SEO Friendly CMS | Отримайте вищий рейтинг з автоматизованою оптимізацією - - Tendenci - AMS з відкритим вихідним кодом

 1. Tendenci несе сильний SEO Out-of-the-Box Пошукові системи переміщують трафік у мережі. Незалежно...
 2. Автоматизація SEO вашого вмісту
 3. Інтегруйте веб-аналітику для глибокого відстеження
 4. Є контроль над вашим SEO
 5. Дізнайтеся більше про те, як Tendenci може покращити SEO вашого сайту
 6. Ваша стратегія SEO затримується вашим веб-сайтом CMS?

Tendenci несе сильний SEO Out-of-the-Box

Пошукові системи переміщують трафік у мережі. Незалежно від того, чи пропонуєте ви послуги, продаєте продукти, керуєте організацією на основі членства або просто хочете рекламувати свій власний сайт, ви, мабуть, захочете знайти людей. Google, Yahoo і Bing посилають людей на веб-сайти для різноманітних тем, які можна собі уявити. Вони відправляють трафік по-своєму?

Пошукова оптимізація , або SEO , є основною частиною вашої стратегії веб-маркетингу. Створюючи веб-сайт, який легко знайти як пошуковим системам, так і вашим клієнтам, щоб знайти і зрозуміти, у вас буде більше можливостей для створення потенційних клієнтів і продажів.

Вибір права система управління контентом Ваш сайт може бути найважливішим кроком на шляху до рейтингу №1.

Побудований з SEO в розумі

Тенденці були побудовані за допомогою основ маркетингових веб-маркетингу Тенденці були побудовані за допомогою основ маркетингових веб-маркетингу.

Є багато факторів, які пошукові системи розглядають при розміщенні веб-сайту, включаючи зручність використання сайту та архітектуру. Ми беремо до уваги ці основи при кожному кодовому кодексі, який ми робимо для Tendenci, включаючи архітектуру чистого коду, що робить ваш сайт простим для читання пошуковими системами, а також зручність передньої частини, що робить ваш сайт зручним для відвідувачів.

Автоматизація SEO вашого вмісту

Tendenci пропонує повний модельний ряд інструментів пошукового маркетингу (SEM), які допоможуть вашому сайту отримати більше трафіку Tendenci пропонує повний модельний ряд інструментів пошукового маркетингу (SEM), які допоможуть вашому сайту отримати більше трафіку. Кожен сайт Tendenci має вбудовані функції автоматичної оптимізації для сторінок, статей та інших частин контенту. Tendenci автоматично:

 1. Створює тег заголовка (найважливіший елемент SEO) на основі імені та вмісту вашого сайту
 2. Автоматично заповнює мета-опис для ваших сторінок зі стисненням вмісту сторінки.
 3. Аналізує вміст і генерує ключові фрази, які будуть використовуватися в тезі Meta Keywords на сторінках вашого сайту.
 4. Автоматично створює дружню URL-адресу пошукової системи на основі заголовка вмісту.
 5. Автоматичне створення та оновлення XML Sitemap для переліку вмісту в мові, зручній для пошуку.

Інтегруйте веб-аналітику для глибокого відстеження

Tendenci легко інтегрується з більшістю основних пакетів для відстеження та аналізу веб-сайтів, тому ви можете виміряти весь трафік на ваш сайт, включаючи найпопулярніші, найпопулярніші сайти, ключові слова та найпопулярніші пошукові системи Tendenci легко інтегрується з більшістю основних пакетів для відстеження та аналізу веб-сайтів, тому ви можете виміряти весь трафік на ваш сайт, включаючи найпопулярніші, найпопулярніші сайти, ключові слова та найпопулярніші пошукові системи.

Все, що вам потрібно, це код з інструмента аналізу. Tendenci дозволить вам застосувати його до всіх сторінок вашого сайту лише за допомогою декількох простих кроків. Tendenci також поставляється упакований Параметри звітності SEO надавати потрібні дані на вимогу.

Є контроль над вашим SEO

На додаток до автоматичної оптимізації пошукових систем з Cendenci Tendenci, ви також маєте можливість налаштувати і керувати своїм вмістом для SEO на вашому серці На додаток до автоматичної оптимізації пошукових систем з Cendenci Tendenci, ви також маєте можливість налаштувати і керувати своїм вмістом для SEO на вашому серці.

Все автоматично сформовану оптимізацію можна легко перевизначити на вашому веб-сайті, щоб ви могли надати йому особливий дотик, який він повинен зробити, до # 1.

Дізнайтеся більше про те, як Tendenci може покращити SEO вашого сайту

Оптимізація вашого сайту Tendenci для SEO | SEO для CMS від Тенденці

Ваша стратегія SEO затримується вашим веб-сайтом CMS?

Зв'яжіться з нами сьогодні!

Вони відправляють трафік по-своєму?