SEO інструменти

  1. Самостійне керування ключовим словом і зворотним моніторингом Звичайно, у нас є свої власні сценарії...
  2. Платний інструмент для запиту позицій рейтингу
  3. Безкоштовні інструменти для зворотного огляду та моніторингу
  4. Більш поширені запитання щодо пошукової оптимізації та Google

Самостійне керування ключовим словом і зворотним моніторингом

Звичайно, у нас є свої власні сценарії та професійні SEO інструменти для професійного рейтингу, які ми використовуємо, перш за все, для моніторингу позицій Google і мереж зв'язку.
Оскільки ми не надаємо ці інструменти третім особам, ось деякі вказівки на інструменти SEO, які ви можете використовувати самостійно, якщо ви не хочете отримувати доступ до наших служб моніторингу ключових слів і зворотних зв'язків, а також у нашій системі відстеження та звітування.

Безкоштовні інструменти SEO для ранжирування моніторингу

В основному, для Вас, як професійного клієнта, щоденний моніторинг Ваших позицій Google для узгоджених ключових слів необхідний тільки, якщо ми не домовилися про позиціонування на основі успіху, або Ви не забронювали детальний Відстеження та Звітування!
Проте інструменти використовуються "на свій страх і ризик", оскільки, наприклад, Google забороняє автоматичне отримання результатів пошуку без Google API!

Інструментом для моніторингу ваших позицій Google.de є, наприклад, локально встановлюється & безкоштовно Перевірка SERPs Google ,

Інший спосіб пошуковий рейтинг онлайн-моніторингу - безкоштовний сервіс ranking-spy.de , Створіть до 3 моніторів з 5 ключовими словами кожен - ви отримуєте оцінки, які відбуваються кожні 3 дні по електронній пошті у вигляді файлу Excel або ви можете переглянути відповідні графічні оцінки в Інтернеті. Рейтинг Spy опитує результати інших 6 пошукових систем, крім Google.
Обидва інструменти вище не використовують Google API!

Платний інструмент для запиту позицій рейтингу

Інструмент "Мій особистий фаворит для регулярного запиту та оцінки рейтингу ключових слів" Розширений веб-рейтинг "- шкода, що не пропонують жодної партнерської програми ;-)
Для більшості користувачів стандартна версія AWR цілком адекватна ...

Безкоштовні інструменти для зворотного огляду та моніторингу

Якщо ви просто хочете, щоб перевірити ваші зворотні посилання безкоштовно і назад, я рекомендую Backlink Checker з Linkvendor який також перераховує IP-адреси зворотних посилань і, перш за все, тексти посилань на додаток до PageRank зворотних посилань!

Якщо ви хочете контролювати вже встановлені зворотні посилання, наприклад, з обміну посиланнями, постійно з урахуванням їх існування, я рекомендую, щоб інструмент був встановлений локально або в Інтернеті Systemseven.de ,

Для безперервного моніторингу вашої мережі зв'язку існують також онлайн-інструменти та провайдери - але особисто я б не мав жодних амбіцій ("вимовляється SEO параноя" ;-)), щоб розкрити всю мережу зв'язків третій стороні. Якщо ви хочете контролювати вашу структуру посилань в Інтернеті третіми особами, ви можете, наприклад Пошук в базі даних так, давайте подивимося.

Більш поширені запитання щодо пошукової оптимізації та Google

Вгору Вгору

Чи є у вас питання щодо пошукової оптимізації? Ми даємо відповіді.
Скористайтеся нашим ноу-хау в рейтингу Google!