SEO не є ракетною наукою: це бібліотека

  1. Didit Editorial

До Кріс Белл | 19 грудня 2013 року

Всесвітня павутина порівнюється з великою бібліотекою, яка охоплює зібрану в світі інформацію Всесвітня павутина порівнюється з великою бібліотекою, яка охоплює зібрану в світі інформацію. Ця аналогія, звичайно, недосконала. Користувачам цієї своєрідної «бібліотеки» доводиться миритися з витонченими знаками в бібліотеці, спрямовуючи їх на неправильні книги (кіберсквоти), мобі непокірних людей, що кричать у читальні (спамери), стихійні вечірки та балаканина ( соціальні медіа), миготять оголошення на полицях, що розгортають книги самодопомоги (медіа), і платні провідники, які тілесно тягнуть вас до книг, які ви хочете купити (КПП).

І все ж те, що роблять бібліотекарі, а саме - каталогізувати, індексувати та організовувати інформацію таким чином, щоб відповідати інформаційним потребам людей, - тісно паралельно тому, що роблять хороші SEO. Ця робота не драматична, подібна до рок-зірки, або «ракетно-наука», але це важливо, - сказав би я.

Добрі бібліотекарі роблять це:

  • Вони зберігають свої книги (зміст) добре організованими.
  • Вони розуміють і використовують таксономії (категорії).
  • Вони роблять усе можливе для забезпечення зручності користування бібліотеками (юзабіліті).

Таксономія це фантастичне слово, яке відноситься до практики і науки класифікації. З точки зору SEO, ви хочете класифікувати вміст на вашому сайті, організувати ці класифікації та полегшити пошук користувачів. Ви хочете, щоб структура сайту була легко індексуватися павуками пошукових систем. Таксономії (тобто класифікація вмісту) повинні бути першокласними на самому початку створення веб-сайту, оскільки сайти, які мають розділи, класифіковані на основі загальних категорій вмісту та функцій, простіше викладати та легше індексувати. пошукові системи - багато в чому схожа на добре викладену бібліотеку.

Нижче наведено деякі ідеї бібліотекаря, які можуть допомогти під час планування чи оновлення вашого сайту -

  • Розбийте категорії вмісту. Визначте, який тип вмісту на вашому сайті потрібно бачити вашим користувачам, яку роль відіграє кожна з них у послідовності продажів, і як ви хочете, щоб ваші користувачі перетворювалися.
  • Юзабіліті, зручність використання, зручність використання. Ваш сайт марний, якщо користувачі не можуть дістатися до місця, де їм потрібно. Необхідно звернути увагу на хороший старомодний зручний веб-дизайн. Не розрізайте кути - не хочете на свій будинок. Хоча зміни в технологіях приходять і йдуть, твердий, придатний для використання веб-дизайн окупиться за рахунок збільшення конверсій протягом багатьох років. Переконайтеся, що функції навігації легко і добре, чітко позначте кнопки, добре використовуйте пробіли, шрифти і потік тексту.
  • Тримайте модуль. Ретельно відокремлюючи вміст від функціонально-орієнтованих розділів вашого сайту, ви можете легко копіювати нові розділи вмісту та змінювати його, коли змінюється та розвивається вміст. Коли приходить час змінювати свій сайт, коли ваші продукти та послуги змінюються, ви хочете зробити ці зміни максимально безшовними.
  • Не ускладнювати. Проста географія сайту та підтримка найменшої кількості сторінок не тільки полегшують пошукові системи для індексування вашого сайту, але й зменшують шанси дублювання вмісту. Поки дубльований вміст не зовсім поганий Зберігаючи кришку, це має сенс з точки зору простого трудового та робочого потоку.
  • Ключові слова + намір користувача = Категорії. Маркус Аркабасіо з нашої команди SEO говорить нам, що ключові слова мають важливе значення для визначення того, якими будуть ваші категорії і, отже, таксономії. Не довіряйте своїй інтуїції! Дослідження ключових слів має важливе значення для визначення того, що ваші клієнти дійсно шукають, а обізнаність про цю мету повинна інформувати архітектуру вашого сайту. (Це частина 16-ступінчастого процесу, який ми використовуємо при проведенні SEO для наших клієнтів.)

Я відверто вважаю, що якщо більше SEO-виробників подумали і поводилися б, як старанні бібліотекарі, то замість того, щоб розрізати ніндзя, чистили рок-зірок, або заштовхувати ракетобудівників, веб було б набагато краще. Бібліотека Наука не може бути особливо сексуальною, але її принципи є надійними, і робота бібліотекаря дуже схожа на більшу частину роботи, яку здійснюють SEO - принаймні, хороші - щодня.

Didit Editorial

Didit Editorial - це команда, яка публікує вміст до блогу маркетингу Didit.

Останні повідомлення від Didit Editorial ( бачити все )