SEO: оновлення алгоритму

Якщо ви помітили значні зміни рейтингу з початку березня 2018 року, це може бути результатом недавнього оновлення Google до основного алгоритму . Компанія Google, яка стверджує, що кожен рік робить кілька таких великих змін у своєму основному алгоритмі, заявила, що у ваших сторінках не може бути нічого поганого, навіть якщо ви зазнали падіння.

Google не випустила жодної інформації щодо того, що саме змінилося, але сказали, що це малоймовірно SEO інженери можуть «виправити». Як і всі оновлення такого роду, деякі веб-сайти або сторінки матимуть користь від цих змін і, ймовірно, побачать зростання рейтингу. В їх твіт , Google вказує, що веб-сайти повинні продовжувати зосереджуватися на "створенні великого вмісту".

Там не було багато спекуляцій в рамках спільноти SEO щодо того, що ці зміни могли вплинути, але це стане більш зрозумілим, оскільки збирається більше даних.

Якщо ви помітили значні зміни рейтингу з початку березня 2018 року, це може бути результатом недавнього оновлення Google до основного алгоритму

Ландшафт SEO є постійним морем змін

Якщо ви вважаєте, що це вплинуло на це оновлення, або на будь-які інші питання, пов'язані з SEO, то будь ласка зв'яжіться з нашою командою хто буде радий допомогти.