СЕО-оптимізація як обов'язковий інструмент розкрутки сайту

  1. Переваги та недоліки інструменту
  2. Довіртеся професіоналам

Більшість власників сайтів вже зрозуміли, що без ефективного просування ресурс приречений на загибель
Більшість власників сайтів вже зрозуміли, що без ефективного просування ресурс приречений на загибель. Щоб постійно залучати відвідувачів, збільшувати обсяги продажів і отримувати гарний прибуток, необхідно добитися високих позицій в пошукових системах.

Чи можливо це без СЕО-оптимізації? Чи вистачить таких інструментів, як контекстна і медійна реклама, СММ, вірусний маркетинг або розсилки? Досягти максимальних результатів допоможе тільки комплексний підхід. А оптимізація під пошукові системи відноситься одним з ключових аспектів правильної розкрутки веб-сайту.

Переваги та недоліки інструменту

СЕО-оптимізація вважається найпоширенішим способом інформування інтернет-користувачів про вашому ресурсі. сьогодні пошукове просування сайту обов'язково використовують власники великого, середнього і навіть малого бізнесу. Воно забезпечує високі позиції у видачі, залучаючи тим самим більшу кількість потенційних клієнтів. Які основні плюси такого інструменту інтернет-макетінга?

До переваг варто віднести такі факти:

  1. СЕО - це комплексний підхід, що потребує опрацювання багатьох напрямків. Для його виводу в ТОП увага приділяється зручності, інформативності, зрозумілості ресурсу, тому оптимізований сайт вважається повноцінним інструментом продажів.
  2. Згідно з дослідженнями, близько 80% переходів надходить з пошуку. Тому топові позиції значно збільшують число відвідувачів.
  3. Велика частина користувачів довіряє органічним результатами, ніж рекламі.
  4. При високих позиціях сайт буде стабільно збільшувати кількість клієнтів компанії / магазину досить тривалий період.
  5. При грамотному підході до питань оптимізації власник веб-сайту отримує стійкі результати.

У всього є зворотна сторона монети, і головний виконавчий директор оптимізація не стала винятком. До недоліків такого інструменту можна віднести тривалість процесу. Сам процес виведення ресурсу на топові позиції займає дуже багато часу з огляду на специфічних принципів роботи пошукових систем. Відчутні результати можна помітити тільки через пару місяців. Але, на відміну від інших інструментів інтернет-маркетингу, пошукова оптимізація не короткочасна. Тому всі витрати і очікування з часом виправдовують себе.

Крім того, не забувайте що успіх в SEO багато в чому завсе від самого сайту. Кострубаті, що не унікальні, даремні сайти - не потрапляють в Топ ні за яких умов. Детальніше цю думку я описую в моєму блогпост - Які сайти просувати легко .

Довіртеся професіоналам

З урахуванням всієї складності СЕО-просування, експерти радять довіряти просування сайту за цим напрямком відповідним фахівцям. Вони виберуть оптимальну методику залежно від сфери бізнесу, проаналізують конкурентний ринок, визначать суть завдання, щоб в результаті досягти позитивних результатів.

Відео
В продовження теми цікаве відео: SEO для початківців.

Чи можливо це без СЕО-оптимізації?
Чи вистачить таких інструментів, як контекстна і медійна реклама, СММ, вірусний маркетинг або розсилки?
Які основні плюси такого інструменту інтернет-макетінга?