SEO-консалтинг: потрібен чи ні?

Коли мова заходить про SEO-консалтингу, багато власників веб-сайтів задаються питаннями - що це і кому потрібно Коли мова заходить про SEO-консалтингу, багато власників веб-сайтів задаються питаннями - що це і кому потрібно? Практично всі сучасні бізнесмени розуміють, навіщо замовляють SEO аудит сайтів або пошукову оптимізацію. І мало хто знає, що консультант допомагає отримати необхідні знання в області СЕО, а також розробити конкретні рекомендації та план оптимізації ресурсу.

П'ять причин неодмінно скористатися послугами СЕО-консультанта

  • побудова стратегії;

Плануванням займаються виключно професіонали. Досвід і знання допомагають їм адекватно оцінити стан ресурсу, його пошукової оптимізації, контенту, посилальної маси. Орієнтуючись на отриману інформацію, вони знаходять додаткові шляхи розвитку і складають довгострокові плани просування ресурсів, розбиваючи весь процес на короткі і зрозумілі замовнику етапи.

  • експертний аудит;

Якщо роль аудитора бере на себе кваліфікований консультант, то ви можете бути впевнені в результаті дослідження і в адекватності рекомендацій. Спеціаліст допомагає виявити причини поганої швидкості завантаження сайту, неунікальності текстів, прорахунків в адаптивному дизайні, наявність дублів і іншого сміття, що заважає ранжирування.

  • рекомендації;

Як правило, створення стратегії і аудит є разовими послугами, до яких компанії вдаються час від часу, щоб поправити стан сайту. Однак отримання рекомендацій - це прерогатива постійних клієнтів консультанта. Це означає, що фахівець стежить за процесом оптимізації та роботи вашого ресурсу, періодично коректуючи завдання за допомогою докладних рекомендацій.

Зібрати відомості про сайті досить легко, а проаналізувати пласт отриманої інформації, визначивши помилки і ключові моменти розвитку - складно. І впоратися з цим завданням може тільки досвідчений професійний консультант. Кожен сайт - це унікальна конструкція, яка взаємодіє з пошуковими системами і відвідувачами за власною схемою. Завдання консультанта - зрозуміти схему, знайти недоліки і виправити.

В обов'язки спеціаліста входить також формулювання завдань, розстановка акцентів і прогнозування ефекту від запланованих дій, аж до витрат і доходів на певний період.

  • відповіді на запитання;

Допомога консультанта хороша не тільки тому, що в результаті замовник отримує очікуваний результат - підвищення у видачі, приріст конверсії і прибутку. Вона дозволяє задавати питання і отримувати відповіді, щоб бізнесмен міг розібратися в процесах, які відбуваються з його онлайн-майданчиком для бізнесу.

Головне завдання фахівця - зробити ваш сайт ефективним, а цього не можна досягти без тісної співпраці з його власником.

Кому знадобляться послуги консультанта?

  • SEO-компаніям і фрілансерам, які потребують оцінкою експерта і альтернативному думці;
  • бізнесменам в області маркетингу, бажаючим отримати незалежну оцінку роботи;
  • in-house командам, які стикаються з проблемами, які вимагають рішення від фахівця високого класу;
  • власникам сайтів, які мають намір займатися просуванням бізнесу самостійно.

Знайти такого фахівця для проведення SEO-аудиту сайту або рішення будь-якої іншої задачі нескладно, якщо ви знаєте про існування майданчика тендерів Workspace.

Коли мова заходить про SEO-консалтингу, багато власників веб-сайтів задаються питаннями - що це і кому потрібно?
Кому знадобляться послуги консультанта?