SEO Inhouse Training: Встановіть пошукову оптимізацію в компанії.

 1. Стратегічне перегляд SEO
 2. Аналіз ключових слів і запитів
 3. IT SEO
 4. Стратегія управління контентом і SEO для редакторів
 5. Створення посилань для компаній
 6. Активуйте клієнтів
 7. Використовуйте ділові контакти та корпоративні мережі:
 8. Звітність, контроль, управління в SEO
 9. SEO в будинку навчання

Пошукову оптимізацію часто розуміють як оптимізацію веб-сайтів для кращого рейтингу в Google & Co. Ця інтерпретація не відповідає! SEO як важливий канал онлайн-маркетингу, звичайно, допоможе вам залучити клієнтів і отримати дохід.

Але якщо ви хочете зробити SEO, ви повинні прийняти, що пошукова оптимізація є тяговим каналом. Ми можемо отримати клієнтів тільки для продуктів, послуг і контенту, шукаючи їх.

Розпізнавання тенденцій, аналіз пошукових запитів і вирівнювання власного веб-пропозиції на потреби користувача мають вирішальне значення, якщо ви хочете отримати нових клієнтів над пошуковими системами.

Однак, якщо ви хочете встановити SEO стійко у вашому бізнесі, то ви не повинні розглядати пошукову оптимізацію як проект. SEO - це процес. SEO втручається у багато внутрішніх процесів. Починаючи з технічної розробки над навігаційною структурою, розробки вашого змісту до комунікації і до PR.

Звичайно, система звітності та звітності також повинна бути створена для пошукової оптимізації. Тільки тоді можна порівнювати витрати з доходом і визначати додану вартість. І ви залишаєтеся під контролем заходів і дізнаєтеся, які теми у вашій галузі можуть бути успішно реалізовані.

Я з задоволенням підтримую вас у ваших зусиллях по встановленню SEO у вашій компанії. Залежно від вашого поточного розвитку і потреб, я пропоную вам індивідуальне навчання SEO і програму семінару.

Тут ми можемо розглянути наступні теми:

Стратегічне перегляд SEO

SEO завжди має бути інтегрована у вашу маркетингову стратегію SEO завжди має бути інтегрована у вашу маркетингову стратегію. У той же час, сильні та слабкі сторони пошукової оптимізації повинні бути відомі, щоб забезпечити оптимальну інтеграцію в корпоративні цілі.

 • Важливість SEO в маркетинговому комплексі
 • Попит як парадигма в інтернет-маркетингу
 • Від пошуку до конверсії - послідовність пошуку
 • Інтеграція SEO в життєвому циклі продукту і в організації
 • SEO контролінг: визначення і звітність KPI

Аналіз ключових слів і запитів

Хоча стратегічні міркування SEO, як правило, є обов'язковими, аналіз ключових слів і попиту стосується знання поточного та сезонного попиту на ваші продукти Хоча стратегічні міркування SEO, як правило, є обов'язковими, аналіз ключових слів і попиту стосується знання поточного та сезонного попиту на ваші продукти.

Хороший і структурований аналіз попиту є основою для вашої інформаційної архітектури, стратегії контенту, а також для вашої діяльності зі створення зв'язків.

 • Така мотивація і поведінка користувача: чому шукається і що шукається? І як мотивація впливає на поведінку кліків?
 • Короткий керівник: Визначення стратегічно важливих пошукових термінів
 • Довгий хвіст: систематична ідентифікація пошукових запитів і шаблонів пошукових запитів, які призводять до перетворення
 • Обстеження попиту: методи та засоби для систематичного обстеження та оцінки поведінки у пошуках
 • Індекс тематичної видимості: спостереження за конкуренцією та ідентифікація партнерів за допомогою індексу специфічності для галузі чи кампанії. Оцінюйте веб-сайти на основі їхньої доступності в Google & Co.

IT SEO

Для того, щоб мати можливість керувати пошуковою оптимізацією, ваші власні ІТ-системи повинні дозволити SEO Для того, щоб мати можливість керувати пошуковою оптимізацією, ваші власні ІТ-системи повинні дозволити SEO. Неправильно налаштовані веб-сервери можуть також перешкоджати успіху SEO, як, наприклад, негнучкі системи управління контентом або семантично не оптимізовані шаблони.

Вона є фактором гігієни в SEO. Ви не можете виграти нічого з вашим ІТ в SEO, але втратити все. Там, де Google тим часом відкриває універсальний пошук і мікроформати, відкриті для ваших ІТ-прибуткових сфер діяльності.

 • Управління доменом: компанії часто мають більше одного домену. Однак, якщо окремий вміст не доступний для різних доменів, він може швидко призвести до проблем.
 • Управління URL-адресами: сучасні CMS намагаються підтримувати доступ до вашого вмісту за різними URL-адресами. Ці дублікати вмісту розмивають їхні внутрішні зв'язки та навантажують індекс Google. Ми впроваджуємо типові артефакти і представляємо рішення для різних додатків,
 • Оптимізація HTML: Семантично правильний HTML допомагає Google правильно інтерпретувати ваш вміст. Крім того, ви можете використовувати мікроформати для відправки структурованої інформації до Google і отримати кращі результати з сторінок результатів пошуку Google (багаті фрагменти http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=de&answer=99170 ).
 • Гнучкість ІТ: Для того, щоб оптимізувати вміст ваших сторінок, необхідно, щоб важливі поля та атрибути були доступні для запису. Крім того, відокремлення презентації від шаблону логіки допомагає зберегти вартість інтеграції нових мікроформатів тощо у вузьких межах.
 • Sitemaps і Feeding: Google пропонує різні способи звітування про власний вміст для різних показників. Хоча Sitemap Google XML є досить рудиментарним для веб-індексу, Sitemap для новин є надзвичайно актуальним для Новин Google. Ви також можете ввійти до Google Shopping Search, використовуючи відповідний канал продукту. Тут представлені можливості та обмеження для вашого бізнесу
 • Аналіз витрат: В рамках ІТ-SEO часто виникають багато вимог до існуючого ІТ-ландшафту. Однак у деяких випадках витрати на необхідні оптимізації можуть бути зменшені, якщо використовуються синергії з іншими вимогами.
 • Звітність для IT-SEO: технічні відділи, як правило, мають власні ключові показники, такі як доступність платформи і тому подібне. І навіть IT-SEO не платить безпосередньо за конкретну кампанію. IT-SEO дозволяє керувати SEO. Таким чином, IT-SEO також потребує своїх власних показників та власних звітів.

Інформаційна архітектура є основою для зручності використання вашого сайту. Він організовує і структурує ваш контент і гарантує, що ваші користувачі можуть орієнтуватися на вашому веб-сайті.

Люди, які приходять на ваш сайт за допомогою Google, часто опиняються у вашій пропозиції Люди, які приходять на ваш сайт за допомогою Google, часто опиняються у вашій пропозиції. Ви повинні спробувати зрозуміти свій веб-сайт, не бачачи домашню сторінку та переходячи від домашньої сторінки до поточної позиції.

Відвідувач, таким чином, не має жодного контексту. Тому дуже важливо в SEO, що кожна сторінка вашого сайту відновлює контекст, щоб відповісти на наступні питання:

 1. Де я і я тут?
 2. Де я можу піти звідси?

Що стосується внутрішніх зв'язків, а також керівництва користувача, різні типи сторінок мають різні завдання. Це:

 • Головна сторінка та головна навігація: відповідним чином просувають основний вміст
 • Категорії та категорії: Фокусування та орієнтація
 • Статті та сторінки товарів: Конверсія та альтернативна пропозиція
 • Встановіть сторінки ключових слів як цільові сторінки для конкретних потреб клієнтів

Звичайно, ваша інформаційна архітектура також повинна надавати можливості для закріплення тенденцій і підтримки сезонності. Для цього необхідне ручне втручання в існуючі навігаційні структури, а також алгоритмічні регулювання.

Вступ до теми - моя стаття на сайті Boosting 05/2010: SEO та елементи навігації, орієнтовані на користувача

Стратегія управління контентом і SEO для редакторів

Поки SEO розглядається як додаткове завдання для онлайн-редакторів, SEO підлягає щоденній пріоритетності редакторів Поки SEO розглядається як додаткове завдання для онлайн-редакторів, SEO підлягає щоденній пріоритетності редакторів. Тому потрібно розуміти, які завдання сучасний онлайн-редакторський відділ має у процесі SEO. Потім ці завдання можуть бути інтегровані в процес роботи редакцій та наданих допоміжних засобів.

 • Оптимізуйте заголовок і опис Ad-Hoc
 • Структура текстів і подання запитаних суб-аспектів.
 • Спеціальне дослідження ключових слів для редакторів
 • Індекс та моніторинг тенденцій
 • Каркасна стаття для посилення внутрішнього зв'язування
 • Звітність для редакторів

Створення власного продукту, як власника магазину, є для вас пріоритетом. Використовуються також вищезазначені способи. Мета полягає в тому, щоб ваші продукти описувалися з точки зору користувача. Ті, хто не знає продукту, частіше шукатимуть проблему, яку вони хочуть вирішити (наприклад, вирізати відео), а не шукати особливості продукту.

Для важливих продуктів також слід розробити стратегію посіву та підтримувати відповідний вміст. Завжди пам'ятайте, що сторінка вашого продукту є вашим продавцем. Якщо вона не зможе відповісти на всі питання, вона знову і знову втратить користувачів.

Створення посилань для компаній

Як компанія, у вас є специфічні і часто унікальні можливості для створення посилань Як компанія, у вас є специфічні і часто унікальні можливості для створення посилань. І ці параметри, як правило, відповідають вимогам Google. В основі завжди йде використання існуючих ділових контактів:

Активуйте клієнтів

Проста і часто не потрібна інтеграція кнопок закладок - це один з найпоширеніших методів активації власних клієнтів. Часто, однак, використання не вимірюється і, отже, інтеграція не оптимізована.

Але більш важливим сьогодні є елементи соціальних медіа, такі як Facebook Like або кнопка Twitter. Але знову ж таки, слід виміряти використання та оптимізувати інтеграцію.

А як щодо віджетів і значків? Чи можуть вони спеціально використовуватися у вашій галузі? Ваш продукт блогується або обговорюється на форумах? Чи можете ви допомогти своїм клієнтам? А ви використовуєте кожну контактну точку з вашим клієнтом для активації?

Використовуйте ділові контакти та корпоративні мережі:

З вами ваші постачальники також отримують вигоду від кращої доступності вашого сайту в Google. Скористайтеся цими відносинами. А також перевірте роботу асоціацій, виступи на ярмарках, ваш PR і всі інші канали комунікації для взаємодії для побудови посилань.

Звітність, контроль, управління в SEO

SEO також має бути виміряна SEO також має бути виміряна. Які інструменти можуть бути використані і які зацікавлені сторони потребують КПЕ?

 • Маркетинг KPI Reporting
 • Звітність КПІ ІТ
 • проект звітності

SEO в будинку навчання

Хочете працювати разом? Я хотів би організувати з вами індивідуальний семінар. Тривалість, вміст та учасники залежать від ваших потреб. Звичайно, ви отримаєте всі документи для семінару в електронному вигляді.

Запити можна надсилати просто, без зобов'язань і неофіційно поштою: [email protected]

Така мотивація і поведінка користувача: чому шукається і що шукається?
І як мотивація впливає на поведінку кліків?
Py?
Де я можу піти звідси?
А як щодо віджетів і значків?
Чи можуть вони спеціально використовуватися у вашій галузі?
Ваш продукт блогується або обговорюється на форумах?
Чи можете ви допомогти своїм клієнтам?
А ви використовуєте кожну контактну точку з вашим клієнтом для активації?
Які інструменти можуть бути використані і які зацікавлені сторони потребують КПЕ?