SEO Інтенсивний семінар

  1. методологія Інтерактивна лекція На наших семінарах ви, звичайно, будете залучені до ваших індивідуальних...
  2. Учасники інтенсивного семінару SEO
  3. витрати
  4. примітки
  5. Уся інформація про курс у форматі PDF

методологія

Інтерактивна лекція

На наших семінарах ви, звичайно, будете залучені до ваших індивідуальних очікувань від семінару та ваших відповідних онлайн-проектів. Питання можна задати в будь-який час. Регулярні раунди зворотного зв'язку підкреслюють інтерактивний характер семінару.

Універсальне використання засобів масової інформації

Для того, щоб отримати максимально можливу увагу, наші тренери працюють поперемінно з яскравими презентаціями Power Point, живими прикладами в Інтернеті, фліпчартом і щитом. Це гарантує різноманітний семінар - зміст, який «прилипає».

Максимальне практичне значення

Живі приклади з практики, а також приклади проектів учасників гарантують максимальну практичну актуальність і формують професійну основу для практичної реалізації індивідуальних бізнес-цілей кожного учасника. Крім конкретних живих прикладів, ми також працюємо за запитом у різних веб-проектах учасників семінару.

Поради, інструменти та документи на семінар

Використовуючи живі демонстрації вибраних інструментів, порталів і мереж, ви дізнаєтеся корисні інструменти та корисні поради та прийоми, щоб активно підтримувати вас у повсякденній роботі. Докладні документи, пов'язані з семінарами та контрольні списки, слугують повноцінною довідковою роботою - навіть довго після візиту на семінар.

учасник

Максимум 12 учасників: Малі групи дозволяють інтенсивно та ефективно працювати.

Наш семінар орієнтований на менеджерів з маркетингу та співробітників інтернет-маркетингу компаній та агентств, для яких пошуковий маркетинг є чи буде невід'ємною частиною їх повсякденної роботи. Не має значення, якщо ви оптимізуєте себе або керуєте агентством. Семінар також спрямований на керівників, приватних підприємців та осіб, які приймають рішення, які хочуть отримати повний огляд теми SEO.

Різноманітність змісту семінару, що включає в себе не тільки найостанніші розробки та останні фактори ранжирування, але й спеціальні області, такі як оновлення Google, розробка концепції та корисні інструменти для оптимізації, контролю та аналізу, навіть досвідчені професіонали SEO користуються нашим ноу-хау в комплектації eMBIS та численними практиками поради.

Наша цільова група з першого погляду:

SEO та менеджери з маркетингу, SEO-менеджери, рекламодавці та продавці, менеджери з маркетингу в Інтернеті, менеджери веб-сайтів та електронної комерції, керівники, керівники проектів, керівники проектів

Учасники інтенсивного семінару SEO

Інтенсивний семінар SEO дуже орієнтований на практику. Як базові, так і спеціалізовані знання передаються чітко та інтерактивно тренером Северіном Люкс. Поради, трюки та інструменти на основі прикладів учасників роблять семінар цікавим. Кожен приймає цінні альтернативи та завдання для своєї компанії у повсякденне службове життя.

Alexandra Büllesbach

, Маркетинг і продаж, BINSERV GmbH , Маркетинг і продаж, BINSERV GmbH

Северін Лукс показав мені широту світу SEO та глибину впливу SEO на маркетингові комунікації будь-якої компанії. Це було більш ніж практичним, це були безпосередньо доступні програми в мережі - практика в реальному часі. Завдяки відповіді на кожну проблему та надзвичайно корисним, спеціально розробленим веб-аналітиком та рекомендаціями SEO, Severin Lucks надав корисні поради, які будь-який учасник може вирішити безпосередньо - навіть без фіксованого бюджету SEO. Семінар надзвичайно збагатив і зміцнив мої знання.

Доріт Кнорр

, управління проектами, озеро рекламної агенції Консенс і Neue Medien GmbH , управління проектами, озеро рекламної агенції Консенс і Neue Medien GmbH

Інтенсивний семінар SEO eMBIS надав мені професійні знання та структурований керівництво з пошукової оптимізації. Протягом двох курсів широкий матеріал редагувався і поглиблювався практичними прикладами - з посиланням на відповідні веб-сайти учасників.

Пан Северін Лукс встигає викликати радість SEO за його зобов'язаннями. Я можу тільки рекомендувати інтенсивний семінар SEO. Для менеджерів з маркетингу, з і без попереднього досвіду в цій галузі, безумовно, є корисною підготовкою

Stephanie Gyngell-Klein

, Менеджмент маркетингу / Дизайн ЗМІ, Gigahertz-Optik GmbH

Показати всі голоси за цей семінар

витрати

Знижка 10% на кожного додаткового учасника тієї ж компанії на ту ж дату.

Вартість участі на одного учасника складає 980 євро плюс ПДВ.

У вартість входить обід, різноманітні закуски і безалкогольні напої, а також детальні документи семінару.

Витрати на проїзд та проживання повинні бути сплачені за необхідності і не включені до ціни семінару.

примітки

відвідуваність

Для досягнення оптимального навчального успіху кількість учасників обмежується 12.

раз семінар

1-й день семінару: 10:00 - 17:00
2-й день семінару: 09:00 - 16:00

Необхідне обладнання для роботи

У кімнаті для семінарів доступне все необхідне обладнання для роботи безкоштовно. Також доступні ручки та блоки. В основному вам не потрібні цифрові пристрої. Тим не менш, ви можете принести їх для власної практики в перервах або безпосередньо після семінару.

сертифікат участі

Всі учасники отримують персональний сертифікат участі в EMBIS Academy, в якому задокументовано зміст, місце та дата семінару. Сертифікат підписується відповідним тренером.

Уся інформація про курс у форматі PDF

Тут ви можете завантажити всю інформацію про цей семінар - включаючи реєстрацію факсу. Почніть завантаження зараз