SEO Огляд монітора рейтингу: Чи є вони одним з кращих?

 1. Світ відстеження ключових слів
 2. Важливість дослідження ключових слів та моніторингу
 3. Огляд SEO Rank Monitor
 4. Особливості
 5. Мобільні рейтинги
 6. Легко читати результати
 7. Точні місцеві рейтинги
 8. Автоматизовані звіти білої етикетки
 9. Розширена фільтрація
 10. Історичні дані
 11. Моніторинг конкурентів
 12. Спрощене спільне використання результатів
 13. Моніторинг здоров'я веб-сайту
 14. Ціноутворення
 15. Маркетинг планети рекомендує SEO Rank Monitor

Якщо ви вирішите використовувати SEO Rank Monitor, натисніть на це посилання, щоб розпочати роботу за зниженою ціною

SEO Rank Monitor стверджує, що є "найбільш повним рейтинговим трекером" у світі, і ми, в Planet Marketing, вирішили з'ясувати, чи це правда. Після проведення всебічного огляду їхніх послуг ми повинні визнати, що вони є одними з найкращих, які ви можете знайти там. Ось чому ми рекомендуємо свої інструменти тим, хто шукає хорошу послугу відстеження ключових слів.

Світ відстеження ключових слів

Відстеження ключових слів є одним з найважливіших аспектів цифрового маркетингу і є основною метою роз'яснення пошукової оптимізації (SEO). Успіх в Інтернеті, в більшості випадків, залежить від вашої здатності виокремити себе з величезної кількості веб-сторінок, які формують Інтернет. Якщо ви вводите будь-який запит у пошукову систему, результати, швидше за все, будуть працювати в мільйони.

Важливість дослідження ключових слів та моніторингу

Ось чому це так важливо для тих, хто в області SEO для здійснення належного дослідження ключових слів і моніторингу. Вони не тільки повинні ідентифікувати та використовувати ключові слова та фрази, які найкраще описують їхню діяльність, але вони також повинні постійно відслідковувати, наскільки добре вони працюють на різних пошукових системах, щодо вибраних ключових слів. Існує також потреба у виявленні та відстеженні конкуренції, як способу протидії їхнім зусиллям, як на органічних, так і на результатах пошуку.

Огляд SEO Rank Monitor

Якщо ви вирішите використовувати SEO Rank Monitor, натисніть на це посилання, щоб розпочати роботу за зниженою ціною  SEO Rank Monitor стверджує, що є найбільш повним рейтинговим трекером у світі, і ми, в Planet Marketing, вирішили з'ясувати, чи це правда

SEO Rank Monitor стверджує, що пропонує найбільш повний SEO відстеження доступних.

Завдяки забитому світовому рейтингу відстеження, важко визначити найкращих гравців у галузі. Що це, як приклад, що робить великий інструмент для відстеження ключових слів? Чи це вбудована кількість функцій? Це питання ціноутворення, тому що ті, хто надає свої послуги на найнижчому рівні, вважаються найкращими? Або, можливо, це здатність представити зібрану інформацію в добросовісній і легко зрозумілій манері?

 • SEO Rank Monitor поєднує в собі всі вищевказані атрибути, саме тому ми, в Planet Marketing, дуже рекомендуємо їх послуги. Якщо ви шукаєте компанію, яка має можливість забезпечити добре округлений набір програмного забезпечення для відстеження рангу, то ви, ймовірно, не помилитеся з цією компанією.

Отже, що це робить цей трекер ключових слів так… повний?

Особливості

Важливість інструментів моніторингу ключових слів полягає в тому, що вони спрощують життя експертів SEO, об'єднуючи важливі дані, що дають їм можливість приймати обгрунтовані рішення. Без них, намагаючись відстежувати різні індекси, це було б дорого, як у грошовому, так і в часовому відношенні. Нижче наведено деякі з особливостей, які роблять SEO Rank Monitor хорошим вибором, коли мова йде про відстеження рангів:

 1. Мобільні рейтинги

Не може бути сумнівів у тому, що мобільні обчислювальні пристрої протягом останнього десятиліття зайняли світ штурмом, а їх розповсюдження дозволило людям, так само як і Лілонгве і Х'юстон, спілкуватися і вести справи дотепер нечувані. Зі свого боку, пошукові системи, такі як Google і Yahoo !, завжди шукають нові способи, за допомогою яких вони можуть підвищити рівень роботи користувачів.

 • Ключовим показником у цьому відношенні є мобільність. Однією з причин, чому, як деякі помітили, результати пошуку, як правило, відрізняються для запитів, зроблених за допомогою настільних комп'ютерів і мобільних пристроїв, це те, що пошукові системи винагороди мобільних дружніх сайтів з вищим рейтингом.
 • Таким чином, мобільна оптимізація стала одним з найважливіших параметрів пошукової оптимізації.

Хоча ряд інструментів для відстеження рейтингу пропонують певний ступінь даних мобільного рейтингу, на відміну від позиції SEO Rank Monitor, яка є єдиною з них, компанія, безумовно, є однією з кращих у цьому відношенні. Причини для цього безумовно переконливі; Сьогодні 46% пошуків здійснюються за допомогою мобільних пристроїв, а для місцевих підприємств переважна більшість (80%) призводить до переходів. Мобільні дані рейтингу, які ви отримаєте від SEO Rank Monitor дозволяє оптимізувати ваші стратегії пошукової оптимізації для мобільних і настільних запитів.

 1. Легко читати результати

Презентація результатів є ще одним важливим моментом, коли йдеться про вибір програмного забезпечення для відстеження рейтингу. Ви не хочете, щоб вибрати інструмент, який дає вам шукали дані в такий заплутаний спосіб, щоб зробити його ледь розшифрувати.

Ви не хочете, щоб вибрати інструмент, який дає вам шукали дані в такий заплутаний спосіб, щоб зробити його ледь розшифрувати

SEO Rank Monitor представляє результати вашої кампанії, використовуючи легкі для розуміння графіки та графіки.

 • SEO Ранг Монітор відрізняється в цьому відношенні. Вона дає змогу легко зрозуміти графіки та діаграми, які дозволяють швидко та ефективно приймати рішення щодо траєкторії кампанії.
 • Інструменти компанії також дозволяють мати пташиний вигляд ваших даних через просту інформаційну панель, яка надає вам доступ до інформації про ваше рейтинг для конкретних ключових слів, а також про будь-які історичні зміни.
 1. Точні місцеві рейтинги

З часом ви помітили, що результати, отримані від пошукових запитів, змінюються залежно від місцевості. Багато в чому це пов'язано з тим, що пошукові системи, такі як Google, приносять різні результати, залежно від місця, з якого ви зробили запит.

 • Результатом є те, що, хоча ви можете бути високо оцінені на google.co.uk, те ж саме може бути не так в інших частинах земної кулі. Ця установка, хоч і кошмарна для веб-майстрів, є, при ближчому аналізі, цілком логічним для всіх інших.
 • Припустимо, що ви шукаєте послуги надзвичайної сантехніки в Йорктауні, Нью-Йорк. Вам не було б дуже корисно отримувати результати найкращих таких постачальників послуг у місті Йоханнесбург, за тисячі кілометрів.

Тому не дивно, що більшість інструментів для відстеження рейтингу надають можливість відстежувати результати пошуку за місцем розташування для різних пошукових систем. SEO Ранг монітор виділяється в цьому відношенні. Він здатний давати результати місцевого рейтингу, які мають точність на рівні міста.

 1. Автоматизовані звіти білої етикетки

Ще одна цікава функція, яку пропонує SEO Rank Monitor - це можливість відправляти PDF-звіти своїм клієнтам. Все це робиться автоматично. Все, що вам потрібно зробити, це придумати конкретний графік, а решту буде доглянуто.

 1. Розширена фільтрація

SEO Rank Monitor вирішує проблему безладу, що іноді ускладнює розуміння результатів пошуку за допомогою своїх вдосконалених алгоритмів фільтрації. Вони дозволяють компанії представити Вам тільки ті дані, які Вам потрібні, шляхом організації результатів відповідно до пошукової системи, дати, ЦЗК, конкуренції та ключових слів.

 1. Історичні дані

Якщо вам постійно потрібно звертатися до попередніх дат для розуміння того, як відбувається кампанія з ключовими словами, то ви, ймовірно, не помилитеся з SEO Rank Monitor. Інструменти компанії дозволяють порівнювати будь-які дві дати, що дає змогу приймати більш обгрунтовані рішення.

 • Іншим важливим засобом у цьому відношенні є можливість відслідковувати дії, які дали ваші результати. З SEO Rank Monitor, ви можете легко записати, коли і як всі дії, які ви прийняли, що дозволяє озирнутися назад і присвятити свій час на те, що дійсно працює.
 1. Моніторинг конкурентів

Найкраще відстеження ключових слів полягає в тому, що це дозволяє вам не тільки визначити, хто ваші конкуренти для вибраних ключових слів, але й відстежувати, що вони роблять, з точки зору як органічного, так і платного пошуку. SEO Ранг Монітор дає вам можливість відслідковувати ефективність пошукової системи конкурсу в самих різних варіантах.

 1. Спрощене спільне використання результатів

З SEO Rank Monitor, ви можете легко експортувати звіти в форматах PDF або Excel. Ви також можете легко представити результати у вигляді URL-адреси. Результати проводяться щодня, щотижня або щомісяця і надсилаються електронною поштою.

 1. Моніторинг здоров'я веб-сайту

Якщо ви хочете дізнатися, наскільки добре вам вдалося у ваших зусиллях оптимізувати свій сайт для пошукових систем, ви можете легко зробити це за допомогою SEO Rank Monitor. Перевірка стану здоров'я дає наступні статистичні дані:

 • Рейтинг сторінки
 • Індексовані сторінки
 • Швидкість сторінки
 1. Ціноутворення

SEO Rank Monitor добре розташований, з точки зору ціноутворення, взяти на себе більшу частину конкуренції.

Починаючи з 19 доларів на місяць за особистий план, структура ціноутворення SEO Rank більш-менш синхронізується з більшістю інших гравців у галузі. Для найдешевшого плану ви отримуєте такі функції:

 • 100 Ключових слів
 • 1 Кампанія
 • 3 учасники
 • Щоденні перевірки рейтингу
 • Відстеження мобільних рейтингів
 • Відстеження відео YouTube
 • Необмежений експорт
 • Всі функції включені

Ми повинні сказати, що цей план досить обмежений, як за кількістю ключових слів, які можна відстежувати, так і за кількістю кампаній, які можна запустити. Кращим варіантом було б план Pro, який містить 1000 ключових слів, 10 кампаній і 30 конкурентів.

Маркетинг планети рекомендує SEO Rank Monitor

Ми, у Планеті Маркетингу, рекомендуємо SEO Rank Monitor. Компанія пропонує гідне поєднання ціноутворення, функцій і зручності, щоб представити тих, хто шукає послуги з відстеження рейтингу з одним з кращих варіантів, які можна знайти в будь-якій точці світу.

Натисніть на це посилання, щоб почати відстеження ключових слів за допомогою SEO Rank Monitor за зниженою ціною

SEO монітор рейтингу: Планета маркетинг рекомендує їх

Знайшли цю публікацію корисною? Оцініть його.

Що це, як приклад, що робить великий інструмент для відстеження ключових слів?
Чи це вбудована кількість функцій?
Це питання ціноутворення, тому що ті, хто надає свої послуги на найнижчому рівні, вважаються найкращими?
Або, можливо, це здатність представити зібрану інформацію в добросовісній і легко зрозумілій манері?
Отже, що це робить цей трекер ключових слів так… повний?