Seo Education про SMM і SMO

Емоційний інтелект для підвищення ефективності LinkedIn

Емоційний інтелект для підвищення ефективності LinkedIn

Ви користуєтеся мережею LinkedIn? Швидше за все, так і є. Тепер друге питання, ви використовуєте її ефективно? І ми вважаємо, що відповідь на це питання негативна. Чому так відбувається? У більшості людей є обліковий запис, але вони рідко входять в систему. Не доводиться сумніватися в тому, що вони просто не знають, що з цим робити. Це відмінний спосіб спілкуватися з людьми, але він не схожий на Facebook. У цій соціальній мережі немає кумедних елементів, хоча деякі намагаються це зробити. Але це дійсно залишається оптимальною майданчиком для бізнесу.

Покупки в Інстаграме: каталізатор для збільшення рівня продажів

Покупки в Інстаграме: каталізатор для збільшення рівня продажів

Instagram розширює можливості своїх покупок, і бренди готові прийняти нові зміни. У Instagram працює понад 25 мільйонів компаній, а також присутній зростаюча приваблива аудиторія, яка, схоже, хоче перевірити нові функції в додатку. Instagram Shopping, безсумнівно, стане потужним інструментом для брендів, які поки не знають, як правильно продавати в Інстаграме.

Facebook видалила 5 тисяч опцій таргетинговой реклами: до чого слід готуватися?

Facebook видалила 5 тисяч опцій таргетинговой реклами: до чого слід готуватися

На цьому тижні Facebook оголосила, що вона видалить більше 5000 варіантів таргетингу зі своїх рекламних інструментів користувальницької аудиторії. Очевидно, що контекстна реклама для сайту зміниться, але наскільки і до яких наслідків це призведе?

Рекламодавці на Facebook можуть використовувати ці інструменти таргетингу для настройки (і персоналізації), хто бачить свої оголошення; наприклад, жінки в певній віковій групі, в певному регіоні, які зацікавлені в певній категорії продуктів. Втім, реклама може бути навіть безкоштовної - дізнайтеся, як цього домогтися!

Ідеальний час для постів в Instagram

Ідеальний час для постів в Instagram

Маса людей хоче дізнатися найкращий час для постінгу в Інстаграм, щоб залучити більше передплатників. Дієвий спосіб визначити ідеальний час публікації - це перевірити час ваших повідомлень, щоб дізнатися, який час повідомлення генерує найбільшу зацікавленість аудиторії.

Гірка правда про клієнтів. Частина 2

Частина 2

В першій частині матеріалу ми розібрали, яке зазвичай надається обслуговування клієнтів. Тепер прийшов час зрозуміти, які слід вжити заходів для істотного поліпшення обслуговування, яке піде на благо клієнтам і самої компанії.

Гірка правда про клієнтів. Частина 1

Частина 1

Уявіть таку ситуацію: ви тільки що переконали свого боса затвердити бюджет для десяти нових стоячих столів для вашого офісу - з електронними кнопками, щоб ви могли регулювати висоту. Столи швидко доставлені, настройка проста, і хоча всі вони піднімаються, один з них не спускається. Ви не можете розібратися в цьому самостійно, тому найпростіший спосіб отримати зрозумілу відповідь - здійснити телефонний дзвінок.

Facebook Піксель: детальний розбір аналітичного інструмента

Facebook Піксель: детальний розбір аналітичного інструмента

Два місяці тому Марк Цукерберг написав статус в Facebook, який вразив маркетологів у всьому світі. Він оголосив, що гігант соціальних мереж переробить свій алгоритм ще раз, щоб надати користувачам більше можливостей для спілкування зі своїми друзями і сім'єю і менше з брендами, згладжуючи їх органічний охоплення більше, ніж будь-коли раніше.

Поради по проведенню конкурсу в Instagram

Поради по проведенню конкурсу в Instagram

Організація конкурсу в Instagram приносить величезну користь малому бізнесу. Завдяки розіграшу призів можна підвищити видимість бренду в соціальних мережах, залучити нових потенційних клієнтів, збільшити число передплатників.

4 ради з налаштування сторінки компанії в Linkedin

4 ради з налаштування сторінки компанії в Linkedin

Згадайте, коли співробітниками відділу SMM-маркетингу проводилася оцінка якості сторінки компанії на LinkedIn, її здатність представити бренд користувачам ресурсу, залучити нових потенційних клієнтів, допомогти підприємству завоювати статус авторитету в конкретній індустрії?

6 найважливіших нововведень в соціальних мережах в 2017 році

6 найважливіших нововведень в соціальних мережах в 2017 році

Проводжаючи минулий 2017 рік, ми згадували все хороше, погане і жахливе, що він нам приніс. Коли справа стосується соціальних мереж, важко не думати про останні два. З усіма політичними заворушеннями, сплесками троллінгу навіть Facebook визнав необхідність корінних змін, що сприяють поліпшенню соціального досвіду.

Вибираємо кращий контент для Instagram

Вибираємо кращий контент для Instagram

Провідні SMM-маркетологи, просуваючи акаунти в соціальних мережах, докладають максимум зусиль, намагаючись справити якнайкраще враження на цільову аудиторію. Коли справа стосується залучення трафіку за допомогою Instagram , Переважно візуальної платформи, створення кращого контенту - ключовий фактор успіху. Однак як зрозуміти, які форми інформаційного наповнення вважаються найбільш ефективними?

Поради по організації чату в Twitter

Поради по організації чату в Twitter

Проведення чату в Twitter покращує взаємодію з клієнтами, створює спільноту однодумців завдяки функціям платформи, що сприяє підтримці розмови.

6 способів збільшити коефіцієнт залучення в Twitter

6 способів збільшити коефіцієнт залучення в Twitter

Припустимо, деякий час компанія активно просувалася в Twitter. Справи йшли добре, але в певний момент маркетологам захотілося активніше спілкуватися з шанувальниками бренду. Фахівці все робили правильно: постійно розміщували свіжий, актуальний контент, дотримувалися постійного числа передплатників. Однак коефіцієнт залучення залишав бажати кращого.

12 секретних опцій Facebook

12 секретних опцій Facebook

Управління успішним акаунтом у соціальних мережах в епоху активно розвиваються онлайн-спільнот виявляється часом складним завданням. Число передплатників постійно збільшується, так само як їх ненаситна жага контенту. З урахуванням необхідності своєчасно відповісти на отримані коментарі та повідомлення, знайти швидке вирішення виниклих у користувачів проблем, час, що приділяється управлінню обліковим записом компанії, постійно збільшується.

Instagram: міфи і реальність

Instagram: міфи і реальність

На жаль, занадто часто, випадкове висловлювання, опубліковане на популярному ресурсі, блискавично розноситься по всій блогосфері. Найчастіше відомості виявляються не зовсім точними, часом - і зовсім помилковими. Пояснюється подібна ситуація появою свіжої інформації, виникненні нових тенденцій. Справжній стан речей невідомо, отже, аудиторія починає висувати всілякі гіпотези . Вони приживаються, навіть коли вдається обгрунтувати їх неспроможність.

Статистики, що допомагають вибрати правильну соціальну мережу для SMM-просування

Статистики, що допомагають вибрати правильну соціальну мережу для SMM-просування

У фільмі «Ферріс Бьюллер бере вихідний» прозвучала чудова фраза: «Життя протікає досить швидко. Якщо іноді не зупинятися і не оглядатися, можна пропустити її ». Слова головного героя як ніколи актуальні для світу маркетингу. Соціальний ландшафт швидко змінюється. Для досягнення успіху SMM - фахівцям необхідно слухати і брати участь там, де знаходиться цільова аудиторія, а не чекати, коли глядачі прийдуть до них. Наявність величезної кількості соціальних каналів істотно ускладнює поточний стан речей.

Як залучити трафік на сайт за допомогою Instagram

Як залучити трафік на сайт за допомогою Instagram

З моменту введення бізнес-акаунтів в 2016 році, Instagram приділив пріоритетну увагу надання допомоги брендам і їх передплатникам в ефективній взаємодії, що виходить за рамки розстановки лайків, відстеження останніх новин компанії.

Як створити групу на Facebook

Як створити групу на Facebook

Групи в Facebook привертають увагу підприємців, які прагнуть збільшити прибуток, обзавестися великим числом потенційних покупців при малих витратах. Більш того, їх використання надає масу інших можливостей, наприклад:

Тепер друге питання, ви використовуєте її ефективно?
Чому так відбувається?
Facebook видалила 5 тисяч опцій таргетинговой реклами: до чого слід готуватися?
Однак як зрозуміти, які форми інформаційного наповнення вважаються найбільш ефективними?