SEO інструменти, які допоможуть вам заробити гроші в Інтернеті

Є багато інструментів, які можуть допомогти вам оптимізувати ваш сайт і максимізувати ваш прибуток. Джон каже, що для успішного веб-сайту (або блогу) дійсно є лише два важливі компоненти. По-перше, потрібно генерувати трафік. По-друге, вам потрібно монетизувати цей трафік. Протягом цього огляд ми розглянемо три інструменти, які стосуються обох цих основних областей.

Шпигунство на конкурсі

Ви коли-небудь мали певне підозра, що особа, яка керує одним веб-сайтом, теж є тією ж людиною, яка керує іншим? Якщо сайти розміщуються на різних серверах і мають іншу інформацію WHOIS, власність сайту може бути досить добре замаскована від громадськості. Тим не менше, більшість веб-майстрів, які спеціалізуються на сайтах MFA (Made for AdSense), все ще використовують один і той самий обліковий запис Google AdSense у всьому своєму портфелі. І AdsSpy Ви можете зробити це для вас.

І   AdsSpy   Ви можете зробити це для вас

AdsSpy.com поточно відстежує більше 400 000 доменів Google AdSense, а також численні облікові записи з AdBrite, Chitika, YPN, Kontera тощо. По суті, ви можете шпигун на змаганнях і побачити, які інші проекти вони можуть мати в своїх крилах. Наприклад, викинувши www.johnchow.com у вікно поле пошуку , Я можу виявити, що він використовує той самий обліковий запис AdSense на thetechzone.com і laptopgamers.com. Більшість з вас знає про TTZ, але чи знаєте ви про Laptop Gamers?

Основний звіт не надає всієї інформації. Замість цього він покаже лише кількість доменів (і піддоменів), пов’язаних із певним ідентифікатором видавця. Щоб отримати доступ до повного звіту, потрібно заплатити. Ви можете замовити будь-яке замовлення, залежно від кількості потрібних звітів, або отримати необмежений доступ протягом певної кількості днів. Ціни варіюються від $ 4,95 за один звіт до $ 199,95 за 180 днів преміум доступу.

Зворотний індекс Google

Можливо, існують певні ключові слова, які ви намагаєтеся націлити на свій блог. Наприклад, Джон використав декілька ініціатив, щоб отримати ранг «заробляти гроші в Інтернеті» і «корінь всього зла». Ці стратегії призначені, коли ви вже знаєте, які ключові слова потрібно націлити. С SeoDigger , "Ви можете дізнатися, для яких ключових слів ваш сайт займає досить високі позиції, щоб бути в Google Top 20."

У багатьох відношеннях це Google у зворотному напрямку. Коли регулярні пошукові системи, ви накачуєте тип пошукового терміну і він знаходить веб-сайти для вас. За допомогою SeoDigger ви вводите веб-сайт і показуєте, які ключові слова є найкращими для нього. Це цінне Інструмент SEO також відображає популярність ключових слів, розрахованих за допомогою Wordtracker і Overture. Всі дані можна експортувати за допомогою CSV.

Окрім розважальних цінностей, ви будете здивовані деякими пошуковими термінами, для яких ваш сайт посідає Google - існує безліч переваг у SEO для інструмента, як-от SeoDigger . Напевно, має сенс поліпшити свій рейтинг на умовах, які ви вже досягли першої сторінки Google, ніж намагатися почати з нуля разом із новими ключовими словами.

Безкоштовний сервіс дозволяє переглянути рейтинги для однієї сторінки, а кількість запитів обмежується лише п'ятьма на годину. Зареєструвавшись у SeoDigger, ви можете перевірити результати на всьому домені. Оновлення до преміум аккаунт забезпечує ще більше переваг.

Потискуючи кімнату для браузерів IE і Firefox

Потискуючи кімнату для браузерів IE і Firefox

Як ніби SeoDigger і AdsSpy були недостатніми, ті ж розробники придумали SeoQuake так само. Це панель інструментів і ряд плагінів для користувачів Firefox і Internet Explorer. Після активації ви можете миттєво побачити Google PageRank, кількість індексованих сторінок, вхідні посилання та інше на будь-якій сторінці. Один з найбільш цікавих SEO плагінів включений дозволяє сортувати результати пошуку Google за різними параметрами. Ви можете перерахувати їх на основі PageRank, наприклад, замість використання стандартного алгоритму Google.

Об'єднуючи SeoQuake з SeoDigger з AdsSpy, ви повинні бути добре обладнані для світу заробляння грошей в Інтернеті. Тепер, якби тільки інші з нас могли з'ясувати ефект Джона Чоу, ми були б встановлені!

Більшість з вас знає про TTZ, але чи знаєте ви про Laptop Gamers?