SEO інструменти Пояснення: Ahrefs, Serpstat SEM Rush, SEOQuake, CORA

  1. SpyFu
  2. Величний
  3. SEOQuake
  4. CORA
  5. Ahrefs
  6. Серпстат
  7. SEM Rush
  8. Ключові слова насіння

Освоєння Пошукова оптимізація може бути важким, особливо через те, що він постійно змінюється і вдосконалюється. Для тих, хто є новим для SEO, це може здатися особливо складним, з великою кількістю, щоб взяти дюйма Однак, вам не доведеться пробиратися через світ SEO інструментів і веб-сайтів в поодинці. Є багато інструментів там, які були розроблені, щоб допомогти власникам сайтів стати SEO майстрів. Деякі з них допоможуть вам в загальному поліпшенні вашого SEO в цілому, в той час як інші будуть зосереджені на конкретних факторах, таких як дослідження ключових слів, локальні SEO, створення посилань тощо.

Отримайте всю серію з 10 частин на Timeless Reading у форматі PDF. Збережіть його на робочому столі, прочитайте його на планшеті або електронною поштою своїм колегам.

Q2 листи хедж-фондів, конференції, совки і т.д.

д

Інструмент, який ви використовуєте дуже багато, залежить від того, що ви відчуваєте, як вам потрібна допомога, який ваш бюджет, і скільки часу ви повинні інвестувати. Варто зробити деякі дослідження, перш ніж вибрати інструмент, оскільки авторитетні сайти та компанії завжди кращі.

Давайте подивимося на деякі з кращих інструментів SEO, які вже використовуються в 2018 році.

SpyFu

Найкраще в SpyFu є те, що його можна використовувати повністю безкоштовно. Хоча доступна версія преміум-класу, багато малих підприємств вважають безкоштовну версію достатньою для переходу, особливо якщо ви тільки починаєте роботу.

Інструмент дозволяє переглядати кількість разів, коли певне ключове слово отримує пошук кожного місяця, а також визначає ранг складності для цього слова.

Інструмент також дозволяє вам подивитися на деякі з ваших найближчих конкурентів і визначити, які саме ключові слова вони використовують. Насправді, це один з найбільш докладних інструментів SEO аналізу на ринку сьогодні і, безумовно, щось варто тримати на вашому радарі.

Величний

Majestic постачається з декількома корисними функціями, такими як "Majestic Million" - функція, яка дозволяє бачити рейтинг найпопулярніших веб-сайтів, а також "site explorer", що дозволяє переглядати ваш сайт.

Використовуючи інструмент, ви можете знайти найкращі ключові слова для кращого рангу та багато іншого.

Улюбленою особливістю цього інструменту є те, що ви можете додати свій сайт до нього, а також деякі з ваших найближчих конкурентів, а потім порівняти показники SEO, щоб виявити потенційні слабкості конкурентів.

SEOQuake

Це chrome розширення, яке вважається одним з кращих безкоштовних інструментів SEO там. Поки ви користуєтеся нею, ви зможете виконувати на сторінках перевірок, які оцінять як зовнішні, так і внутрішні посилання, щоб побачити, чи є у вас достатньо, і якщо вони всі працюють, а також проводити аналіз ключових слів, щоб подивитися на щільність ключових слів.

Це відмінний інструмент, якщо ви працюєте в команді, оскільки проста у використанні інформаційна панель має зручну функцію експорту, а це означає, що дані можна швидко завантажити та надіслати іншим користувачам у вашій команді.

Це має потенціал, щоб врятувати вас буквально годин ручної роботи.

CORA

Це набагато більш просунутий інструмент SEO, ніж деякі інші перераховані. Для такого роду інструменту, ви повинні бути готові мати трохи більше бюджету SEO, але результати, безумовно, варто, якщо ви середній і великий бізнес.

Ви можете використовувати цей інструмент для виявлення будь-яких можливих слабких місць, які ваш сайт може мати щодо SEO, і виділити будь-які можливості, які ви потенційно відсутні.

Важливо розуміти, що цей інструмент не для початківців, а для тих, хто вже має більш глибоке розуміння SEO.

Аналіз, який виконує цей інструмент, займе всього кілька хвилин, а коли він буде виконаний, він виведе чисту та легку для читання таблицю результатів, яка може бути використана для поліпшення рейтингу на Google.

Ahrefs

Цей інструмент може бути повністю вільним для використання і використовується як для досліджень, так і для аналізу. Він вважається одним з кращих інструментів аналізу зворотного зв'язку, а також поставляється з зручною функцією "Explorer Explorer", яка здійснює пошук в Інтернеті для пошуку найбільш популярного вмісту для будь-якої теми або ключового слова за вашим вибором.

Як тільки ви відчуваєте, що ви переросли безкоштовні доступні варіанти, ви можете підняти обмеження, купуючи щомісячну абонентську плату або навіть платити щорічно, якщо ви віддаєте перевагу.

Серпстат

Хоча вам доведеться платити за використання Serpstat, величезний спектр функцій він має більше, ніж компенсує це. Ви можете збирати ключові слова для SEO, визначати значення цих ключових слів, знаходити варіанти ключових слів, отримувати ключові слова довгого хвоста, перевіряти релевантність вашого веб-сайту, аналізувати тенденції та багато іншого.

Є 4 плани доступні для вас на вибір, кожен з різними цінами. Котрий ви обираєте буде залежати значною мірою від величини вашого бізнесу.

SEM Rush

SEM Rush може бути використаний як інструмент ключових слів і дослідження конкурентів, що є дуже ефективною комбінацією. Протягом останніх декількох років компанія дійсно зробила собі ім'я, взявши на себе новий конкурентний елемент дослідження. повідомлення в блозі повідомлення в блозі від SEO Трибунал ставки semrush.com як один з найкращих інструментів SEO в 2018 році.

Є більш ніж 20 способів для дослідження ваших конкурентів, які включають пошук їх зворотних посилань, найкращих ключових слів, найкращого вмісту та багато іншого.

Ключові слова насіння

Для всіх ваших ключових слів вам не потрібно шукати жодних подальших ключових слів. Інструмент надає унікальний спосіб для пошуку ключових слів від ваших друзів, сім'ї, коледжів і тих, хто навколо вас.

Ви просто задаєте запитання, надсилаєте URL якомога більшій кількості людей, а потім чекаєте відповідей на них. Таким чином, ви отримуєте реальні ключові слова від реальних потенційних споживачів. Крім того, він повністю вільний у використанні.

Це лише деякі з багатьох інструментів, які ви можете використовувати, щоб допомогти покращити свій SEO. Інструментів само по собі не буде достатньо для поліпшення вашого рейтингу, ви також повинні вкласти багато часу в постійне поліпшення вашого сайту і йти в ногу з постійно змінюються тенденції SEO.

Інструментів само по собі не буде достатньо для поліпшення вашого рейтингу, ви також повинні вкласти багато часу в постійне поліпшення вашого сайту і йти в ногу з постійно змінюються тенденції SEO