SEO Фактори Чому SEO так гаряча. Ми розбиваємо SEO та її фактори.

  1. Пошукова система рейтингу SEO факторів
  2. Алгоритм оновлень, SEO факторів
  3. Що про мобільний SEO? Фактори SEO

SEO гарячий. Завдяки жорсткій конкуренції між веб-сайтами вона стає більш важливою, ніж будь-коли, для онлайн-успіху. Але що ж таке SEO? Які підходи рекомендуються і які тактики слід уникати? У наступні тижні ми знайдемо відповідь на ці запитання. Сьогодні ми починаємо цю сесію Tuts + з вступом до факторів SEO. SEO   гарячий

Фактори SEO

SEO - це абревіатура Пошукова оптимізація . Вона описує ряд методів, які покращують видимість веб-сайту на сторінках результатів пошуку. Метою такої оптимізації є ранжування якомога вищого для певного пошукового запиту. Природно, це легше сказати, ніж зробити ...

Методи оптимізації можна розділити на дві категорії:

Називаються методи, які рекомендують пошукові машини як частина гарного дизайну Білий капелюх SEO . Вони вважаються безпечними і дають довгострокові результати.

Чорний капелюх SEO, з іншого боку, використовує методи, які не схвалені пошуковими системами. Сайти, які використовують ці методи, можуть зазнати покарання за рейтингом; найгірший сценарій - повне видалення з індексу. Для деяких прикладів чорної капелюх SEO, подивіться на DesignHammer 17 Black Hat SEO методи, щоб уникнути.

Коли ми говоримо про SEO, ми зазвичай звертаємося до Google як до пошукової системи. Зрештою, Google має ринкову частку 91%, що робить її найважливішою пошуковою системою. Але методи, які ми будемо обговорювати, застосовуються тільки для Bing і Yahoo.

Чому SEO важливо?

SEO - це все про рейтинг. Але чому ця позиція так важлива для веб-сайтів?

Наприкінці весни 2011 року Slingshot SEO провела дослідження про CTR результатів пошуку. Вони порівнювали позицію веб-сайту у видачі ЗМІ з відповідним рейтингом кліків. Це результат їхніх досліджень:

КІЛЬКОВИЙ рейтинг кліків
Результат чіткий: вищий рейтинг = вище CTR. Для компаній, які роблять більшість своїх грошей в Інтернеті, таких як веб-магазини, це може бути питанням життя і смерті. Завдяки SEO ці компанії можуть значно покращити свій органічний трафік (і дохід).

Добре Фактори SEO це не те, що ви робите без плану гри. Гарне місце для початку SEO зусилля вивчає роботу пошукових систем. Ця інформація може дати нам деякі ідеї щодо того, яка тактика працює і які є марними.

Інтернет неймовірно великий; є (в даний час) приблизно 50 мільярдів індексованих веб-сторінок і без пошукових систем неможливо знайти корисну інформацію в цьому безладді. Це було б як пошук голки в стозі сіна.

SEO готівкою

кількість індексованих веб-сторінок Інтернету
Пошукові системи наводять порядок у цьому хаосі. Створюючи індекс, вони можуть показувати вам найбільш релевантні веб-сторінки для вашого пошукового запиту. Але цей індекс часто змінюється. Щодня додаються нові веб-сайти, переробляються веб-сторінки, завантажуються нові файли тощо. Оскільки інтернет є динамічною сутністю, пошуковим системам потрібен інструмент, який допомагає індексу залишатися в курсі.

Саме тут грають сканери. Ці автоматизовані роботи очищають веб-сторінки для інформації; вони індексують посилання, зображення, відео та інші файли.

Ось як пошукова система використовує сканери для створення сторінок результатів пошуку:

Відкриття : сканер знаходить ваш веб-сайт або через посилання з іншого веб-сайту, або через сторінку Додати URL-адресу. Наразі Google використовує лише посилання href та src.
Індексація: веб-сторінки обробляються та індексуються. Зауважте, що не всі типи вмісту можна індексувати (наприклад, деякі типи мультимедійних даних або динамічні сторінки).
Результати: під час введення запиту пошукові системи аналізують свій індекс і показують найбільш релевантні веб-сторінки.
Щоб показати вам найбільш релевантні результати з їхнього індексу, пошукові системи повинні використовувати систему ранжирування. Є кілька факторів, які беруться до уваги і розуміння цих факторів має важливе значення для вашого успіху SEO.

Пошукова система рейтингу SEO факторів

Релевантність визначається більш ніж 200 факторами. Обговорювати їх неможливо, частково тому, що це займе багато часу, але в основному тому, що ми не знаємо всіх. Проте, дослідження визначили кілька важливих елементів:

Посилання
Коли ми говоримо про посилання, ми говоримо про PageRank; алгоритм аналізу посилань, що використовується Google. Її зробили Ларрі Пейдж (звідси і назва PageRank) і засновники компанії Сергій Брін.

Цей алгоритм враховує кількість посилань - кожне посилання на веб-сайт розглядається як голосування для цього веб-сайту. Чим більше посилань ви отримаєте, тим ви більше будете рангу.

Ви повинні пам'ятати, що це не демократична система. Не кожна ланка має однакову вагу. Посилання з авторитетних веб-сайтів мають більше впливу, ніж посилання з менш популярних веб-сайтів.

Ключові слова
Розподіл ключових слів на вашій сторінці також важливий. Google перевіряє, як часто пошуковий запит можна знайти на вашій сторінці. Якщо вона відображається у вашому домені, URL-адресі, заголовку, тегах заголовків, вмісті… сторінка буде вважатися більш релевантною.

Вік сайту
Старий - золото. Google вважає старі сайти більш авторитетними, ніж нові веб-сайти.

Свіжість
Часто оновлення веб-сайту є гарною ідеєю. Додати нові сторінки або оновити старі. Свіжі сторінки є ознакою того, що сайт не мертвий.

Інші фактори
Як я вже говорив: неможливо обговорити всі фактори ранжирування. Є й інші, такі як швидкість сайту, AuthorRank, структура сайту… але це деякі з найбільш важливих.

Якщо ви хочете дізнатися більше про пошукові рейтинги факторів, я пропоную вам прочитати рейтинг пошукової системи на SEOmoz.

Алгоритм оновлень, SEO факторів

Вам щось означають слова Google Panda і Google Penguin? Ні…?

Протягом багатьох років було оновлено декілька алгоритмів. Ці оновлення покликані підвищити якість результатів пошуку. Дві останні оновлення з великим впливом були оновлення Panda та Penguin. Оновлення Panda набуло чинності в лютому 2011 року. Це стосувалося майже 12% всіх результатів пошуку. Оновлення Penguin було оголошено у квітні 2012 року і стосувалося приблизно 3,1% пошукових запитів.

Це означає, що раптове падіння трафіку (незвичайне, довгострокове падіння, яке не самостійно), може бути викликане зміною алгоритму ранжирування. Перевірте дату у вашій аналітичній програмі та посилайтеся на неї з цим оглядом оновлень алгоритмів. Дізнайтеся, що могло спричинити проблему, і відповідно налаштувати веб-сторінки.

З цими оновленнями негативні фактори SEO бачили світло дня. Негативний Фактори SEO відбувається, коли сайт конкурента націлений на величезну кількість низькоякісних посилань. Якщо кількість цих низькоякісних посилань достатньо висока, Google може засудити веб-сайт. Для отримання додаткової інформації про негативні SEO перевірте цю інфографіку на TastyPlacement (Google нещодавно випустив інструмент для протидії цій практиці, але про це пізніше).

Що про мобільний SEO? Фактори SEO

Мобільний SEO логічно стає все більш важливим, оскільки ринок смартфонів і планшетів продовжується вздовж його висхідної траєкторії. Чи знаєте ви, що в 2011 році було продано більше смартфонів, ніж ПК (488 млн проти 415 млн відповідно)? O ptimizing ваш веб-сайт для мобільних пристроїв став обов'язковим.

O   ptimizing ваш веб-сайт для мобільних пристроїв   став обов'язковим

Веб-розробка

До року-двох ми побачили багато мобільних субдоменів, наприклад m.company.com. На цих субдоменах розміщено веб-сайт, спеціально розроблений для мобільних пристроїв. В результаті, він був повністю відірваний від оригінального сайту (часто з меншим вмістом).

На щастя, є більш ефективний спосіб показати вміст мобільним користувачам: адаптивний дизайн. Реагуючий дизайн адаптується до поточного розміру екрану за допомогою медіа-запитів CSS3. Це означає, що вам потрібно лише створити один сайт замість двох.

Google (!) Рекомендує реагувати на адаптивну конструкцію через такі переваги:

Для користувачів простіше взаємодіяти з однією URL-адресою.
Одна URL-адреса допомагає алгоритму Google призначати властивості індексування для вмісту.
Зменшення часу завантаження, оскільки не потрібно перенаправлення.
Відповідні сторінки можуть сканувати будь-який Googlebot, покращуючи ефективність сканування.
Слід пам'ятати, що пошуки на мобільних пристроях зазвичай коротше, ніж на настільних комп'ютерах. Якщо ваш вміст орієнтований на користувачів мобільних пристроїв, оптимізуйте ці коротші пошукові запити.

Що далі?

Тепер, коли у вас є невелика довідкова інформація про пошукову оптимізацію, ми можемо поглянути на деякі речі, які ми будемо обговорювати протягом наступних тижнів. Посади можна розділити на 3 категорії:

Розширене SEO : Методи, які використовуються на рівні сайту та впливають на всі сторінки.

На сторінці SEO : Тактика SEO, яка може використовуватися на окремій сторінці.

Офф-сайт SEO : Тактика, яка виходить за межі нашого сайту.

Сподіваюся побачити вас знову скоро!

Але що ж таке SEO?
Які підходи рекомендуються і які тактики слід уникати?
Чому SEO важливо?
Але чому ця позиція так важлива для веб-сайтів?
Ні…?
Що про мобільний SEO?
Чи знаєте ви, що в 2011 році було продано більше смартфонів, ніж ПК (488 млн проти 415 млн відповідно)?
Що далі?