SEO фрілансерів Поділіться своїми улюбленими інструментами

 1. Величний SEO
 2. BuzzSumo
 3. SEMRush
 4. Безкоштовна перевірка повноважень домену
 5. Backlink Watch
 6. Спільно
 7. SEMRush
 8. Ahrefs
 9. GMail
 10. Хмара AWR
 11. BuzzStream
 12. Час відстеження з IFTTT + bt.tn
 13. Планувальник ключових слів Google
 14. Scrapebox
 15. BuzzSumo
 16. Інструмент Google + Bing + Amazon + Youtube
 17. Інструмент перевірки Google Backlink для аналізу Penguin & Disavow
 18. Інструмент аналізу веб-сторінки SEO

Читання про те, які інструменти використовують інші люди, завжди було для мене веселим проведенням часу.

Перш за все, це допомагає мені виявити всі найсвіжіші цікаві матеріали в Інтернеті. Я знайшов Calendly через таку статтю і використовував її з тих пір.

По-друге, вона розповідає мені про тенденції - наприклад, BuzzSumo останнім часом отримує багато гумору (репліка повністю).

То чому я вам все це розповідаю? Тому що я попросив кількох друзів поділитися своїми улюбленими інструментами. Таким чином, без подальших сприйняттів, ось улюблені інструменти SEO для всіх.

Майкл - менеджер з маркетингу вмісту Riverbed Marketing, агентства цифрового маркетингу, заснованого в Ванкувері, Британська Колумбія. Його історія полягає в аналізі технічних зв'язків і вилученні штрафних санкцій, що дозволяє йому підключати агресивну стратегію розвитку зв'язків з його маркетинговими кампаніями.

Величний SEO

Majestic дозволяє перевіряти зворотні посилання на ваш сайт або сайт конкурента. Це важливо для контролю за низькою якістю посилань, які все частіше піддаються дедалі більшій увазі з Google. Majestic пишається тим, що має один з найкращих і найнадійніших індексів зв'язку в порівнянні з конкурентами, гарантуючи, що ви не пропустите жодних посилань у своїх звітах.

BuzzSumo

BuzzSumo дозволяє досліджувати вміст, який має найвищу соціальну активність. У світі маркетингу 2015 року соціальні медіа є одним з каналів, що підживлюють ваш нещодавно опублікований контент. Цей інструмент дозволяє легко визначати найпоширеніший спільний вміст на основі ключових слів запускання або верхнього загального вмісту самого цільового веб-сайту. Через цей процес ви можете відкрити для себе найпопулярніші соціальні канали, а також типи тем і робити і не існувати в просторі.

SEMRush

Для найбільш надійних дослідницьких даних конкурентів просто немає іншого порівняння з SEMrush. Розкрийте позиції конкурентних ключових слів, продуктивність КПП та загальні прогнози трафіку за допомогою цього інструменту. Легко визначте доступність ваших онлайн-маркетингових кампаній у порівнянні з зусиллями конкурентів. Легко визначте слабкі місця та можливості в загальних маркетингових зусиллях.

Безкоштовна перевірка повноважень домену

За допомогою цього інструменту я можу швидко отримати номер, який говорить мені, наскільки сильним є домен. Число не є все-і все-кінцевим більше, ніж раніше було PageRank, але це дає хороший знімок щодо того, чи варто веб-сайту далі досліджувати відносно інших.

Backlink Watch

За допомогою цього інструменту я можу негайно побачити, які зворотні посилання має URL, чи будуть деякі з них корисними і для мого веб-сайту, чи має веб-сайт широкий спектр зворотних посилань і навіть якість посилань (наприклад, якщо вони здебільшого походять від розміщення на форумах, наприклад). Я також можу отримати уявлення про якірний текст, який може підживлювати всілякі ідеї.

Спільно

За допомогою цього інструменту, створеного Бред Кнудсоном, я можу отримати гарне відчуття того, наскільки активний веб-сайт. Якщо пара незначних віків блогу майже не має акцій, це говорить мені, що багато хто з його зворотних посилань досить вдало.

SEMRush

Я використовую SEMRush для аналізу своїх конкурентів і визначення ключових слів, на яких вони класифікуються, щоб я міг створювати вміст і конкурувати за ті ж ключові слова. Під час перегляду різних URL-адрес ви також отримуєте ідеї щодо нових ключових слів і типів вмісту.

Ahrefs

Потім я використовую Ahrefs, щоб знайти всі посилання, які мій конкурент заробив на веб-сайтах. Якщо веб-сайт готовий посилатися на мого конкурента, який має подібний вміст до мене, я готовий посперечатися, що сайт буде посилатися на мій.

GMail

Нарешті, я використовую Gmail для розширення. Gmail має менше шансів бути позначеним як спам, інтерфейс відмінний для продуктивності, і я можу об'єднати всі свої адреси електронної пошти в одному місці призначення.

Хмара AWR

AWR дозволяє мені відстежувати рейтинги клієнтів, зростання соціальних медіа та загальну видимість пошуку в одному місці. Що ще; Я можу автоматизувати індивідуальні звіти низького рівня для кожного клієнта, щоб вони завжди знаходилися в циклі.

BuzzStream

Якщо ви не організовані, аутгайзинг до блогерів, журналістів та авторів впливу, може стати безладною справою. Таблиці Excel дійсно не розрізають гірчицю, особливо при тісній роботі з клієнтами та партнерами; Ось чому я використовую Buzzstream, щоб організувати свої зусилля по розкриттю, і завжди забезпечую, що я беру розмови з великою кількістю людей прямо з того місця, де ми зупинилися.

Час відстеження з IFTTT + bt.tn

Відстеження часу - це біль для будь-якого фрілансера. Ось чому я зробив це простіше за допомогою IFTTT і bt.tn; просто натиснувши кнопку bttn в моєму офісі, щоб почати / зупинити діяльність, я можу автоматично підраховувати мої робочі години в електронній таблиці, яку я можу швидко анотувати пізніше. Економія часу і, як я не перемикання вікон я виключаю можливість відкласти.

Планувальник ключових слів Google

Багато SEO скаржилися, що Google Planer ключових слів має набагато менше даних, ніж його попередник, Google Keyword Tool. Хоча існує багато інших інструментів для ключових слів, я все одно хотів би розпочати з Google Planner для дослідження ключових слів. Дані надходять від Google, і вони показують більшість ключових слів із більшим обсягом, на які варто орієнтуватися.

Scrapebox

Scrapebox є одним з моїх улюблених інструментів конкурентного аналізу для SEO. Щодо вартості до $ 100 за один раз, цей інструмент дозволить вам запитувати пошукові системи і отримувати дані, такі як соціальні підрахунки для блогу на сайті, дані зворотного зв'язку та багато іншого. Я б також рекомендував отримати кілька приватних проксі, але навіть з цією щомісячною ціною, це все ще дуже доступно.

BuzzSumo

Хоча Buzzsumo є досить новим, цей інструмент став незамінним. Можна здійснювати пошук за ключовими словами, щоб отримати уявлення про популярність соціальних медіа ваших ключових слів, а також про тип вмісту, який отримує спільний доступ. Ключові слова, які користуються популярністю як у пошукових, так і в соціальних мережах, як правило, простіше рекламувати і зазвичай отримують більше трафіку.

Інструмент Google + Bing + Amazon + Youtube

Створіть сотні популярних пропозицій ключових слів за лічені хвилини і заглибитися на довгі поради щодо хвостів на будь-який з них

Інструмент перевірки Google Backlink для аналізу Penguin & Disavow

Швидко запустіть ваші зворотні посилання через цей інструмент, щоб дізнатися, чи є якісь підозрілі шаблони. І це єдиний безкоштовний варіант

Інструмент аналізу веб-сторінки SEO

Швидко запустіть аналіз на сторінці, щоб дізнатися, чи є якісь очевидні проблеми з веб-сторінкою

Кай Девіс є консультантом Outreach в Орегоні, який допомагає роздрібним магазинам електронної торгівлі збільшувати трафік і генерувати продажі. Він з'єднується з впливовими особами і знаходить можливості виставити свої кращі продукти та контент своїй аудиторії.

Є чотири інструменти, які я хотів би поділитися з вами сьогодні. Це інструменти, які я використовую щодня, щоб допомогти моєму агентству працювати. Хоча це не безпосередньо інструменти SEO , це інструменти, які допомагають нам краще працювати .

Слабенький - Якщо у вас є команда, як ви підтримуєте зв'язок з ними? Електронна пошта? Це може отримати ... переважна. Slack дозволяє мені залишатися на зв'язку з фрілансерами, консультантами і співробітниками, які складають моє агентство, що полегшує нам залишатися в курсі.

Basecamp - А коли йдеться про управління клієнтським зв'язком, я користуюся і люблю Basecamp. Basecamp дає єдиний цифровий «будинок» для всіх листів, вкладень, потоків, обговорень і питань, які завжди виникають під час взаємодії з клієнтом. Я люблю Basecamp, тому що вони дозволяють легко тримати всі обговорення в одному цифровому будинку, а не в декількох потоках повідомлень.

OUIBounce - Якщо ми правильно виконуємо свою роботу, наші клієнти отримують більше трафіку… Але що, власне, відбувається після того, як ці пошукачі прибудуть? Або якщо ці шукачі тягнуться до кнопки назад? OUIBounce є вільним, з відкритим вихідним кодом, легко додати 'Exit Intent' лайтбокс. Додайте у свій (або ваш клієнт) постачальник послуг електронної пошти, який ви зможете обрати, і ви зможете зафіксувати деякі з цих відвідувачів у вашій (або вашій клієнтській) кампанії по насадці електронної пошти, надаючи додаткову рентабельність для вашої кампанії SEO.

Вартість на основі вартості: Як стягнути плату - і отримати - що ви варто - Ця книга, консультант-майстер Алан Вайс, допоможе вам уникнути щогодинного виставлення рахунків, і зосередитися на цінності, що базуються на вартості, нарахування на основі вартості проекту, а не годин, які ви можете оплатити. Вартість на основі цін $ 50 на Amazon і, чесно бога, покласти $ 10,000 в додатковий дохід в моєму кишені в минулому році. Це одна з найцінніших книг, які я коли-небудь читала, і я б зробила вам погану послугу, якщо я не рекомендую її. Замовте цю книгу прямо зараз .

То чому я вам все це розповідаю?
Електронна пошта?
Або якщо ці шукачі тягнуться до кнопки назад?