SEO Коучинг програми, SEO курс

  1. Вам потрібно більше інформації, вам потрібно напрямок!
  2. Рішення: особистий тренінг від експерта галузі
  3. Тримісячні вступні спеціальні - Зареєструйтеся сьогодні всього за $ 1995 або 3 платежі в розмірі...
  4. Простір в даний час доступний - приєднайтеся зараз
Навчання

| Розширений SEO | SEM Business | Коучинг 1-на-1 | Створення посилань | Майстерня сайту | Оплата за клік | Блог

Якщо ви відчуваєте себе перевантаженою всіма конфліктуючими порадами та інформацією в пошукових системах, ви не самотні.

Насправді, інформаційне перевантаження зовсім не є незвичайним у бізнесі SEO. Звичайно, багато чого з того, що ви бачите і чуєте про пошукові системи - це просто нісенітниця ... але це не найбільша проблема.

Навіть якщо у вас немає нічого, крім 100% точної інформації, вам все одно доведеться з'ясувати, що робити з нею. Так яка відповідь?

Вам потрібно більше інформації, вам потрібно напрямок!

Привіт, я Ден Тіс, і я б хотів стати вашим особистим тренером з маркетингу в пошукових системах Привіт, я Ден Тіс, і я б хотів стати вашим особистим тренером з маркетингу в пошукових системах. Я автор двох популярних книг з пошукового маркетингу, Швидкий старт SEO і Комплект маркетингу в пошукових системах . Я практикую, вивчаю і викладаю розширену стратегію і тактику маркетингу в пошукових системах вже більше десяти років.

Коли мова йде про маркетинг в пошукових системах, я знаю свої речі ... але це було не раніше, ніж я був на це протягом декількох років, що я дізнався щось дуже важливе.

У 2005 році я зібрав тренерську програму для малих груп. Ми витратили більше 3 місяців разом. Я проводив регулярні тренінгові дзвінки, завантажуючи передові новітні відомості. Мої презентації проходили протягом 90 хвилин або близько того, близько 30 хвилин запитань і відповідей на кінець. Я також проводив час по телефону з кожним студентом індивідуально.

Коли все закінчилося, я запитав у групі, які частини навчальної програми були найбільш цінними для них особисто. Відповідь була такою ж для всіх: коучинг «один на один» і час «Q&A» були найважливішими.

Хіба вони не отримали нічого з класів? Впевнені, що вони це зробили, але вони отримали набагато більше, коли вони мали можливість задавати питання, працювати зі своїми однокурсниками, і все це разом з коучингом один на один.

Реальна проблема більшості навчальних програм - це не недостатня інформація, а відсутність особистої уваги.

Рішення: особистий тренінг від експерта галузі

Коли ви приєднуєтеся до моєї коучингової програми, ви отримаєте доступ до всіх моїх знань з маркетингу в пошукових системах ... і я накопичила багато цього протягом багатьох років - і, коли це необхідно, я звернуся до своїх великих запасів навчальне відео, щоб допомогти вам.

Але найважливіше, що ми будемо витрачати багато часу разом, з двома конференц-дзвінками щомісяця, щоб відповісти на ваші запитання, і один-на-один телефонні дзвінки щомісяця. Скільки це коштує? Менше, ніж ви могли б подумати ... я коротко поясню.

Ми можемо охопити багато землі за годину ... не дивуйтеся, якщо ми покращимо ваш рейтинг в пошукових системах!

Більшість студентів отримують консультації в багатьох областях, включаючи маркетинг електронною поштою, юзабіліті, кампанії з КПП, а також підвищення рейтингу конверсій їхніх сайтів. Дозвольте мені навести приклад ... "Ден, ти врятував мій **! Таку годину, яку ми витратили на телефон, було здорово ... так як я реалізував ваші пропозиції, наші витрати на кліки зменшилися, наш рейтинг кліків збільшився і конверсії зросли на 10-15% ... спасибі! "
- Террі ван Хорн, CaSEM Technologies

Террі веде деякі досить великі кампанії з оплатою за клік, і він не є новим для маркетингу в пошукових системах. Але зараз, він шию в глибині "роблячи" маркетинг в пошукових системах в ці дні, що означає, що він не витрачає багато часу на вивчення. Час, який він витрачає, повинен бути дуже продуктивним.

Ось де я приходжу. Я все ще роблю достатньо роботи, щоб тримати себе гострим, але більшу частину мого робочого дня проводять за трьома речами: навчання, навчання та керівництво дослідницькою діяльністю, що робить SEO Research Labs таким цікавим місцем для роботи. Коли ви працюєте зі мною, ви пожинатимуть переваги.

Багато професіоналів давно взяли участь у моїх навчальних програмах, і всі вони сказали мені, що вони багато чому навчилися. Чесно кажучи, я теж багато чого навчила у них.

Мої учні можуть подумати, що вони платять мені навчити їх тому, що я вже знаю, але те, що вони також роблять, переконується, що я ніколи не перестаю вчитися ... ми обидва отримують користь, тому що я можу принести найновішу інформацію та відкриття до стіл з кожним студентом.

Тримісячні вступні спеціальні -
Зареєструйтеся сьогодні всього за $ 1995 або 3 платежі в розмірі 745 доларів США

Вартість цієї ексклюзивної коучингової програми «один на один» - один платіж у розмірі $ 1995 за перші 3 місяці (12% заощаджень), або, якщо ви віддаєте перевагу, ви можете зробити 3 виплати в розмірі 745 доларів на місяць.

Протягом перших трьох місяців ви отримаєте:

  • Три невеликі групові дзвінки - це 1 на місяць , що триває до 90 хвилин, з невеликою групою не більше 18 учасників. Шанс для вас задати запитання, дізнатися і поділитися.
  • Чотири приватні дзвінки на один-на-один - це три (3) 60-хвилинні дзвінки - 1 на місяць, з додатковими 30 хвилинами виклику першого місяця. Це може бути телефонний дзвінок або веб-конференція, запланована заздалегідь через мою систему онлайн-бронювання. (Ці сеанси можуть бути записані за вашим запитом).

Сподіваюся, ви зможете приєднатися до нас! Щоб дати кожному студентові достатню кількість мого часу, я повинен суворо обмежити кількість людей, які можуть брати участь. Якщо у вас виникли питання, я закликаю вас зв'язатися зі мною якнайшвидше - див. Нижню частину цієї сторінки для отримання додаткової інформації.

Простір в даний час доступний - приєднайтеся зараз

Коучинг за 3 місяці -
1 платіж у розмірі $ 1995:

Коучинг за 3 місяці -
3 платежі в розмірі 745 доларів США:

PS Чому три місяці? Ну, три місяці достатньо довго для нас, щоб зробити багато, і дійсно перемістити голку на ваш бізнес - не зобов'язуючи нікого з нас на довгострокові відносини. Деякі тренерські клієнти продовжують працювати зі мною щомісяця, інші стали довгостроковими діловими партнерами. Для нас це краще, якщо ми переконаємося, що ви отримуєте відмінні результати, перш ніж зробити довгострокове зобов'язання.

PPS Якщо у вас є питання, не соромтеся пишіть мені (). У зв'язку з існуючими зобов'язаннями, я не можу відповідати на запитання безпосередньо по телефону, але якщо ви залишите номер телефону в електронній пошті, я з радістю передзвоню вам, як тільки я отримаю доступ.

Так яка відповідь?
Хіба вони не отримали нічого з класів?
Скільки це коштує?