SEO-консалтинг: що це і навіщо витрачати на це рекламний бюджет?

 1. Разові послуги та SEO-консалтинг на постійній основі
 2. SEO-консалтинг з гарантіями ТОП-позицій

Розшифрувати поняття SEO-консалтинг просто, визначивши значення кожної частини словочетанія. SEO - пошукова оптимізація, консалтинг - консультування. Допомога фахівців цієї ніші може знадобитися на різних етапах роботи - і для визначення шляхів розвитку молодого ресурсу, і для поліпшення позицій сайту, який домігся певних успіхів.

Разові послуги та SEO-консалтинг на постійній основі

Для розвитку сайту ефективно навіть разове залучення експертів. Наприклад, якщо в ході аудиту фахівцями на сайті виявлено помилки, як діяти далі зрозуміло - усувати похибки. Але як команда впоралася із завданням - це вже не в компетентності разового консультанта.
Для бізнес-сайту найкращим рішенням буде seo-консалтинг на постійній основі, коли фахівець веде ресурс і регулярно дає рекомендації щодо його поліпшення.
Власнику сайту такий підхід допомагає:
 1. Завжди бути в курсі всього, що відбувається з сайтом;
 2. Вчасно відслідковувати виникнення проблем на ресурсі, вирішувати їх, а також здійснювати профілактику помилок;
 3. Ефективно просувати сайт в пошуку.

У чому конкретно допоможе SEO-консультування


планування просування

Навіть якщо над вашим сайтом працюють розумні розробники та інші фахівці, вони не експерти і навряд чи об'єктивно зможуть оцінити справжній стан сайту і сказати, куди точно рухатися далі. Залучення стороннього кваліфікованого фахівця допоможе вирішити проблему. Він проаналізує оптимизирования ресурсу і запропонує варіанти його розвитку. В компетентність спеціаліста, який здійснює SEO-консалтинг, також входить розробка стратегії просування.


експертиза сайту

Тільки досвідчені експерти зможуть зробити детальний і точний аудит сайту, який виявить всі помилки і недоліки. перевіряється:
 1. Унікальність контенту;
 2. Наявність дубльованих сторінок;
 3. Швидкість завантаження;
 4. Як бачать сайт пошукові роботи;
 5. Відображення ресурсу в пошукових системах;
 6. Відповідь сервера;
 7. Юзабіліті для різних груп відвідувачів;
 8. Посилальна структура;
 9. Коректність верстки;
 10. Вага зворотних посилань;
 11. Вага внутрішніх сторінок;
 12. Правильність перелинковки;
 13. Популярність в соцмедіа;
 14. Адаптивність дизайну і т.д.Web-аналітика

SEO-консалтинг передбачає скрупульозну роботу з аналітикою. Виявити проблему для фахівця не складно - для цього є маса інструментів. Але потрібно мати великий досвід, щоб сформулювати завдання і роз'яснити, які дії слід зробити для виправлення ситуації. Наприклад, якщо аналітика показує великий відсоток відмов при відвідуванні будь-яких сторінок, консультант рекомендує заходи, які збільшать час перебування.
Також з'ясовується, які запити використовує більшість відвідувачів, щоб прийти на сайт, їх географію, що заважає їм зробити покупку і т.п.


Аналітика реклами

Перевірка ефективності рекламних компаній також знаходиться в компетентності SEO-консультантів. Ця робота допомагає правильно перерозподілити кошти, відмовившись від малоефективних рекламних каналів і зосередитися на тих, які дають найбільшу віддачу.


Варіанти SEO-консалтингу в SEO-Studio

Ми в агентстві пропонуємо 3 варіанти SEO-консалтингу:

SEO-просування по трафіку

Формат роботи: дана технологія орієнтована на виведення сайту в ТОП пошукових систем як проміжний етап, основна мета - збільшення відвідуваності сайту в цілому. Ця робота з фіксованим щомісячним бюджетом + доплата за кожного відвідувача сайту понад точки відліку.
Кому підійде: власникам великих ecommerce-проектів, порталів і сайтів послуг, що бажають збільшити кількість переходів на сайт.

SEO-консалтинг з гарантіями ТОП-позицій

Формат роботи: щоб гарантувати результат, ми працюємо з вашими ключовими запитами, які просуває в ТОП-10 пошукових систем. Працюємо по KPI - якщо нам вдається тримати ваші запити в ТОП, ви щомісяця платите за кожен запит певну суму, якщо не вдається - не платіть. Найбільш прозорий формат роботи по SEO-просуванню.
Кому підійде: власникам нішевих інтернет-магазинів і сайтів послуг з невеликою кількістю трафіку і високою конкуренцією, що бажає поліпшити впізнаваність сайту в пошуковій видачі.

SEO-просування по кластерам

Формат роботи: ми працюємо з просуванням певних тематичних кластерів (групи пошукових запитів для однієї сторінки або для всього сайту). Приклад кластера сторінки: "Як зшити плаття". Тематичний кластер сайту - всі сторінки про підбір тканини, викрійці і пошитті суконь.
Кому підійде: власникам тих проектів, які хочуть просувати певні товари та послуги.


Замовити безкоштовну консультацію ви можете за засланні .

Кому потрібен SEO-консалтинг

Власникам бізнес-ресурсів та керівникам відділів інтернет-маркетингу дуже важливий незалежний погляд на проект, конструктивна критика і допомога в просуванні, які можуть надати експерти.
Агентствам вигідна співпраця з професійними SEO-консультантами для вирішення складних проблем. Командам розробників «in-house» може знадобитися допомога при визначенні стратегії просування, вирішенні складних завдань. Часто фахівці SEO-консалтингу проводять навчання таких команд.
Консультант приходить, щоб підвищити ефективність вашого проекту. Тому постарайтеся отримати від цієї співпраці якомога більше користі. Задавайте питання, уточнюйте моменти, намагайтеся перейняти досвід. Але, звичайно, плідної робота буде тільки в разі сумлінного виконання рекомендацій експерта всією командою.