SEO індекс поліпшена для Virtuemart

  1. короткий відео демо

Would you like to improve your rankings in Google Search

Would you like to improve your rankings in Google Search?

Ви хочете більше сторінок в індексі Google?

натисніть, щоб побачити демо-відео натисніть для перегляду LIVE демо

Now, it is possible without any hassle. The plugin, "SEO індекс Improved" for Virtuemart is a Joomla extension that creates unique search pages from the meta tags defined on your product pages. These automatically created search pages are optimized for SEO. Це також допомагає Google для класифікації вмісту краще.

короткий відео демо

на кожній сторінці відомостей про продукт ви бачите кожен мета-тег як посилання натисніть стані. Цей зв'язок вказує на сторінку пошуку, де він показує всі продукти, знайшли для цього тега meta в результаті операції пошуку. Це відмінний спосіб, щоб класифікувати вашу продукцію майже необмежену кількість шляхів.

Наприклад, якщо у вас є мета-тег «сильних» пов'язані з продуктом. Наше розширення, поліпшення SEO індекс робить це слово посилання на сторінку пошуку Virtuemart. Після клацання по цьому посиланню, відвідувач буде бачити усі товари, що мають слово сильні в їх назву або опис. Це робиться автоматично Virtuemart Пошук.

Цей плагін також робить свою роботу, щоб допомогти Google, Bing та інші двигуни пошуку, індексування більше сторінок, додавши пов'язані теги в вашому утриманні Joomla. Ви можете побачити це працює навіть на цій сторінці. Подивитися теги в нижній частині сторінки. Ваші питання і думки вітаються. Нам дуже хотілося б вислухати думки наших клієнтів.

Якщо вам потрібна безкоштовна пробна версія, будь ласка, зв'яжіться з нами.

£ 59 - Buy Now - Only £ 69 £ 69

Ви хочете більше сторінок в індексі Google?