене» - дуже повчальне, і «russell simmons». Гаразд. А хто знав браслет в відеоіграх (ffxiv) Це цінна інформація, які реальні пошуки Google виконуються, і вона змінюється досить часто.

До речі, якщо у вашому веб-переглядачі є режим "Приватний перегляд" або "Анонімний перегляд", скористайтеся цією функцією - вона надасть вам найнадійніші результати, незабруднені вашою особистою історією перегляду.

Ви можете додати додаткове диференціатор для ваших ключових слів, а також допомогти звузити його. У такому прикладі «кристалічні обручі», якщо я збираюся використовувати, я можу додати «червоний» або «звичай». (Насправді у нас є декілька наших творів, які відображаються в Google Image Search для цієї ключової фрази) Пам'ятайте - ви хочете, щоб ключові слова, що мають пошукову діяльність, але ви також хочете щось унікальне, щоб ви вискочили з решти ринку , щоб ваш народ міг знайти вас. Давайте подивимося на результат пошуку "червоних кристалів обруч" (SERPS

Давайте подивимося на результат пошуку червоних кристалів обруч (SERPS

Зауважте, що в результатах Google відображаються ключові слова. Тут ми бачимо, як в декількох місцях «червоні» і «обручі» і «кристал» не зустрічаються разом в результаті, але вони все-таки вийшли. Найвищий розміщений результат, з іншого боку, це той, де ми бачимо фразу точно так, як набрали у вікні пошуку.

(ПРИМІТКА: існує багато способів проведення ключових досліджень, багато спеціалізованих інструментів. Я люблю мій обліковий запис Google AdWords! Але, чесно кажучи, я знаю, як більшість усіх вас є, і це швидко і легко. , без входу, без вартості. І це дає вам зовсім небагато інформації, щоб ви почали працювати. Він також постійно оновлюється в залежності від того, що люди шукають.)

Говорячи про пошук зображень Google - це велика справа для творців. Ви вже оптимізували назви зображень для пошуку… Ви зробили це, чи не так? Якщо ні, перегляньте це зараз і піклуйтеся про нього:

Оптимізація назв зображень для пошуку в Google Image Search
(http://fiercefearlessandfabulous.com/seo-tip-optimizing-image-names-to-get-found-in-google-image-search/)

Ось хороший: експерти кажуть, що ви не можете повторно використовувати ключові слова, ви не можете мати дві «червоні кришталеві сережки» на вашому сайті. Так що, якщо у вас є два різних типи червоного кристала обруч сережки? Ви можете витягти диференціатор? “Вузький” проти “Широкий”, “Великий” проти “Малий”, “Круглий” та “Вузький”… геометричний, ар-деко, нуво, голлівуд… ви отримаєте ідею. Пам'ятайте, що пошук не повинен вражати всю вашу ключову фразу, ви просто повинні бути оптимізовані для того, що шукає. Більше все в порядку.

Тепер, що ви робите з цим прекрасним ключовим словом, як тільки ви його маєте? Якщо ви використовуєте додаток SEO або плагін Yoast SEO для WordPress (ВИСОКО рекомендую!) Там буде місце, а також конкретні інструкції про те, як слід стежити за кожною сторінкою. Проте, незважаючи на додатки та плагіни, вам потрібно зробити те, що потрібно зробити, щоб ваш KEYWORD PHRASE був нашим фронтом і центром у місцях, де його побачать павуки та веб-сканери:

1) Заголовок сторінки

Давайте візьмемо наші Червоні Кришталеві сережки. Ми хотіли б використати це для назви нашої сторінки, разом з будь-яким іншим, як, наприклад, назва дизайну, наприклад: "ABBY Red Crystal Hoop Earrings"

2) Зміст

Це ваш опис. Вам потрібно якось отримати ключову фразу, включену в неї. Один трюк, який мені подобається, якщо він відчуває себе незручно писати його в контекстному контексті, це використання списку точок маркерів різних функцій і перетворення ключової фрази на першу точку списку, перш ніж такі речі, як розмір і матеріали.

3) Мета опис

Практично всі платформи веб-сайтів дають вам місце для мета-опису. Це текст, який фактично відображається в пошуку Google. Якщо ви не вкажете це, Google спробує витягнути його з вашої сторінки, і це зазвичай не дуже. Мета опису обмежено до 156 символів, після чого вони скорочуються (…).

Погляньте ще раз на нашу сторінку пошуку - це всі описи мета, деякі повні, а деякі - усі. Ось чому ви хочете звернути увагу на кількість символів у цьому описі - 156, не більше. У WordPress, Yoast SEO дасть вам місце, щоб подбати про це легко. У Shopify, це в самому низу кожної сторінки продукту.

4) URL

Ваша фактична URL-адреса має відображати фразу ключових слів, наприклад: / red-crystal-hoop-earrings /

5) Титули зображень

Як ми вже говорили, всі ваші назви зображень повинні бути налаштовані для SEO, як у статті .

6) Alt Text

Alt Text трохи смішно - ви хочете, щоб ваш Alt текст заповнювався, але не завжди з повним ключовим словом. Залежно від щільності вашого вмісту (буквально, скільки слів у вашому описі) Google може подумати, що ви є ключовим словом спам, якщо він бачить занадто високу появу ключового слова щодо загальної кількості слів. Якщо ваш опис, якщо 600 слів, Alt Text далеко .. якщо це всього 100, будьте обережні. Це те, що навіть Yoast не заповнюється надто добре на своїй документації, і я дізнався тільки з проб і помилок і багато вперед і назад зі своєю командою підтримки. Щоб бути на безпечній стороні, будьте більш загальними зі своїм текстом Alt. Я збираюся з назвою дизайну і кольором, наприклад, "ABBY Hoop earrings in Red" або "ABBY crystal hoops in red", і я трохи перемішу його між різними зображеннями, так що Google побачить всі ключові слова серед усіх різних поглядів. Не зовсім впевнений, що він працює, але наші зображення з'являються в пошуку зображень, тому щось натискає.

7) Теги H1 / H2

Якщо ваша платформа дозволяє, позначте ключову фразу тегом H1 або H2. Це по суті говорять павукам “YO! Послухайте! Найбільш важлива інформація на сторінці! »У деяких темах і шаблонах, і H1 або H2 тег зробить те, що ви теги з ним більше; в деяких вона виконуватиме роботу за лаштунками. Живіть з більшим текстом, якщо вам потрібно, це варто. H2 зазвичай не є візуально руйнівним.

А як щодо ваших інших сторінок?

Ви дійсно не можете оптимізувати такі матеріали, як сторінка "Про компанію" та сторінку "Контакт". Вони є такими, якими вони є, тому не хвилюйтеся про них. Одна сторінка, яка займає дуже особливу, іншу оптимізацію - це ваша домашня сторінка, і більшість людей просто забувають про неї!

Вам потрібен певний текст на домашній сторінці.

Помістіть там гарне текстове опис, «вітайте» на сторінці, як би ви не хотіли його називати, як користуватися сайтом, що завгодно… але він повинен містити дуже специфічну інформацію. Вона повинна містити ВСІ ОСНОВНІ КЛЮЧОВІ СЛОВА. У яких матеріалах ви працюєте, які камені… Які техніки ви використовуєте, де ви робите, ви студія однієї митці, команда чоловіка і дружини…. Чи використовуєте ви стародавні прийоми, щось таке круте?…. Що таке ваш "ЧОМУ?", Чи сприяєте ви благодійності? Помістіть це тут… Якщо є логічне вихідне посилання, ви можете включити його. Google LOVES посилання. (але налаштуйте це до відкриття нового вікна)

Не хвилюйтеся про те, "О, мій бог знає, що хтось прочитає це." Ви, мабуть, маєте рацію, але це не те, за кого ви його пишете - ви пишете це для Google. Звичайно, пишіть це красиво, щоб ваші відвідувачі отримали від вас «ВАС», але його існування - Google.

ВИКОРИСТАННЯ:

Використовуйте Google для відстеження того, які ключові слова / фрази активно шукаються.

Уточнюйте SPECIFIC ключове слово / фразу для кожного додавання, додаючи при необхідності диференціатори.

SEVEN частин кожної сторінки для оптимізації:
1) Заголовок сторінки
2) Зміст
3) Мета опис
4) URL
5) Титули зображень
6) Alt Text (будьте обережні)
7) Тег H1 або H2 для фразової фрази Focus на кожній сторінці

Крім того, на вашій першій сторінці з'явиться багатий на ключові слова "вітальний рекорд"

Якщо у вас є SSL на вашому сайті для перевірки, примушуючи його на всіх сторінках дасть вам невеликий SEO підвищення - Google любить SSLs. Не забувайте теж, що станом на 21 квітня 2015 року оновлення алгоритму Google, сайт, який не проходить їх тест мобільної реагування покарані в пошуку.

Ось це зараз. Це велике завдання, яке потрібно виконати на кожній сторінці вашого сайту, для кожного продукту. Можливо, вам доведеться поміняти зображення, якщо ви не можете перейменувати їх у CMS. Повірте, це варто болю. Це перші кроки для того, щоб бути знайдені на просторах інтернету, так що дістаньтеся до нього !! Якщо у вас є питання, не соромтеся запитати їх нижче !!

Потрібна персональна допомога щодо застосування цих принципів до вашого сайту? Заплануйте приватну сесію зі мною , і я провідник про те, як це працює спеціально для вашого сайту та сегмента ринку.

Ви вже оптимізували назви зображень для пошуку… Ви зробили це, чи не так?
Так що, якщо у вас є два різних типи червоного кристала обруч сережки?
Ви можете витягти диференціатор?
Тепер, що ви робите з цим прекрасним ключовим словом, як тільки ви його маєте?
А як щодо ваших інших сторінок?
Чи використовуєте ви стародавні прийоми, щось таке круте?
Що таке ваш "ЧОМУ?
Чи сприяєте ви благодійності?
Потрібна персональна допомога щодо застосування цих принципів до вашого сайту?