SEO експерт - 8 великих причин, чому вам потрібно добре

 1. Роки досвіду SEO
 2. Розуміння різних рівнів SEO
 3. Портфоліо успіху SEO
 4. Sassy про маркетинг
 5. Розуміє Ваші бізнес-цілі
 6. Що SEO Toolset вони будуть використовувати?
 7. Відмінні навички спілкування.
 8. Пристрасний до SEO.

Ваш веб-сайт виглядає надзвичайно, ви прибили преміум-контент і додали гарячі медіа. Але все-таки ви не отримуєте достатню кількість відвідувачів, щоб перетворити їх на клієнтів. Це не те, що ваш сайт не робить свою роботу, він може знадобитися дотик SEO любові, щоб підвищити свою силу домену, видимість і в кінцевому рахунку; збільшити свій дохід. Увійдіть в SEO-експерт.

Увійдіть в SEO-експерт

SEO експерти приходять у всіх формах і розмірах, будь то як найманий працівник, індивідуальний консультант, або агентство SEO. Що всі вони мають спільного в тому, що досвідчений експерт SEO перегляне ваш сайт; запитаєте про ваші бізнес-цілі та як ваші цільові відвідувачі; і, нарешті, визначити стратегії для покращення рейтингу пошукових систем і переглядів сторінок.

Можливі рішення, які експерт SEO може призначити діапазон від чогось простого, як переписування HTML теги заголовка на більш складні структурні проблеми, які перешкоджають сканери пошукових систем від індексації вашого вмісту або отримання якісних посилань з відповідних, більш високих рейтингу доменів і зовнішніх веб-сайтів. Так, це має сенс я чую, як ви говорите, але як я можу знайти хорошого?

 1. Роки досвіду SEO

Завдяки тому, що компанія Google робила наголос на рейтингах сторінок і зміцненню домену, з'явилася нова галузь, і з'явилося поширення експертів з SEO. Але це не означає, що ці «SEO експерти» знають, що вони роблять. Завдяки щоденному зростанню сотень алгоритмів Google, що працювали щорічно, це може завдати шкоди сьогоднішньому світу. Кращий експерт SEO буде знати, що змінилося, і вони знають це тільки через багаторічний досвід, який вони розробили, працюючи в галузі.

Плюс кожен веб-сайт повинен використовувати різні тактики SEO, просто покласти те, що працює для вашого бізнесу не може працювати для інших. Експерт SEO зможе вивчити будь-який веб-сайт і знати це. Крім того, вони будуть точно знати, що потрібно зробити, щоб отримати більше трафіку в пошукових системах, а хтось новий в SEO може застосовувати таку ж тактику до всіх веб-сайтів. Це не тільки не вплине, але може пошкодити рейтинг вашого сайту.

 1. Розуміння різних рівнів SEO

Пошукова оптимізація включає три аспекти:

 • Технічні (структура веб-сайту визначає, наскільки легко або важко для пошукових систем сканувати та індексувати ваш вміст).
 • Оптимізація на сторінці (правильне використання ключових слів і тегів HTML таким чином, щоб допомогти збільшити трафік пошукової системи на ваш сайт).
 • Оф-сторінка оптимізація (наприклад, побудова посилання, сила домену, соціальні сигнали).

Ви можете прочитати більше про відмінності тут .

Успішна стратегія SEO вимагає реалізації всіх трьох елементів. Визначено деякі, можливо, більш поширені, ніж інші. Кращий експерт SEO буде знати, але, але повинен бути радимо вам, що це поєднання трьох.

Експерт SEO повинен розуміти технічні обмеження веб-сайту вашої компанії, а також мати змогу чітко сформулювати свої веб-розробники, щоб ці питання можна було звести до мінімуму. В іншому випадку, якщо пошукова система не може отримати доступ до всього контенту на вашому сайті, то ваші зусилля SEO будуть марними.

 1. Портфоліо успіху SEO

Існує безліч онлайн-контенту про те, як реалізувати тактику SEO і які ваші бізнес повинен використовувати. Inbound.org це хороший ресурс для вивчення. Новіші так звані експерти SEO будуть читати цей вміст і застосовувати його до вашого бізнесу. Не те, що це неправильно робити, адже це як SEO експерти дізнаються про мінливий світ маркетинг в пошукових системах . Однак, перш ніж найняти експерта SEO, попросіть звернутися до їхніх посилань. Потім ви можете оцінити, чи був цей експерт позитивний вплив на бізнес і чи був клієнт задоволений своєю роботою.

 1. Sassy про маркетинг

Технічні питання в сторону, SEO схожа на традиційні маркетингові методи. Вміст сайту повинен бути написаний таким чином, щоб користувач бачив цінність продукту або послуги, яку ви просуваєте, і, сподіваюся, призведе до продажу. Розуміння маркетингової психології та наміру користувача так само важливо, як і ремонт технічних питань на вашому сайті. Маркетинг в пошукових системах є місцем, де веб-сайт підприємства правильно налаштований для відповіді відвідувачам на пошук відповіді. Якщо ваш сайт не містить правильного вмісту або якщо його нелегко знайти або перемістити, відвідувач швидко відскочить від вашого сайту, впливаючи на його релевантність сторінки.

 1. Розуміє Ваші бізнес-цілі

Чи розуміє ваш експерт SEO ваші цілі? Ви хочете, щоб SEO зосередився на перетвореннях (перетворюючи відвідувача на ваш сайт до клієнта, що платить) або піднімали ваші веб-сторінки в межах сторінок результатів пошуку (SERPS). Можливо, ви прагнете збільшити силу домену? SEO повинна бути частиною вашої загальної стратегія цифрового маркетингу . Експерт SEO зрозуміє і оцінить ваш успіх на основі ваших цілей.

 1. Що SEO Toolset вони будуть використовувати?

Як правило, SEO експерт використовуватиме певні інструменти, які дозволять їм досягти успіху з вашого сайту. Є кілька інструментів, які показують рейтинги доменів, де перелічити ваш веб-сайт в каталогах і які ключові слова мають ранг краще за інших, щоб визначити, який вміст ви пишете. Хоча всі великі, деякі славляться певними якостями - SEMRush чудово стежити за тим, як працюють ваші конкуренти, Ahrefs є фантастичним для перевірки та моніторингу зворотних посилань, Величний є дивним для створення цих зворотних посилань. Якщо ви переслідуєте стратегію керування змістом, то Moz може бути інструментом для вас. Хочете додати більш якісні ключові слова, але з низькою конкуренцією? Потім Довгий хвіст Pro є дивним.

SEO експерт повинен знати це і повинен використовувати один з них
SEO експерт повинен знати це і повинен використовувати один з них. Що всі вони мають спільного в тому, що вони коштують грошей - запитайте у свого експерта з SEO, чи вартість їх використання буде включена у вартість контракту, або ж вам доведеться купувати програмне забезпечення самостійно?

 1. Відмінні навички спілкування.

Що стосується їхнього стилю спілкування, експерт SEO повинен вміти чітко повідомляти, чому необхідні зміни на вашому веб-сайті, таким чином, щоб це було чутливим і що все розуміють. Пам'ятайте, що стан справжнього веб-сайту пов'язано з рішеннями, які вже були зроблені іншими (і причиною, чому експерт SEO є в першу чергу!) Простіше кажучи, що все неправильно збирається роздратувати тих, хто працював над цим процесом вже і можливо призвести до токсичної робочої атмосфери у вас або вашій команді.

Кращий експерт SEO буде знати, як працювати з різними типами людей, як керівників, веб-розробників або маркетологів. Зрештою, вони прагнуть забезпечити успішний бізнес.

 1. Пристрасний до SEO.

Хоча знання є важливим, цікавість також необхідна. Пошукова оптимізація - це процес, що розвивається, і навіть коли експерт з SEO співпрацює з вами, вони повинні надавати консультації про нові тенденції, навіть якщо це суперечить спочатку тим, що вони радили робити. Наприклад, «я вчора прочитав і дізнався, що цей веб-сканер працює таким чином, тому ми повинні обговорити внесення змін до нашої стратегії». Великі експерти SEO знаходять альтернативи для вирішення проблем і перешкод. Маючи пристрасть до вивчення нових технологій і цікавість їх застосування демонструє чітке розуміння вашого бізнесу і що SEO експерт має свої бізнес-інтереси в серці.

Якщо ви починаєте веб-сайт з нуля або шукаєте для поліпшення вашого поточного, переконайтеся, що SEO експерт ви наймаєте хороший! Він / вона повинна бути найнята на тривалий термін, оскільки SEO не є короткостроковою стратегією, але дає довгострокові результати.

Потрібна порада щодо SEO? Потім зв'язатися з командою і ми будемо раді порадити.

Так, це має сенс я чую, як ви говорите, але як я можу знайти хорошого?
Можливо, ви прагнете збільшити силу домену?
Що SEO Toolset вони будуть використовувати?
Хочете додати більш якісні ключові слова, але з низькою конкуренцією?
Потрібна порада щодо SEO?