SEO Magic: 7 способів для нових клієнтів, щоб знайти вашу інтегративну практику охорони здоров'я

 1. Можливо, ви маєте прагнення залучити пацієнтів до вашої інтегративної або функціональної клініки з...
 2. Оптимізуйте веб-сайт для місцевого пошуку
 3. Google My Business
 4. Гугл-мапи
 5. Yelp
 6. Оптимізуйте профілі соціальних медіа
 7. Професійні послуги Facebook
 8. Онлайн бізнес-довідники
 9. У резюме
 10. Про FON

До Гленн Сабін

Гленн Сабін

Можливо, ви маєте прагнення залучити пацієнтів до вашої інтегративної або функціональної клініки з усієї країни, а також залучити міжнародне спостереження, але, для більшості практик, «виявити» та обслуговувати місцеву спільноту є ціллю.

Незалежно від того, чи є це вашою усталеною практикою, або ви є відносно новими на сцені, дуже важливо взяти "володіння" місцевим ринком. А для цього потрібно, щоб люди легко знаходили вас. Місцеві зусилля SEO є по суті додатковим шаром до ваших основних зусиль SEO, щоб високий рейтинг для добре досліджених ключових слів і ключових фраз довгого хвоста, характерних для ваших продуктів і / або послуг.

Для того, щоб ви, місцева практика, яка в першу чергу обслуговує вашу спільноту, була відкрита і доступна, я пропоную "7 найважливіших предметів", щоб забезпечити, здавалося б, легкий шлях для місцевих пошукачів онлайн, щоб з'єднатися з вашою клінікою чи центром медичної або функціональної медицини.

Оптимізуйте веб-сайт для місцевого пошуку

Де природне і можливе, без " ключове слово ', включіть вашу географічну ключову фразу -' North Bay San Francisco 'або' Downtown Financial District Сан-Франциско 'послідовно на вашому сайті. Якщо ви в першу чергу обслуговуєте тих, хто знаходиться в певному окрузі або передмісті, це може забезпечити більший приріст у пошуку, ніж найближче велике місто.

Google My Business

Розумієш Google My Business (GMB) з'являється праворуч від пошуку Google майже кожного разу, коли ви шукаєте місцевий бізнес. По суті, це показове оголошення, в якому GMB-реєстр найчастіше розташований набагато краще, ніж список результатів пошуку для багатьох практик.

Користуючись цією статтею? Підпишіться та отримайте наш останній, доставлений безпосередньо до папки "Вхідні".

Якщо ви не перевірили та не налаштували ваш запис GMB, це необхідно зробити негайно. Чи була ваша практика відкритою більше року? Швидше за все, існує "неперевірена" оболонка переліку, яку Google автоматично налаштовує за допомогою свого постійного процесу сканування в Інтернеті.

На додаток до типової інформації: назва компанії, адреса, телефон і веб-сайт, GMB дозволяє додавати години роботи, завантажувати фотографії вашої клініки, додавати відповідні категорії або пошукові терміни, такі як місцеві географічні зони обслуговування. GBM також надає можливість розміщувати акції та купони.

Налаштування та / або редагування списку GMB просте. Перевірте це корисне відео для початку.

Гугл-мапи

Гугл-мапи є повсюдним у пошуку, а вбудовування Карт Google на ваш веб-сайт допомагає покращити місцеві SEO. Найкраще місце для цього можна знайти на сторінці "зв’язатися з нами", а не в області нижнього колонтитулу домашньої сторінки, де вона часто недоречна.

Тут прості інструкції від Google про те, як вставляти Карти Google на свій сайт. Пропонуємо оптимізувати перший запис у списку Google Мій бізнес, оскільки Google Maps працює в межах GMB.

Yelp

Yelp займає високе місце, часто вище, ніж веб-сайт вашої практики. Якщо у вас немає профілю в Yelp, хтось згодом додасть його. Активно оптимізуйте свою компанію, заповнивши всю інформацію та додавши якісні зображення. Дотримуйтесь правил Yelp для належним чином заохочувати люди, щоб опублікувати відгуки.

Оптимізуйте профілі соціальних медіа

Переконайтеся, що ваша назва компанії, адреса, інформація про телефон та веб-сайт, а також ваша географічна (і) фраза (и), що охоплює вашу (-и) область (-и) послуг, постійно відображається на різних профілях соціальних мереж.

Професійні послуги Facebook

Деякі місцеві SEO профі закликають (FBPS) майбутнього Yelp вбивцю. Сильне твердження, але FBPS варто включити в ваш локальний SEO мікс.

Онлайн бізнес-довідники

Коли ви останній раз зверталися за жовтими сторінками? Я переміщую їх безпосередньо з ганку до контейнера для переробки. І я не один у цій паперовій передачі.

Місцеві списки ділових каталогів в Інтернеті мають вирішальне значення для місцевого SEO; що більш важливо, багато бізнес-довідники дозволяють для відгуків клієнтів. Ваша мета в тому, щоб бути знайденою, повинна полягати у включенні вашого бізнесу в стільки життєздатних онлайнових каталогів, скільки стосується вашої спеціальності.

Однак потрібно точно і послідовно заповнювати поля з назвою компанії, адресою, телефоном і інформацією про веб-сайт. Навіть найменші зміни можуть вплинути на SEO. Якщо ви коли-небудь змінювали свій бренд (ребрендинг) або переміщували свій бізнес, важливо взяти час, щоб переглянути та оновити профілі списку місцевих бізнес-довідників.

Є компанії, які надають послуги під ключ для обробки ваших списків. Я провів деякий час, дивлячись на декількох, але не досить комфортно, щоб зробити рекомендацію. Я пропоную вам зробити власну домашню роботу, щоб визначити, чи буде вона ефективнішою для вас, щоб працювати вдома або вимагати допомоги.

Якщо ви готові вирішити цю проблему самостійно або, що ще краще, надати власність співробітнику практики або гострому стажерові, ось трохи керівництва.

 • Створіть просту електронну таблицю, щоб захопити різні онлайн-провайдери місцевих бізнес-довідників - імена та URL-адреси. Починати з Остаточний список Hubspot з 50 онлайн місцевих бізнес-довідників .
 • Один за одним заповнюйте, оновлюйте та оптимізуйте ваші записи з великою увагою до деталей для точності та послідовності.
 • Відстежуйте в таблиці після створення чи оновлення списку.
 • Шукайте додаткові життєздатні каталоги і періодично перевіряйте верхні списки, щоб гарантувати, що все добре.


Бонус: Для тих, хто використовує Mozilla Firefox, ось a зручний додаток автозаповнення зробити заповнення нових списків легким.

У резюме

Створення та розвиток клініки інтегративної або функціональної медицини, а також збільшення обсягу пацієнтів, може бути важким. Спочатку подумайте про місцеві, і будьте активними, підвищуючи свою присутність. Місцеві люди хочуть знайти вас - полегшити для них зв'язок з вищезазначеними основними елементами.

Про FON

FON є провідною компанією з інтегративного розвитку бізнесу та стратегії медичного бізнесу та стратегії консалтингу. FON спеціалізується в Росії індивідуальні рішення для збільшення обсягів пацієнтів, розробки програм і збільшення продажів продукції. Наші практичні бізнес-моделі керуються інноваційним маркетингом, чіткими повідомленнями та залученням клієнтів за допомогою фірмового розповіді.

Зв'яжіться з нами сьогодні запланувати безкоштовну 30-хвилинну консультацію для обговорення Вашого розвитку бізнесу або потреб особистого бренду.

Засновник FON, Гленн Sabin, є національно визнаним лідером мислення з репутацією для успішного позиціонування інтегративних організацій охорони здоров'я для сталого зростання. Поєднуючи експертизу засобів масової інформації, маркетингу та розвитку бізнесу з великим професійним та особистим інтегративним оповіданням про здоров'я та медицину, Гленн глибоко захоплюється просуванням цього поля як нового стандарту догляду - доступним для всіх.
Прочитайте історію Гленна.


Користуючись цією статтею?
Чи була ваша практика відкритою більше року?