SEO-FAST.RU Розлучення або заробіток?

Seo-fast.ru - букса новачок, з'явилася відносно недавно року два назад і є, по суті, аналогом популярної букси сеоспрінт . Seo-fast

Я підозрюю, що, швидше за все, ці сайти створили одні і ті ж люди. Так що все сказане про seosprint по ходу справедливо і для Seo-fast.ru.

Для ледачих, я повторюся самостійно без рефералів ніяких нормальних грошей на Seo-fast.ru заробити не вийде.

Всі позитивні відгуки, про Seo-fast.ru які Ви зустрічаєте на сайтах, форумах і на youtube, як раз і залишені горе-закликальниками, які бажають цих рефералів дістати.

Начебто ось цих:
Заробіток від: 50-800 рублів в день !!!
Як швидко заробляти на SEO-FAST 50 рублів за годину !!!

або так само взагалі шедевральний відгук:
Як заробити 500 руб. за 30 хвилин?

Ха-ха, ну подумайте самі, якби такі гроші було так просто заробляти, то тоді все давним-давно працювали на буксах.

Але, справедливості заради зазначу, і негативних відгуків про Seo-fast.ru особисто я поки не зустрічав.

Seo-fast.ru - не розлучення, але і не заробіток такий мій вердикт, якщо хочете, то для загального розвитку можете спробувати, що небудь накликати, але не сприймайте всерйоз цю буксу як джерело грошей.

Кліковий заробіток заняття не вдячне. Ніхто нікому не буде платити реальних грошей, причому незрозуміло за що. Цю просту думку я і хотів донести всім початківцям манімейкерам в мережі інтернет.

Тим, кому подобається займатися залученням рефералів, я раджу звернути свою увагу на плагіни / розширення для заробітку в браузері гугл хром, яндекс, опера - TEASER.BZ або P2P.BZ (до речі, ці сервіси створені адміністраторами тих же SEO-FAST.RU і SEOSPRINT.NET) там хоч дійсно нічого робити не треба.
Якщо, Вам мало серфінгу і листів, найкраща альтернатива сео фаст СЕО СПРіНТ , PROFITCENTR (листи дорожче), WMRFAST (листів більше), або FAST PROMOTION, VIP PROMOTION з PROFITTASK.COM, там оплата за завдання вище, а ще краще зробіть свій сайт, ось де можна дійсно заробити великі гроші.

РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕОФАСТ

максимальний авторефбек в 80%

Як вивести гроші на вебмані?
У сайту СЕОФАСТ часто виникають проблеми з введенням грошей на гаманець вебмані пише: "Тимчасово недоступно", або видає помилку "Сервіс тимчасово недоступний, спробуйте пізніше [Код: 100]".
Не бійтеся сайт перевірений і заплатить, рано чи пізно, але, якщо Вам терміново потрібні гроші рекомендую використовувати замість WebMoney гаманець Payeer, на нього гроші виводяться майже завжди без проблем, потім через сервіс BestChange, можна перевести гроші куди завгодно, хоч на банківську картку Visa або МастерКард: ОщадБанку, ПриватБанку (для України).

Володарям розкручених акаунтів в соціальних мережах, рекомендую відмінні сайти для заробітку Вконтакте, Однокласниках , Twitter, Facebook, Google+ і т.д ..

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, список найкращих сайтів для заробітку на кліках з моментальним виведенням грошей, найбільший авто рефбек:

  • SOCPUBLIC
  • WMRFAST
  • WMROK
  • ПРОФІТЦЕНТР

Раджу спробувати пасивний заробіток на розширеннях для браузера і заробіток на капчі без вкладень.
Work-zilla і KWork - кращі біржі фрілансу, віддаленої роботи для початківців, заробіток 1000 - 2000 руб в день, буває і більше.
Раджу спробувати пасивний   заробіток на розширеннях для браузера   і   заробіток на капчі   без вкладень

Кращі біржі фрілансу Автор 24, Заочник і Студворк (відгуки авторів і замовників studwork.org) - заробіток в інтернеті на копірайтингу, наборі тексту, підвищення унікальності тексту статей (рерайтинг), робота в інтернеті на дому автором студентських робіт, реальний заробіток і підробіток в інтернеті від 20000 до 50000 і вище рублів на місяць


За 30 хвилин?