SEO небезпеки Вікіпедії та управління репутацією

Приховування вмісту з Вікіпедії є одним з найгірших речей, які ви можете зробити.

Коли люди зв'язуються зі мною, бажаючи створити Вікіпедію для управління репутацією, я даю їм одну пораду… .RUN!

З усіх людей, які зв'язуються зі мною для створення сторінки Вікіпедії, є декілька, які роблять це з метою управління репутацією. Це одна з найгірших речей, які ви можете зробити, якщо ваша мета - підштовхнути негативний контент до списків пошукових запитів (Search Results results pages). Хоча це може здатися легким способом придушення негативного вмісту, воно може мати негативні наслідки, які не тільки спричинять вам розчарування, але й знищують будь-які зусилля з управління репутацією, які ви вже зробили.

Я раніше писав про цю тему ВсіБізнес-експерти кілька років тому, але я все ще отримую багато контактів від людей, які бажають використовувати Вікіпедію для управління репутацією. Моя порада кожному бажаючому щоб утворити сторінку з цієї причини мусить побігти як далеко як ви можете.

- Вікіпедія може завдати шкоди вашим зусиллям з управління репутацією. Незважаючи на те, що вони з'являються на одній із сторінок Google, це призведе до негативної інформації.

Що є кінцевою метою управління репутацією?

Управління репутацією має дві мети.

Перша - підтримувати хорошу репутацію в Інтернеті. Це робиться шляхом моніторингу результатів пошуку та публікації стільки позитивної інформації, скільки можливо. Насичення серпанок позитивною пресою допоможе вам створити і зберегти позитивний імідж. Protima Tiwary мав a великий пост Про тиждень соціальних медіа ще в серпні було пояснено, як підтримувати свій особистий бренд

Другий спосіб використання керування репутацією (і, на жаль, найбільш поширеним) полягає в тому, щоб заглушити негативну інформацію, яка відображається в результатах пошуку. Для цього потрібно стратегічно створити позитивну пресу, щоб підштовхнути негативну інформацію на сторінку 2 Google і за її межами.

Різниця між ними проста. Перше - створити і зберегти позитивну репутацію «до того, як відбудеться щось погане», а друге - це спосіб допомогти позбутися негативної інформації «після» щось трапиться. Незважаючи на те, що кінцеві цілі різні, те, як ви дістаєтесь, є однаковими (заповнюйте результати пошуку позитивною пресою).

Люди, які пройшли дослідження з управління репутацією, часто починають відразу, намагаючись створити сторінку Вікіпедії. Якщо ви маєте позитивну репутацію, створення сторінки Вікіпедії не стане проблемою. Однак багато людей намагаються створити сторінку, намагаючись вигнати негативний вміст з першої сторінки. Це погане рішення, яке дорого коштувало їм.

Чому Вікіпедія?

Давайте вийдемо за межі статистики Вікіпедії. Забудьте про те, як це 7-й найпопулярніший веб-сайт у світі і наскільки популярний він для читачів. Зосередьтеся на його відносинах з Google.

Google дає феноменальну вагу Вікіпедії. Якщо є сторінка, пов'язана з пошуковим терміном, розраховуйте побачити її на першій сторінці. "

Ось як це працює:

Створюється сторінка Вікіпедії, яка автоматично індексується з Google іноді протягом декількох годин після створення. На сторінці з'являться результати пошуку за ключовим словом (або ключовою фразою), пов’язаним із вмістом.

Інша річ, яку Вікіпедія зробить, це дати вага по ланках використовується в статті. Ви побачите багато послуг, що продають посилання на Вікіпедію (я не рекомендую купувати посилання на Вікіпедію - я припинив це робити ще деякий час назад).

Посилання з Вікіпедії може зробити чудеса для вашого сайту, саме тому ця наступна частина вам дійсно потрібно звернути увагу.

Негативні статті та ефект рогатки Вікіпедії.

Як зазначено вище, Google надає велику вагу посиланням з Вікіпедії. Після того, як ваша стаття буде опублікована, люди збираються її побачити і, зрештою, додати до неї інформацію. Це включає в себе негативну інформацію, яку ви намагаєтеся уникнути. Негативна преса, з якою ви так працювали, щоб відштовхнути (і заплатили стільки грошей компанії з управління репутацією), знову почне зростати у видачах.

Оскільки негативна інформація пов'язана з Вікіпедією, Google надасть їй більшу вагу і почне повертати її до вершини. Отже, посилання на вашу негативну пресу будуть в основному рогаті на зворотній стороні сторінки Вікіпедії. Це протилежне тому, що ви хочете.

Після того, як ефект рогатки Вікіпедії з'являється, ви збираєтеся пошкодувати про будь-яке мислення про створення сторінки Вікіпедії.

Але чи не можу я контролювати, які статті використовуються на сторінці Вікіпедії?

Абсолютно. Спочатку!

«Вікіпедія є відкритим кодом і кожен може редагувати. Це означає, що хоча ви можете створити сторінку Вікіпедії з усією потрібною інформацією, вона може бути переглянута та змінена всіма, хто редагує сайт. Те, що ви спочатку пишете, можна і буде змінено. "

У Вікіпедії є редакційні вказівки, які необхідно дотримуватися. Незважаючи на те, що ви можете створити сторінку з усіма позитивними посиланнями про вас (не виходячи з негативу), хтось в кінцевому підсумку прийде і додасть їх. Саме так розроблена робота Вікіпедії.

Як тільки хтось додасть негативну пресу, ефект рогатки Вікіпедії розпочнеться, повертаючи ці негативні сторінки до вершини Google.

Що можна зробити, як тільки це станеться?

Я хотів би дати вам хороші новини, але на цьому етапі ви потрапили за межі повернення до місця, де вони були. Видалення сторінки Вікіпедії є найкращим варіантом, оскільки воно видаляє всі посилання після видалення сторінки. Однак, якщо сторінка помітна, то ймовірність її видалення невелика.

Насправді, якщо сторінка не була помітною, вона, швидше за все, була б рекомендована для видалення вже замість того, щоб люди додавали вміст до нього. Якщо ви не впевнені в тому, що являє собою помітність, я пропоную безкоштовний гід це допоможе вам краще зрозуміти процес.

Методи управління альтернативною репутацією.

Управління репутацією не є новим. Можна знайти десятки методів, які, ймовірно, допоможуть придушити вміст у результатах пошуку. Деякі з моїх улюблених включають статті, написані журналістами та будівництвом веб-сайту. Не всі методи працюють однаково для кожної людини, тому отримайте ретельну оцінку своєї онлайн-репутації до того, як скористатися будь-яким методом.

Сподіваюся, ви читаєте це до створення сторінки Вікіпедії. Вирішити створити сторінку Вікіпедії - це рішення, яке ви повинні обговорити з компанією з управління репутацією. Якщо ви просто підтримуєте свою позитивну репутацію, то сторінка Вікіпедії може бути добре. Однак придушення вмісту з Вікіпедії може бути кошмаром, якщо ви намагаєтеся відновити вашу репутацію.

Що є кінцевою метою управління репутацією?
Чому Вікіпедія?
Але чи не можу я контролювати, які статті використовуються на сторінці Вікіпедії?
Що можна зробити, як тільки це станеться?