SEO Evolution: Теми замість ключових слів з тематичними кластерами

 1. Класичний рейтинг ключових слів виконав свою мету
 2. Новий принцип організації: теми замість ключових слів
 3. Тематика кластерів і стратегії змісту йдуть рука об руку
 4. Будьте в курсі!
 5. Найкраща практика: Зробити інформаційний компонент компонента
 6. Рекорд треку: Погляд на перехід на HubSpot
 7. Ця стаття належить: Журнал UPLOAD 57

Нова стратегія SEO, заснована на тематичних кластерах, яка базується на темах замість ключових слів, має великий потенціал для високих рейтингів. Рука об руку з витонченою стратегією змісту, маркетологи та спеціалісти з SEO можуть об'єднати найкраще з обох світів і розробити зміст, який не тільки переконує, але й демонструє більшу видимість. Inken Kuhlmann пояснює в цій статті, що це все і показує приклад з її власної практики. Нова стратегія SEO, заснована на тематичних кластерах, яка базується на темах замість ключових слів, має великий потенціал для високих рейтингів

(Ілюстрація: © bagotaj, depositphotos)

Класичний рейтинг ключових слів виконав свою мету

Все частіше запити надсилаються до Google за допомогою голосового пошуку, наприклад, через Google Assistant, Amazon Alexa або Siri , Нарешті, але не в останню чергу, повні питання замість єдиних комбінованих ключових слів у пошуку Google вже були міцно встановлені і стали більш поширеними в письмових пошуках.

Використання штучного інтелекту Найвища собака також ідентифікує синоніми і відносини між пошуковими системами і хоче розробити наміри за запитом, щоб доставити контекстні результати. Тому не тільки місцеві посилання, а й такі запитання, як, де, коли, як і т.д., відіграють вирішальну роль у відповідях на результати пошукової системи.

Це зробить результати більш точними та персоналізованими. Для одного ключового слова більше немає лише однієї сторінки результатів пошуку, але є безліч списків хітів, які пристосовані до відповідного запиту шукача.

Щоб бути максимально широко представленими у відповідних результатах, маркетологи та спеціалісти з SEO вже давно використовують так звані довгострокові ключові слова, які складаються з комбінації слів і націлені на конкретний аспект навколо центрального ключового слова. Як результат, вони можуть досягти хорошого рейтингу в запиті, що відповідає цьому аспекту.

Слід також пам'ятати, що для такої довгої ніші вони можуть досягти хороших результатів, але їх важко досягти. У кінцевому підсумку, багато компаній потрапили в занепад та виробляють тонни вмісту, що переростає у джунглі змісту. У найгіршому випадку навіть індивідуальні внески конкурують один з одним і канібалізують себе таким чином.

У найгіршому випадку навіть індивідуальні внески конкурують один з одним і канібалізують себе таким чином

Рисунок 1: Схематичне зображення корпоративного блогу на прикладі HubSpot.

Новий принцип організації: теми замість ключових слів

Але як же вдасться підвищити рейтинг поза довгостроковими заявками на ще більш конкурентні ключові слова? В експерименті SEO-фахівці HubSpot змогли показати, наскільки важливі внутрішні посилання і, як наслідок, стиснення вмісту для ранжування на сторінках результатів пошуку. Коротше кажучи, чим більше внутрішніх посилань, тим вище розміщення. Тому дуже важливо побудувати чітку структуру.

Саме тут з'являються тематичні кластери. Вони вводять порядок в плутанину і допомагають Google краще захопити сайт і торкнутися його вмісту. Поєднання вмісту також допомагає маркетологам та експертам SEO оптимізувати планування контенту та діяти стратегічно.

У цьому підході кожен кластер теми розглядає загальну тему і розглядає її в оглядовій статті - "зміст стовпчика". Він утворює ядро ​​кластера. Подальші аспекти, допоміжні теми та додатковий зміст обговорюються у вкладах підпорядкованого змісту, так званого "кластерного змісту". З одного боку, вони стосуються змісту Pillar, а з іншого - пов'язані між собою. Результатом є структурована тема, зміст якої Google може краще зафіксувати.

Крім того, посилання не тільки відображають посилання на вміст Google один до одного, але й є ключовим критерієм для оцінки веб-сторінок пошуковою системою. Вони свідчать про високий авторитет, що в свою чергу позитивно впливає на рейтинг.

Крім того, відвідувачі веб-сайту можуть легко знаходити свій шлях навколо та отримати вигоду від оптимізованого користувацького досвіду.

Крім того, відвідувачі веб-сайту можуть легко знаходити свій шлях навколо та отримати вигоду від оптимізованого користувацького досвіду

Рисунок 2: Схематичне представлення тематичного кластера.

Замість того, щоб втрачати відстеження десятків посад на довгострокових варіантах, компанії можуть використовувати цей принцип, щоб поєднати весь вміст навколо комплексу тем і таким чином досягти хорошої видимості навіть для більш конкурентного ключового слова. Кожен внесок з кластеру теми сприяє поліпшенню рейтингу всього комплексу.

На перший погляд: що таке вміст Pillar?

Ядро тематичного кластеру називається змістом стовпців. Він представляє центральну тему якомога детальніше, щоб детальніші питання, допоміжні теми та підрайони могли бути змістовно пов'язані звідси. У той же час, ці підтеми також посилаються на вміст Pillar для відображення кластера в обох напрямках. Через глибину вмісту вміст Pillar може охоплювати кілька тисяч символів. Крім того, він може приймати різні форми і розміщуватися в будь-якій області веб-сайту.

Тематика кластерів і стратегії змісту йдуть рука об руку

При такому підході веб-сайт компанії має структуровану форму. Маркетологи і фахівці SEO зазвичай будують кілька кластерів теми, щоб отримати хороший рейтинг пошукової системи для різних тем. Щоб визначити правильні, важливі теми, для яких розраховується такий кластер теми, треба стратегічний зміст плану розвиватися.

Критерії для створення кластера тем:

 • Чи потрібна робота для потенційного обсягу пошуку предметної області?
 • Чи може існуючий елемент вмісту виконувати роль вмісту стовпця?
 • Чи хотіли б Ви детально описати цю тему або вона особливо актуальна для покупця?

Під час створення комплексу тем необхідно переглянути та категоризувати наявний вміст, наприклад, публікації в блогах, шпалери, довідники або загальні сторінки сайту. Якщо у вас вже є відповідна оглядова стаття по темі, її можна використовувати як вміст стовпців. Це також може бути корисним для розробки, оновлення та використання вже існуючого внеску. Тематично відповідні внески можуть бути пов'язані з оглядовою статтею і, якщо необхідно, також з вмісту стовпчика посилатися на ці підтеми.

Будьте в курсі!

Якщо ви не хочете пропускати такі предмети, замовляйте щотижневий бюлетень. Щотижня у нас є новий, детальний та корисний внесок для вас, написаний журналістами та експертами. Теми: електронний бізнес, інтернет-маркетинг, соціальні медіа тощо. З нами ви залишаєтеся в курсі і щойно дізнаєтеся щось нове. Більше 1900 одержувачів вже користуються цим безкоштовним сервісом!

Докладніше про вміст та конфіденційність див. цю сторінку ,

Найкраща практика: Зробити інформаційний компонент компонента

Сам HubSpot використовував цей принцип у реструктуризації власного сайту і вже побудував численні теми. Кластер теми "Майбутнє стратегії змісту" Надає корисні знання про стратегічне планування та використання контент-маркетингу. Для цього вміст Стільниці розділений на наступні розділи

 • Як змінилися пошукові системи?
 • Як змінюються користувачі та їхні пошуки?
 • Як сьогодні повинна бути створена стратегія змісту?
 • Що таке кластер теми?
 • Як створити план для кластера тем
 • Як ви оцінюєте успіх кластеру тем?

Кожен з цих абзаців вводить тему і використовує пояснювальні ілюстрації, такі як скріншоти або діаграми і посилання на добре поважані джерела. Крім того, вміст Pillar одночасно посилається на інші аспекти та суміжні області у відповідних місцях, включаючи вічнозелений вміст, пошукову оптимізацію, дослідження ключових слів або ознаки фрагментів.

Крім того, вміст Pillar одночасно посилається на інші аспекти та суміжні області у відповідних місцях, включаючи вічнозелений вміст, пошукову оптимізацію, дослідження ключових слів або ознаки фрагментів

Рисунок 3: Вибір вмісту кластера для кластеру тем "Майбутнє стратегії вмісту"

Теми вмісту кластера розглядаються, наприклад, в останніх повідомленнях у блогах, відео чи інфографіці, так що новий мультимедійний контент постійно збагачує конструкцію. Крім того, вміст кластера також відноситься до вмісту центрального стовпа, створюючи складну мережу внутрішніх зворотних посилань. Кожна нова посада зберігає тему кластера в актуальному стані і підвищує рейтинг всього комплексу. У той же час, користувач може легше переміщатися по темі і йти в експедицію.

Власні експерименти HubSpot з тематичними кластерами розкрили деякі критерії для успішних комплексів, які маркетологи та експерти SEO повинні взяти до серця.

Поради щодо успішних кластерів тем:

 • Першокласний зміст: зміст стовпчиків, як центральний елемент кожного тематичного кластера, повинен бути найвищої якості та забезпечувати користувачам додаткову цінність.
 • Призначити правильно: загальні теми добре підходять для вмісту Pillar, суб-аспектів вмісту кластера.
 • Відношення 1: 8: Кластер тем повинен збирати близько восьми частин вмісту кластера навколо вмісту стовпів. З часом буде додано додатковий вміст кластера.
 • Сучасність: для того, щоб зміст не тільки зберігав свою цінність, але й класифікувався як найсучасніший пошуковою системою, зміст Pillar повинен оновлюватися на спеціальній основі, але принаймні кожні дев'ять-дванадцять місяців. Регулярний вміст кластерів щодо останніх подій також гарантує актуальність.

На перший погляд: що таке кластерний зміст?

Вміст кластерів підтримує вміст центрального стовпа. Для цього він повинен охоплювати суб-область, підтему, детальні аспекти або поточні події і посилатися на більш загальний зміст Стовп. Як правило, вміст кластера націлюється на ключове слово з довгим хвостом з меншим трафіком. Вміст кластера може мати багато форм, часто публікацію в блозі, але відео чи інфографіка можуть бути доречними. Для того, щоб постійно добре класифікуватись за тематичним кластером, новий, сучасний вміст кластерів повинен регулярно збагачувати комплекс тем.

Рисунок 4: Схематичне зображення веб-сайту з тематичною стратегією кластера на прикладі HubSpot.

Рекорд треку: Погляд на перехід на HubSpot

У тематичному кластері "Маркетинг Facebook" HubSpot вже досяг значного збільшення видимості. До реорганізації, HubSpot класифікував "Facebook-маркетинг" за межами 50 з оптимізацією ключових слів з довгим хвостом. -Niche, але для висококонкурентного "Facebook маркетингу".

Це величезне поліпшення базується, з одного боку, на геніальних мережах внутрішнього контенту і, з іншого боку, на високій якості контенту. Вміст "Стовп" структурований настільки деталізовано і інформативно, що тривалість перебування вище середнього, і багато зовнішні сайти посилаються на високоякісну посаду. Незабаром після реструктуризації, зміст Pillar отримав близько 10.000 переглядів на місяць і 1500 зворотних посилань протягом двох місяців. Він був переданий йому шість-вісім разів частіше всього за 60 днів, ніж він був на регулярній блозі за життя. Ці численні зворотні посилання продовжують розраховувати на рейтинг Google. Таким чином, можна було вирватися з довготривалого існування і досягти відмінної органічної видимості навіть для такого великого комплексу тем.

Маркетологи та SEO експерти повинні, у світлі цих нових знань, структурувати свій сайт відповідно і стратегічно вирівнювати їхній зміст. Таким чином, вони можуть не тільки забезпечити їх вміст верхнім розташуванням, але й оптимізувати роботу користувачів для потреб сучасних користувачів.

Ця стаття належить: Журнал UPLOAD 57

Як ви знаєте, недостатньо мати гарну пропозицію, ви також повинні мати можливість її продати. Ось про це йдеться в чотирьох постах. Ми дивимося на те, що відбувається з "соціальним продажем" через LinkedIn і Xing, що потрібно враховувати при персоналізації, як стати більш задоволеним продавцем з принципом "активності на основі продажу" і як важливі дані про продукт в E -Комерція є. Плюс: Інша стаття вводить "Тематичні кластери", актуальну тему в пошуковій оптимізації, і у нас є tickaroo, новий профіль запуску для вас.

Inken Kuhlmann є не тільки експертом у стратегіях цільового контенту, але й старшим менеджером з розвитку ринків HubSpot також відповідає за стратегічний розвиток лідера ринку для вхідного маркетингу та програмного забезпечення для вхідних продажів у Франції та Іспанії.

На перший погляд: що таке вміст Pillar?
Чи може існуючий елемент вмісту виконувати роль вмісту стовпця?
Чи хотіли б Ви детально описати цю тему або вона особливо актуальна для покупця?
Як змінюються користувачі та їхні пошуки?
Як сьогодні повинна бути створена стратегія змісту?
Що таке кластер теми?
На перший погляд: що таке кластерний зміст?