SEO кошмар: 25 найскладніших ключових слів для пошукової видачі

  1. Поодинокі ключові слова, найбільш важкі для ранжирування в Google
  2. Червоний, синій, блакитний
  3. спортивний інтерес

Ця стаття була написана одним з членів компанії SEOMOZ і представлена ​​увазі YOUmoz . Погляди автора є суто особистими і можуть не співпадати з думкою SEOmoz, Inc.

YOUmoz

Запитайте будь-якого SEO-маркетолога, і він пояснить вам, чому так важливо приділяти увагу аналізу ключових фраз.

Знайти ключові слова, які підійдуть для розкрутки вашого товару або послуги - це тільки півсправи: важливо зрозуміти, які з них максимально спрацюють для вашого сайту.

Все міркують про «низько висять яблуках» і максимізації довгих ключових фраз, а ось з приводу важких ключових слів ніхто й не заїкається. З якими ключовими фразами найважче потрапити в перші позиції пошукових систем? Важливо: ми маємо на увазі лише труднощі для пошукового ранжування, мова не йде про збільшення трафіку, яку подібні фрази можуть забезпечити. За допомогою програми « SEOmoz Keyword Difficulty tool », Ми створили список з ключових фраз, найбільш важких для пошукового ранжування в Google. Навіщо ми створили такий список? А чому б, власне, і ні? Ми так часто йдемо з головою в роботу з усією притаманною нам серйозністю, що іноді просто необхідно розважатися. Тим більше, коли під рукою завжди є відповідні механізми. Особисто для мене, в такому дослідженні немає нічого незвичайного: читачі напевно пам'ятають про SEO дослідженні імен , Проведеному за допомогою Google Keyword Tool . Так що все це - чисто для розваги. Підемо далі.

Поодинокі ключові слова, найбільш важкі для ранжирування в Google

Проводячи це невелике дослідження, ми виявили, що представлені нижче ключові слова є одними з найскладніших для пошукового ранжування. При складанні списку, ми намагалися уникати назв продукції і компаній для того, щоб імена брендів не завадили нам побачити чітку картину. IE: результати видачі для слова "Ipod":

До списку не потрапили: Rent 76%, Win 75%, Buy 72%.

Червоний, синій, блакитний

Так як вже ми заговорили про найулюбленіших кольорах, ось списочок найважчих для пошукової видачі. Top-5 найбільш складних кольорів для видачі в Google:

спортивний інтерес

Спорт - це круто. Так вважають навіть ті, хто від нього далекий. Якщо хочете посперечатися про фактори видачі по якомусь слову, що стосується спорту, погляньте на список нижче. Top-5 найбільш складних слів з області спорту для видачі в Google:

Ну ось, власне, і все. Ми розглянули з вами деякі важкі для ранжирування ключові слова, отримані нами за допомогою програми «SEOmoz Keyword Difficulty tool». Перераховані вище ключові фрази є, можливо, не найбільш висококонкурентними, і просунутий seo-маркетолог може і повинен використовувати їх в проектах з великим бюджетом. Особисто я, в спробі знайти найважчі для ранжирування ключові слова, стикався з максимальним показником 97% за ключовою фразою «тисни тут». Цікаво, які «міцні горішки» попадуться вам в ваших особистих дослідженнях?

Оригінал статті знаходиться тут

З якими ключовими фразами найважче потрапити в перші позиції пошукових систем?
Навіщо ми створили такий список?
А чому б, власне, і ні?
Цікаво, які «міцні горішки» попадуться вам в ваших особистих дослідженнях?