SEO експерт Дубай & сертифікований цифровий маркетинг стратег

 1. Широкий цифровий та вхідний досвід маркетингу
 2. Досвід SEO у Вашій службі
 3. Створення ефективної стратегії SEO:
 4. Конкурентний аналіз:
 5. Стратегія націлених ключових слів:
 6. На сторінці та поза сторінками SEO:
 7. Аудит зворотної лінії:
 8. Місцевий експерт SEO:
 9. Оптимізація електронної комерції:
 10. Питання, які ви повинні задати під час найму консультанта SEO Дубай

Ей, я Фахім Сафдар, сертифікований професійний і партнер Google Adwords & Вхідний маркетинг від HubSpot, і я працюю в якості експерта з цифрових медіа та SEO в Дубаї. Мій досвід полягає в платіжній, органічній та місцевій оптимізації для онлайн-бізнесу, стратегічному маркетингу в соціальних мережах, вхідному маркетингу, планування контенту, розвитку та маркетингу, управлінні проектами, творчому цифровому маркетингу, плануванні досвіду клієнтів, онлайн-брендінгу та управлінні репутацією для різних видів електронної комерції та бізнес-сайтів від малого, середнього до корпоративного. Мої маркетингові та інформаційні технології дозволяють продовжувати і завершувати навіть складні проекти, такі як розробка продуктів, що продають веб-сайт, портали електронної комерції, керування маркетинговими кампаніями електронної пошти, а також цільові сторінки з високою конверсією та цифрове побудова будь-якого бренду для збільшення продажів і забезпечення висока рентабельність інвестицій (ROI) завдяки відмінному наданню послуг.

Кредит мого досвіду у сфері органічної пошукової оптимізації, взаємодії з соціальними мережами, оплати за клік (PPC), розробки веб-сайтів, брендингу, зручності використання, контент-маркетингу, управління репутацією та оптимізації конверсій переходить до мого вище 10-річного досвіду цифровий маркетинг і володіють потужною комерційною чіткістю та знаннями як маркетинговий стратег, а також перетворюють аналітичні результати у діючі та ділові рекомендації. Я здійснював ці послуги для малих, середніх фірм і фірм.

Оплата за інвестиції в SEO зробила прибутковість, лише переконавшись, що веб-сайт клієнта знаходиться на першій сторінці. Мій практичний досвід роботи з різними нішами дозволяє мені переконатися в цьому, і це ще одна причина, чому я зберігаю свої знання про SEO інструменти і алгоритми пошукової системи в актуальному стані відповідно до останніх оновлень пошукових систем.

Інші послуги, які я пропоную, включають наступні:

 • Поточна SEO оптимізація
 • Консультації та аналіз SEO
 • Розробка стратегії SEO
 • Google Maps / Local SEO
 • Відновлення пені та пінгвінів
 • Очищення Backlink
 • Маркетинг соціальних медіа та веб-проектування
 • Просування та маркетинг електронної комерції
 • КПП Реклама через Adwords, Facebook, Twitter, Instagram і YouTube

Я прагну досягти цілей, які виходять вигідними для моїх клієнтів. Мої цілі полягають у забезпеченні переможних стратегій та успішних кампаній SEO для поліпшення рейтингу в SERP (сторінках результатів пошуку), зростання трафіку та онлайн-маркетингу проектів малого та середнього бізнесу.

Мої цілі для клієнтів:

 1. Я прагну виконати ваші потреби та вимоги, які вони мають найбільше значення
 2. Оптимізація переходів з самого початку
 3. Оскільки це не виключно про рейтинг, я маю намір привести покоління

Я разом з моїм клієнтом запускаємо успішні SEO, SMM і PPC кампанії і працюю над тим, щоб керувати веб-сайтами мого клієнта, трафіком, рейтингами та поверненням інвестицій у бік поліпшення.

Виграшну онлайн маркетингову стратегію можна розробити тільки шляхом включення методів SEO та соціальної, мобільної та локальної оптимізації, і я, будучи фахівцем у сфері SEO, радий запропонувати свої послуги для покращення трафіку вашого сайту, обізнаності про бренд та прибутковості.

До Ваших послуг цілодобово!

Зателефонуйте, щоб обговорити, як можна розвивати свій бізнес:
+971 55 410 2948

Якщо ви зацікавлені у створенні більшої кількості потенційних клієнтів і продажів з вашого сайту, ви повинні переконатися, що він оптимізований відповідно до стандартів SEO. Оскільки промисловість повна конкурентних ключових слів, переконайтеся, що ваш веб-сайт стоїть на першій сторінці пошукових систем, особливо в Google.

Для досягнення кращого і першого рейтингу сторінки, навіть рекомендації, надані компанією Google щодо оптимізації на веб-сайті, і якісне будівництво посилань продовжує змінюватися. Можливо, зміни, внесені в попередньому місяці, можуть не збігатися зі змінами, зробленими останнім часом. Таким чином, дуже важливо знати і імпровізувати веб-сайт відповідно до новітніх технологій і професійної тактики SEO в епоху після пінгвінів і панд.

Консультаційні послуги SEO, які я надаю, засновані виключно на зусиллях, спрямованих на виконання вимог клієнта. Кожен веб-сайт має свої унікальні особливості та подання за межі ділянки, які допомагають ранжувати його на першій сторінці пошукових систем. Я маю намір проаналізувати вік доменів, якість зворотних посилань, попередню діяльність поза SEO-сторінки, обсяг пошуку ключових слів, конкуренцію на ринку, а також штрафні санкції за пошукову систему перед ініціюванням оптимізації веб-сайту. Мої послуги SEO не просто базуються на наданні шаблону SEO-аналізу або зворотних посилань.

Широкий цифровий та вхідний досвід маркетингу

Щоб підвищити коефіцієнт конверсії, потрібні інші чинники, ніж рейтинг на першій сторінці веб-сторінки. Ставши успішним в Інтернеті і зростаючий ROI є метою кожного власника веб-сайту, але він приймає глибоке дослідження ключових слів, місцеві SEO, а також оптимізація цільової сторінки, щоб зробити це.

Я пропонував послуги клієнтам в ОАЕ (Дубай, Абу-Дабі, Шарджа), Канаді, Австралії, Сполучених Штатах, Великобританії та інших країнах для поліпшення рентабельності інвестицій веб-сайту в наступних областях:

 • Медіа та реклама
 • Розваги
 • Будівництво та нерухомість
 • Професійний сервіс
 • Електронна комерція та роздрібна торгівля
 • Правові організації
 • Медичні компанії
 • Навчальні заклади
 • Подорожі
 • Події та виставки

Досвід SEO у Вашій службі

Моя мета - досягти ваших проблем! Після обговорення ситуації з моїм клієнтом, я схиляюся до пошуку конкурентів для зворотного інжинірингу їх зворотного зв'язуючого профілю і прийти зі стратегією SEO, яка підходить для роботи сайту. Я разом з моєю командою дубайського спеціаліста SEO покращують рейтинг веб-сайту, виправляючи основні питання, а потім рухаємося в напрямку збільшення онлайн-експозиції.

Детальний огляд моєї експертної оцінки в SEO полягає в наступному:

Я починаю з проведення SEO-аудиту існуючої онлайн-присутності, рейтингу та структури веб-сайту. Після поглибленого аналізу я визначаю потенціал, слабкі сторони, перспективи та загрози вашого сайту.

Створення ефективної стратегії SEO:

У мене є оплот над SEO практики, які дозволяють мені розробити найкращі і найбільш належної стратегії SEO для веб-сайту. Стратегія SEO є єдиною річчю, яка впливає на серп Google в цілому. Змішуючи стандартні та найсучасніші методи маркетингових пошукових систем, я можу допомогти в ранжуванні вашого веб-сайту високо в бажаному бізнесі через мою стратегію.

Конкурентний аналіз:

Значні зусилля, які висуваються вашими конкурентами, важко прориватися, але не неможливо. Конкурентний аналіз є ключем до визначення плану гри SEO для ваших конкурентів. Це допомагає мені слідувати розумним SEO стратегіям супротивника і дивитися в його задній профіль посилання і аудит вмісту. Це допомагає знайти своє ключове місце в пошукових системах і може бути використано для створення кращого цифрового маркетингового плану, щоб перемогти їх. Вам більше не потрібно турбуватися про приховані онлайн-загрози.

Стратегія націлених ключових слів:

Однією з невід'ємних частин планів SEO є пошук відповідних та високо цілеспрямованих ключових слів з високим обсягом пошуку. Цей метод передбачає пошук релевантності ключових слів, глибоке дослідження ключових слів, поведінку споживачів, врахування моделей пошуку та бізнес-орієнтованого аналізу ринку. Я пропоную консультації з цього приводу і маю намір підтримувати прозору кампанію SEO, забезпечуючи правильне дослідження ключових слів. Я розглядаю глобальні та регіональні шаблони пошуку, а також слідую за останніми змінами та оновленнями для оптимізації вашого веб-сайту для більш високого рейтингу в пошукових системах.

На сторінці та поза сторінками SEO:

Обидва послуги пропонуються як SEO експерт і будучи одним; Я пропоную їх і моєму клієнтові. На сторінці SEO є оптимізація факторів веб-сайту, включаючи структуру, зміст, мета-теги, зображення і час завантаження сторінки, в той час як поза сторінки SEO це процес створення зворотних посилань з авторитетних веб-сайтів. Ці послуги допомагають підвищити продуктивність вашого веб-сайту в Інтернеті і збільшити ваш рейтинг у пошуковій системі.

Аудит зворотної лінії:

Аудит зворотного зв'язку - це поглиблений аналіз профілю веб-зворотних зв'язків, щоб знайти можливості та лазівки у стратегії зв'язування. Аудит зворотного зв'язку охоплює багато факторів. Як от; аналіз зворотних зв'язків, розподіл якірного тексту та аналіз різноманітності, аналіз конкурентів, релевантність посилання та тип посилань, що вказують на ваш сайт і веб-сайт вашого конкурента. Я можу зберегти ваш веб-сайт безпечним від проглядаючих очей Google Penguin, і це одна з моїх необхідних знань.

Місцевий експерт SEO:

Оптимізація підприємств для отримання рейтингу місцевих результатів пошуку не є простим завданням. Вона вимагає глибокого аналізу, що веде до налаштування місцевої стратегії створення та виконання стратегії для місцевих компаній, щоб закріпити на картах Google, місцевих посилань і відгуків, подання місцевих бізнес-довідників, оптимізації на сторінці та управління репутацією для підвищення поінформованості бренду та вищого рейтингу пошук за місцем розташування.

Оптимізація електронної комерції:

Майже кожен новостворений електронний бізнес слідує сліди великого роздрібного бренду, щоб залучити трафік з більш високим рейтингом, але вони не помічають того факту, що ці великі імена працюють на передових стратегіях і методах SEO. Веб-сайт електронної комерції вимагає оптимізації перетворення, яка повинна бути введена в дію, щоб мати більш високий рейтинг у сторінках результатів пошуку, що призводить до збільшення продажів. Я зосереджуюся на цьому, використовуючи послуги електронної комерції SEO і підвищуючи трафік і коефіцієнт конверсії електронного магазину.

Якщо у будь-якому випадку ви зіштовхнетеся з проблемою в цифровому маркетингу або під час роботи цифрової, SEO, соціальної мережі або повноцінної маркетингової кампанії вхідного маркетингу; контактуйте зі мною, і я постараюся зробити все можливе, щоб скористатися своїм досвідом, щоб допомогти вам у підвищенні прибутковості. Моя порада буде орієнтована на оптимізацію і ранжування вашого сайту в будинку за допомогою мінімальних ресурсів.

Питання, які ви повинні задати під час найму консультанта SEO Дубай

Краще видимість вашого сайту в пошукових системах (Google, Yahoo або Bing); чим вище буде кількість цільових відвідувачів на вашому веб-сайті. В іншому випадку потенційні клієнти або перспективи можуть навіть не знати про ваше існування. Краща наочність - це ключ до більш високого рейтингу в пошукових системах. Це призводить до більш високих продажів, прибутку і підвищує поінформованість про бренд.

Кожен сайт повинен дотримуватися певних практик SEO, щоб мати більш високий рейтинг пошукової системи, але якщо ви не в змозі управляти часом або відсутністю технічної експертизи SEO, прийшов час, щоб найняти досвідченого, талановитого і послідовного спеціаліста з пошукової оптимізації (SEO).

Maile Ohye , Програми розробників Tech Lead в Google, обмінюючись своїми порадами щодо поліпшення досвіду пошукачів на вашому сайті, наймаючи експерта SEO (Search Engine Optimizer).

Деякі з питань, які ви повинні задати перед наймом консультанта SEO, наведені нижче, а також мої відповіді на них.

Скільки часу SEO прийняти, щоб показати результати рейтингу?

Результати рейтингу SEO залежать від декількох факторів, що впливають на часові рамки та поточну позицію у видачах. Я аналізую сайт клієнта перед операцією SEO на основі цілей клієнта, щоб отримати оцінку часових рамок і загальної вартості ранжування сайту на першій сторінці. Головними факторами, які я вважаю, є:

 • Якість та кількість вмісту на вашому веб-сайті та частота оновлення вмісту
 • SEO зусилля та діяльність перед наймом консультанта
 • Якість профілю зворотного зв'язку
 • Конкурентоспроможність щодо ніші та ключових слів
 • Цілі SEO, загальний бюджет і очікування

Від 4 до 8 місяців потрібно для веб-сайту з чистим профілем зворотного зв'язку та якісним контентом. Вони класифікуються для низьких до середніх ключових слів конкуренції на першій сторінці або іншими словами серед 10 найкращих результатів рейтингу. Необхідно додатково від 1 до 4 місяців для веб-сайтів, які були надто оптимізовані або постраждали від покарання Google або мають низьку якість.

Для швидкого повороту та трафіку, що призводить до продажів і обізнаності про бренд, я можу налаштувати платну кампанію на соціальних медіа (Facebook, Twitter і Instagram), Google Adwords або Bing Ads, які допомагають залучити високо цільових відвідувачів вже наступного дня.

Що робить вас відрізняється від інших SEO експертів і цифрових компаній в Дубаї?

Я прагну працювати над тим, щоб ваш веб-сайт досягав своїх цілей у найближчі місяці. Будучи чесним і прозорим у своїх відносинах, я підвищую трафік веб-сайту мого клієнта, що призводить до збільшення кількості потенційних клієнтів і продажів, оптимізуючи правильні ключові слова, створюючи якісні зворотні посилання, щоб покращити рейтинг від «не ранжується» до «10 найкращих результатів (перша сторінка)» пошукових систем. Більшість SEO-гуру зосереджують увагу на “6 місяців рекомендованого періоду” для SEO-кампанії, “у бізнесі за останні 10 років”, “допомагали тисячам компаній”, ми можемо “поліпшити ваш рейтинг” веб-сайту, “бути на вершині Google "Результат пошуку / перша сторінка" або "збільшити трафік веб-сайту на ніч", але, на жаль, це не допоможе вам стати на першій сторінці Google.

У середньому, більшість ключових слів займає 3-8 місяців, щоб їх класифікували на першій сторінці, тоді як деякі ключові слова з низькою конкуренцією для авторитетних веб-сайтів отримують рейтинг навіть протягом 1-2 місяців. Проте висококонкурентні ключові слова можуть зайняти до одного року або в деяких сценаріях більше року залежно від багатьох факторів. Я завжди проводжу персоналізований поглиблений технічний і конкурентний аналіз для розробки високоефективної стратегії SEO. Крім того, я уважно спостерігаю, вимірюю та відстежую SEO-кампанії після виконання, оскільки успіх мого клієнта - це мій успіх.

Чи є у Вас досвід SEO для нерухомості, електронної комерції, подій або будь-яких інших веб-сайтів малого, середнього або корпоративного бізнесу?

У мене є ідеальний досвід SEO для ранжування веб-сайтів ніші, незалежно від їх географічної області, місцевого / глобального типу оптимізації. Завдяки своєму величезному досвіду, я можу класифікувати будь-яке ключове слово для будь-якого веб-сайту в будь-якій країні, місті або регіоні світу. Клієнти та проекти, над якими я працював, включають місцеві підприємства, веб-сайти електронної комерції клієнтів, що орієнтуються по всьому світу, брокерів з нерухомості, події, виставки, веб-агентства та інші веб-сайти клієнтів, що знаходяться в ОАЕ (Абу-Дабі, Дубай, Шарджа), США, Канада, Австралія та Великобританія.

Які методи SEO використовуєте для оптимізації веб-сайтів? Чи використовуєте ви білі, сірі чи чорні технології SEO?

Я завжди дотримуюся практики SEO білих капелюхів згідно з правилами Google Webmaster. Маючи колекцію баз даних моїх веб-сайтів з хорошими показниками SEO, трафіком і вищими повноваженнями в Google, це дає мені перевагу на ігровому полі, щоб отримати більш високі повноваження та покращення рейтингу. Для зворотних зв'язкових кампаній я використовую різноманітні соціальні медіа, статті, гостьові публікації, прес-релізи, веб-2.0, веб-каталоги, веб-сайти закладок і контенту та багато іншого. Оптимізуючи веб-сайт, я уникаю використовувати коментарі, переадресації, приховані зворотні посилання, спам-посилання на веб-сайт, програмне забезпечення для автоматизації, низьку якість або вміст та чорні / сірі технології SEO. Такі речі становитимуть значний ризик для вашого сайту, що призведе до отримання покарання Google.

Чи можете ви надати список ваших попередніх і поточних клієнтів?

Ванесса Фокс , автор «маркетингу в епоху Google» (Wiley, 2012) і ініціатор Nine by Blue - постачальник програмного забезпечення SEO, заснований на Seattle, вважає, що справжній експерт SEO повинен бути впевнений у видачі короткого списку свого поточного та попередніх клієнтів.

Ці посилання виявляються на вашу користь, оскільки зацікавлений інтерв'юер може перехресно перевіряти і отримувати оцінку вашої роботи SEO від вашого попереднього клієнта і поважати вашу ефективність як хорошого кандидата. Крім того, Fox висловив думку про те, що клієнти повинні говорити про покращення рейтингу пошукових систем завдяки роботі консультанта, а не видавати точну аналітику.

Як ви збираєтеся покращити рейтинг пошукової системи мого веб-сайту?

"Намагайтеся уникати роботи з консультантами SEO, які не хочуть детально обговорювати свої методи SEO.", Засновник компанії Warns Moz (компанія з інтернет-маркетингу, заснована в Сіетлі), Ренд Фішкін , також співавтором мистецтва SEO (O'Reilly, 2012). Вони повинні пояснити стратегії для поліпшення рейтингу пошукових систем веб-сайту, крім того, дати оцінку тимчасових рамок, як довго це може зайняти для досягнення цілей кампанії SEO відповідно до угоди.

Також, переконайтеся, що пропозиція експерта повинна охоплювати початковий технічний огляд веб-сайту на сайті, вказуючи на будь-які помилки 404 з сторінками та пошкоджені внутрішні або зовнішні посилання на сайті, що призводить до зниження рейтингу вашого сайту в пошукових системах. Це гарантує, що проблеми веб-сайту будуть визначені заздалегідь. Після цього, щоб оновити сайт, я пропоную процес оптимізації на сторінці, щоб зробити його зручним для пошукової системи. Також покращено URL-адресу веб-сайту, мета-теги, заголовки та структури внутрішніх зв'язків.

Пильна увага приділяється практиці позасторінкового SEO, а також поліпшенню видимості веб-сайтів на інших веб-сайтах згідно з останніми стратегіями побудови посилання через соціальні медіа, прес-релізи, блоги та багато іншого.

Чи дотримуєтесь Ви Керівництво веб-майстрів про пошукові системи (Google, Yahoo, Bing)?

Я по-друге, що консультант SEO повинен суворо дотримуватися Веб-майстер Google Кращі практики. Ці практики явно забороняють 13 загальних трюків SEO, що використовуються гуру SEO для швидкого більш високого рейтингу. Наприклад, створення спаму або низькоякісного вмісту та участь у схемах спам-посилань, таких як маскування, вхідні сторінки, приховані посилання або тексти. Якщо інструкції для веб-майстрів не будуть виконані належним чином, ваш веб-сайт буде покараний пошуковими системами, вилучивши їх з результатів пошуку.

Також, Yahoo і Bing мати свої рекомендації для веб-майстрів для кращої практики SEO для поліпшення рейтингу.

Ви гарантуєте, що мій сайт буде зайнятий на позиції 1 на Bing, Yahoo і Google?

За словами Ванесси Фокс, "якщо кандидат відповідає так, поверніть і біжіть в іншому напрямку так швидко, як тільки зможете", тому що неможливо гарантувати рейтинг №1 в пошукових системах. Деякі агенції та експерти SEO дають такі підроблені гарантії, оскільки більшість з них зосереджується на неетичних або чорних капелюхах SEO.

Крім того, червона марка експертів, які стверджують, що мають хороші відносини як партнери з Google або іншими групами пошукових систем, щоб мати більш високий рейтинг в пошукових системах. Тільки пошукові системи (Google, Yahoo & Bing) можуть керувати рейтингом пошукових систем за алгоритмом ранжування.

Чи є у вас достатньо досвіду для поліпшення рейтингу в місцевих видачах (сторінки результатів пошуку)?

Як зазначає Ренд Фішкін, «рейтинг місцевих результатів пошуку важливий для малих та середніх підприємств, які залучають клієнтів поблизу. Таким чином, ви повинні шукати консультанта, який має досвід місцевих методів SEO ».

Місцевий SEO оптимізований веб-сайт з'являється в результатах пошуку, коли хтось шукає ключові слова для бізнесу в пошукових системах для певного місця. Місцеве ранжування може бути досягнуто шляхом оптимізації багатьох факторів, орієнтованих на географічне розташування підприємства, особливо шляхом додавання місцеположення підприємства (країна, штат або місто) до мета-тегів веб-сайту, а також список компаній на Yahoo, Bing, Google та інших місцевих підприємствах. бізнес-довідники конкретного місця розташування.

Я віддаю перевагу вам поділяти зміни, які ви робите на моєму веб-сайті; Чи будете ви це робити?

Це тип критичного питання, ви повинні запитати ваш гуру SEO, перш ніж найняти його / її. У поточній версії кодування веб-сторінки внесено багато змін під час оптимізації веб-сайту відповідно до правил пошукової оптимізації; краще попросити консультанта отримати дозвіл, перш ніж зробити навіть одну модифікацію, оскільки важливо знати, які поправки і які веб-сторінки він збирається зробити.

Ці зміни можуть включати мета-теги (назви та описи), фіксації чи копіювання додаткового вмісту, щоб зафіксувати ключові слова, які шукають потенційні клієнти, виділяючи продукти або послуги, щоб покращити видимість, зафіксувати кодування веб-сторінок відповідно до стандартів W3C або змінити дизайн цільові сторінки з кращою навігацією, щоб зробити їх зручнішими для збільшення рентабельності інвестицій (повернення інвестицій), генеруючи більшу кількість потенційних клієнтів.

Як відстежувати і вимірювати успіх ваших кампаній SEO?

Google analytics є ключем до вимірювання успіху, досягнутого в результаті зусиль SEO. Скільки трафіку на вашому сайті ви отримуєте і яке поліпшення в рейтингу, що є джерелом трафіку, кількість зовнішніх зворотних посилань і які ключові слова використовують для пошуку вашого веб-сайту, є основними КПІ для відстеження ефективності SEO. Отже, завжди переконайтеся, що ваш консультант має достатньо досвіду для аналізу продуктивності за допомогою Google Analytics, інструментів для веб-майстрів і аналітичних навичок для ефективного та глибокого аналізу.

Ви також повинні запитати про те, як часто консультант ділиться аналітичним звітом і як вони використовують його для постійного поліпшення рейтингу пошукових систем і трафіку.

Який режим ми будемо використовувати для спілкування і як часто?

Кожен експерт SEO Dubai отримує зв'язок у різних стилях. Це залежить від вашої переваги спілкування як консультанта; Я ціную вашу думку. Різні режими зв'язку включають розмову особисто або по телефону, через текст, пошту та Skype. Час перебування в статусі оновлення також може бути вирішений.

Скільки ви стягуєте та що стосується Вашої Структури оплати і Умов оплати?

Умови оплати та розмір оплати кожного консультанта різні. Чи вони сплачуються погодинно за їхні послуги або за проектом. Найбільш поширеним способом платежів є платіж за проектом. Це залежить від розміру, терміну перебування та складності проекту. The Обстеження цін Moz на 2011 рік з 600 вищезгаданих SEO фірм запропонували, що витрати проекту становлять від $ 1000 до $ 7,500 (3600 AED - 27 500 AED). Він також повідомив, що найнижча ціна більшості утримувачів коливається від $ 251 до $ 500 (900 AED - 1800 AED), а найвища ціна коливається від $ 2500 до $ 5,000 (9,000 AED - 18,000 AED). Ціни на погодинне обслуговування варіювалися від $ 76 до $ 200 (280 AED - 750 AED). Більшість консультантів, які спеціально працюють з малими підприємствами, зазвичай витрачають менше, ніж щогодини або місячні ставки.

До інших важливих питань, пов'язаних із SEO та платежами, відносяться: Як регулярні платежі за рахунками-фактурами будуть сплачуватися щомісячно, раз на два місяці або щоквартально. Також, ви нараховуєте відсотки за прострочені платежі?

Що буде далі, коли наш контракт закінчиться?

"Коли ваш договір SEO буде закінчений або якщо ви припините його до закінчення терміну дії з будь-якої причини, ви повинні тримати право власності на всі згенеровані зворотні посилання та оптимізований веб-вміст, за який ви заплатили консультанта", - каже Фокс.

Також переконайтеся, що консультант SEO погоджується з тим, що після закінчення контракту він не може змінювати, оптимізувати або видаляти доданий вміст від вашого імені. Вам потрібно запитати експерта про плату за дострокове припинення дії договору. Експерт зазначить їх, якщо такі є.

Скільки часу SEO прийняти, щоб показати результати рейтингу?
Що робить вас відрізняється від інших SEO експертів і цифрових компаній в Дубаї?
Чи є у Вас досвід SEO для нерухомості, електронної комерції, подій або будь-яких інших веб-сайтів малого, середнього або корпоративного бізнесу?
Які методи SEO використовуєте для оптимізації веб-сайтів?
Чи використовуєте ви білі, сірі чи чорні технології SEO?
Чи можете ви надати список ваших попередніх і поточних клієнтів?
Як ви збираєтеся покращити рейтинг пошукової системи мого веб-сайту?
Чи дотримуєтесь Ви Керівництво веб-майстрів про пошукові системи (Google, Yahoo, Bing)?
Ви гарантуєте, що мій сайт буде зайнятий на позиції 1 на Bing, Yahoo і Google?
Чи є у вас достатньо досвіду для поліпшення рейтингу в місцевих видачах (сторінки результатів пошуку)?