SEO і SEM Які вони і як вони допоможуть Вашому онлайн-проекту?

 1. Що таке SEM?
 2. 1.- Перше, це пошук
 3. 2.- Тоді ми маємо GDN
 4. 3.- Google Shopping тут залишиться
 5. 4.- Додатковий м'яч: ремаркетинг і бета
 6. Що таке SEO?
 7. 1.- SEO на сторінці і її алгоритми
 8. 2. SEO-оф-сторінка і її алгоритми
 9. 3.- Додатковий м'яч: локальний SEO і багаті формати
 10. У чому різниця між SEO і SEM?
 11. SEO і SEM: Як ви можете мені допомогти?
 12. 1. Як SEM допоможе мені в моєму проекті?
 13. 2. І SEO?
 14. Яка ідеальна стратегія? SEO і SEM проти SEO або SEM?
 15. Тепер всі ваші коментарі, що ви збираєтеся робити в маркетинговій стратегії? Що ви збираєтеся підтримувати...

У ті часи, коли ніхто не вислизає, щоб почати будь-який проект в Інтернеті, два основні джерела трафіку, які будуть мати, будуть надходити від Google у своєму органічному і платіжному форматі, тобто, прийдуть з хороша стратегія SEO і SEM.

Якщо ми трохи подивимося на середнього користувача, це нормально, що ми опиняємося з першою стіною, тому що те, що ми на ринку маркетингу спалили до смерті, оскільки ці два поняття ( SEO і SEM) недалеко від нього суспільне надбання і, насправді, часто існує дуже відчутне незнання про них.

І саме тому я вирішив написати сьогоднішній пост, в якому я постараюся дати вам всі ключі про те, що таке SEO, що таке SEM і як вони можуть допомогти вам у вашому проекті.

Це веб-позиціонування, яке було більш-менш простим близько 5 років тому, сьогодні вже не так вже й багато.

Насправді, в цей час SEO і SEM були настільки віддалені, що в даний час дуже складно знайти справжнього експерта в обох областях одночасно.

І це розділення дає вам уявлення про ступінь складності, з якою ми стикаємося, але спокійно, що сьогодні ми збираємося це пояснювати, як я люблю говорити: "для людей".

Що таке SEM?

Це перше питання, на яке я хочу відповісти, тому що, хоча це основна концепція в світі інтернет-маркетингу, одна з хороших речей у цьому блозі - це те, що ви читаєте з багатьох сайтів і з великою кількістю рівнів.

Отже, ми почали:

SEM означає "Маркетинг в пошукових системах" , тобто маркетинг в пошукових системах , і якщо ми спростимо поточну ситуацію в Іспанії, ми можемо сказати, не побоюючись бути помилковими, що ми зосереджуємося на рекламі, яку ми можемо зробити за допомогою програм Google .

Саме в цій частині статті я хочу зосередитися на основних рекламних секторах, які ми можемо зробити з Google, щоб зрозуміти з практичним прикладом, що ми маємо на увазі:

1.- Перше, це пошук

Якщо у Google є гусак, який кладе золоті яйця, без сумніву, реклама в пошуковій системі, якщо ви її не бачите, це:

Google працює з цим типом реклами протягом багатьох років і базується на двох різних змінних:

 • З одного боку, скільки грошей готові платити кожному рекламодавцеві в режимі ставки, тобто особа, яка найбільше оплачує, розміщується вище.
 • З іншого боку, є якість сторінки входу, яка має об'єктивні та суб'єктивні значення, такі як CTR або зміст сторінки.

Якщо ви подивитеся на два пункти, орієнтовані на прибутковість з боку рекламодавця і з боку Google, тому що більше кліків користувачів в оголошенні і більше пов'язаних це цільова сторінка з рекламою, яка відображається дешевше, піде рекламодавцеві.

2.- Тоді ми маємо GDN

GDN - це просто абревіатура Медійної мережі Google, тобто дисплейної мережі Google , тобто: мережа банерної реклами, яку має Google по всьому світу.

Можливо, ви думаєте, де і коли ці оголошення з'являться, і я повинен сказати вам, що серед них є багато веб-сайтів (і майже всі місцеві, регіональні і національні газети), що відбувається в тому, що вони відображаються як банери і середній користувач Ви не розумієте, що ці оголошення надходять з Google чи ні.

Сегментація та рейтинг кліків цієї мережі Google набагато менше, ніж пошук, оскільки користувач не шукає нічого, ціни нижчі, і це дуже вказує на це брендинг або для останнього пункту цього списку, який я розповім вам трохи пізніше.

3.- Google Shopping тут залишиться

До кількох місяців тому Google Shopping був потворним каченя в списку, але, як Google дав популярність і SEM техніки були покладені на роботу з цією програмою, результати дійсно хороші.

Позитивною частиною Google Shopping є те, що вона спеціально розроблена для магазинів електронної комерції , що до моменту запуску та популяризації цієї програми було нелегко зробити в пошуковій системі.

Інша позитивна частина полягає в тому, що зараз конкуренція є нижчою, ніж у пошуковій мережі, і, оскільки вона орієнтована на віртуальні магазини, якщо це ваш випадок, ваша маржа буде вищою, що має значення.

Погана частина полягає в тому, що, будучи новою програмою, є менше технічних фахівців, які дійсно отримують весь свій сік, тому, коли ви знайдете одну з них, не дозволяйте їй піти.

4.- Додатковий м'яч: ремаркетинг і бета

Протягом деякого часу Google почав грати з концепцією ремаркетингу.

Насправді це щось просто: вплив від медійної мережі (GDN) на користувача, який раніше потрапив на ваш веб-сайт.

Для чого?

Це просто: користувач вже був на вашому веб-сайті, тобто був зацікавлений у певному пункті, і GDN дешевше, ніж пошук, тобто ми можемо впливати більше разів за нижчою ціною .

Результат очевидний: якщо ви берете вартість придбання (знаменитий CPL або CPA) голову вниз значно.

Це був перший крок, але Google ще не є, і деякі з останніх бета-версій - це такі неймовірні речі, як реклама з Gmail або те, що я особисто називаю "зворотний ремаркетинг" , який впливає на користувачів GDN, які шукали в Google ключові слова, для яких ви маєте відношення, але не ввели свій веб-сайт (і ми припускаємо, що вони знаходяться в конкурсі).

Як ви можете бачити, ця частина позиціонування SEM сама по собі досить спеціалізована, але ми все ще маємо бачити частину позиціонування SEO ...

Що таке SEO?

Я не буду набридати вам з довгими визначеннями, я хочу дістатися до точки в цьому пункті:

SEO - це абревіатура "Пошукова оптимізація" , тобто пошукова оптимізація і в Іспанії базується на дотриманні Керівних принципів, які Google нас бренд .

Якщо ви хочете знати щось інше, я залишаю посилання на керівництво по позиціонуванню що я написав у своєму блозі.

Ви повинні мати на увазі, що трафік, який надає Google від свого органічного формату ("вільний", тобто, в якому ми не платимо за кожен клік ми отримуємо) у звичайному проекті зазвичай знаходиться в діапазоні від 50 до 90%.

Нормальними значеннями вважаються стандартні метрики від 60 до 70% .

За допомогою цих чисел, як правило, основним джерелом трафіку і головне: головним джерелом прибутковості в обох продажах і контактах.

За допомогою цих чисел, як правило, основним джерелом трафіку і головне: головним джерелом прибутковості в обох продажах і контактах

Тепер класичний SEO розділений на дві частини, і я підготував для вас ще один додатковий м'яч:

1.- SEO на сторінці і її алгоритми

SEO-на-сторінці все, що ми можемо торкнутися на наших сторінках, щоб дотримуватися керівних принципів, що Google нас бренд і тим самим позиції, де ми заслуговуємо, або де Google дозволяє нам.

Це найпростіша частина веб-позиціонування, оскільки ми контролюємо її 100% і "що є, а що не є" цілком зрозуміло в межах параметрів, які Google обробляє.

Серед алгоритмів, які найбільше впливають на цю частину, є Google Panda, яка була з нами протягом багатьох років, і що вона робить, грубо скасовує сайти, які мають:

 • Дубльований вміст, копіюється або просто не додає значення.
 • Сторінки з невеликим вмістом, відомі як "тонкий контент", призначення пріоритетів сторінок більшою кількістю (і якістю) тексту.

Все це призвело до дуже важливих змін в Інтернеті, оскільки статті п'ятдесят років тому було написано близько 200 слів і багато оновлень.

Тепер мережа перетворилася на супершвидкі статті (зараз у неї достатньо більше 1000 слів).

2. SEO-оф-сторінка і її алгоритми

SEO поза-сторінки набагато більш технічні, темніші і більш важливі, тому що це пов'язано з тим, що інші сайти говорять про нас.

Вона заснована на посиланнях, а якісні параметри також зрозумілі: чим більше зв'язків вищої якості існує на веб-сторінці, тим більше її релевантність буде мати, але, звичайно, параметр "якість" дуже суб'єктивний ...

Найбільш важливим алгоритмом на цьому етапі є Google Penguin , який санкціонує явище, таке як ланки ферм і автоматичні посилання, настільки, що кілька років тому вони були використані для позиціонування і тепер робити негативні SEO для конкурентів.

Інша інформація, яку я хочу дати вам: SEO поза сторінки має вагу приблизно 60-70% в загальному алгоритмі Google, і якщо ви думаєте, що це має багато сенсу, тому що, апріорі це неконтрольована частина, і мова йде сказати «Що інші говорять про нас», що набагато надійніше, ніж «те, що ми говоримо про себе».

3.- Додатковий м'яч: локальний SEO і багаті формати

Протягом деякого часу, місцеві SEO набирає все більше і більше сил у веб-позиціонуванні, настільки, що SERP (сторінка результатів пошукової системи) змінюється залежно від того, яке місце ми шукаємо, тобто результати Google різні в Мадриді та в Барселоні.

Завдяки цьому існують підприємства, які безпосередньо намагаються позиціонувати тільки місцевих, забуваючи про генерала.

І це місцевий SEO робить багато сенсу, якщо ви бізнес в певному місті і не продаєте онлайн, чи не так?

З іншого боку, є збагачені формати , ось тест:

З іншого боку, є збагачені формати , ось тест:

Як ви можете бачити, це не більше, аніж додаткова інформація в пошуковій системі, будь то зірки, калорії, місце або багато речей.

Багаті формати виконують дві основні завдання:

 • Google позиціонує вас краще, оскільки має більше інформації про ваш вміст.
 • CTR (співвідношення кліків) буде вищим, оскільки результат привертає більше уваги до того, який ви шукаєте.

У чому різниця між SEO і SEM?

SEO складається з різних методів, які використовуються для підвищення позиціонування веб-сайту в пошукових системах, тоді як SEM відноситься до рекламних оголошень, що з'являються над першою сторінкою пошукової системи.

Завдяки цьому ми закінчимо частину того, що є SEO, і яка SEM, про яку я згадував на початку.

І тепер, коли у нас є все більш чітке, ми повинні зосередитися на тому, як і чому SEO і SEM позиціонування є великою допомогою для проекту.

SEO і SEM: Як ви можете мені допомогти?

Як ви бачили до цих пір , SEO та SEM зараз мало що робити, але вони можуть і повинні підтримувати один одного, щоб досягти своєї мети: продати більше або мати більше контактів на своєму веб-сайті, і саме на цьому етапі де я хочу зараз зосередитися.

1. Як SEM допоможе мені в моєму проекті?

Насправді SEM допоможе вам з хвилини 1, коли ви активуєте кампанію, оскільки це принесе вам стільки трафіку, скільки дозволяє ваш бюджет, і ви будете тим, хто повинен перетворити його на продаж.

Хороша частина полягає в тому, що цей трафік можна легко виміряти від походження до місця призначення за допомогою Google Analytics та інтеграції з AdWords і, таким чином, ви будете знати, чи є ця кампанія вигідною чи ні, маючи місце для маневру.

Погана частина полягає в тому, що як тільки ви перестанете платити або знижуватимете бюджет, ваші продажі будуть пошкоджені, і що ваш фінансист не сподобається нічого.

2. І SEO?

SEO генерується з середньострокових і довгострокових стратегій, оскільки, для розташувати ряд ключових слів (або спробуйте) триває кілька місяців.

Насправді, недовіра до стратегії веб-позиціонування менше 6 місяців на помірковано конкурентному ринку і менше 1 року у високій конкуренції.

Хороша частина SEO полягає в тому, що після того, як ви вийшли, обслуговування є більш-менш простим, контакти хорошої якості і прибутковість зазвичай є однією з найвищих у всесвіті інтернет-маркетингу, і, звичайно, це призведе до серії повторюваних продажів, які сподобаються вашій фінансовій.

Яка ідеальна стратегія? SEO і SEM проти SEO або SEM?

Як і в усьому в цьому житті, досконалість полягає в суміші, яку ви робите з різними стратегіями, діями і сферами дій, які у вас є в руці.

Не тільки в SEO та SEM позиціонування, а й у брендінгу, маркетингу електронною поштою, соціальних мережах або автономному маркетингу.

Тепер, в точці, яка стосується нас, ідеальним є змішана стратегія між SEO і SEM.

Так, з більшою вагою SEM в перші місяці вашого життя проекту, оскільки, під час них ви не будете позиціонувати стільки, скільки ви хочете, перетворюючи бюджет на більш високі витрати на SEO і нижче в SEM, як час прогресує ,

Тепер, якщо ви хочете, щоб ваш проект був важливим, я можу стверджувати, що ви ніколи не повинні відмовлятися від будь-якого з цих двох ніг маркетингу, тому що вони допоможуть вам отримати вигідну кампанію.

Звичайно, ще одним ключем до завершення статті є те, що ви вимірюєте все, що ви робите , тобто:

Виміряйте кожну з ваших кампаній SEM з точки зору рентабельності інвестицій з урахуванням маржі продажів.

Виміряйте ваші SEO-кампанії в прибутку позицій, відвідувань і, звичайно ж, продажів, що важливо.

Визначте, як працюють ваші брендингові кампанії, оскільки це збільшує пошуки вашого бренду в пошуковій системі і, знову ж, ваші продажі.

Виміряйте маркетингові кампанії електронної пошти, скільки людей відкривають ваші електронні листи, скільки людей натискають, і, скільки людей купують вас!

Виміряйте ваші соціальні медіа-кампанії не тільки для залучення, але й для прямих і непрямих продажів (використовуйте моделі атрибуції, і вам буде легше).

І, нарешті, визначте, як ваші автономні кампанії впливають на онлайн завдяки купонам зі знижками (наприклад, існує тисяча способів).

Якщо ви приєднаєтеся до всього цього в кінці, ви точно дізнаєтеся про прибутковість кожної з кампаній, ви можете спробувати нові речі і працювати з тим, що працює, поки не закінчиться модель, в якій вам доведеться звернутися до іншої, яку ви вже тестували заздалегідь.

Тепер всі ваші коментарі, що ви збираєтеся робити в маркетинговій стратегії? Що ви збираєтеся підтримувати на додаток до SEO і SEM?

Фото ( Gears символ): Шуттерсток

Що таке SEM?
SEO і SEM: Як ви можете мені допомогти?
1. Як SEM допоможе мені в моєму проекті?
2. І SEO?
Яка ідеальна стратегія?
SEO і SEM проти SEO або SEM?
Тепер всі ваші коментарі, що ви збираєтеся робити в маркетинговій стратегії?
Що таке SEM?
Для чого?
Що таке SEO?