»SEO оптимізація і контекстна реклама

Ваші товари будуть знайдені там, де їх все шукають.

Ваші товари будуть знайдені там, де їх все шукають

Контекстна реклама!

Якщо вам знайома фраза «реклама в контексті стала дорогою, мені там не місце», значить, контекстною рекламою займалися непрофесіонали! На сьогоднішній день інструменти і можливості настройки контекстної реклами настільки великі, що контекст апріорі не може бути неефективним при грамотному підході. Багато по-старому намагаються економити на налаштуванні, довіряючи рекомендаціям пошукових систем по автонастройці, пробують, але в більшості випадків не виходить і гроші зливаються в трубу.

ТОМУ: якщо вам потрібна ефективна реклама в пошукових системах, не економте на оплату професійного діректологу, який грамотно налаштує вашу рекламу і доведе її до рівня рентабельності.

Що входить в грамотну настройку контекстної реклами:

  • Формування актуальних запитів, які приведуть вам валідних лидов і замовників.
  • Опрацювання поведінкового фактора при конвертації цільового трафіку на сайті, іншими словами, коли ваш потенційний клієнт переходить на сайт за запитом, він повинен потрапити на таку сторінку, яка максимально швидко спонукає зробити цільове дію (залишити заявку або купити товар).
  • Підключення посадочних сторінок сайту до лічильників аналітики, установка плагінів і скриптів, які збирають інформацію про дії потенційних замовників на сайті, яка дозволить максимально чітко відслідковувати ефективність проведених рекламних кампаній.
  • Складання рекламних запитів в залежності від цілей, виробничих потужностей і можливостей по обробці трафіку.

Часто на грамотну настройку потрібно від 1 тижня до 3 місяців, після чого рекламна кампанія буде приносити гарантований прибуток, зафіксовану в звітності.

Замовити прорахунок настройки контекстної реклами.

Якщо ви вже пробували налаштовувати контекстну рекламу, або це робила інша компанія, ви можете проаналізувати результати якості, відправивши нам запит. Аналіз ми здійснимо абсолютно безкоштовно. Дамо рекомендації щодо можливої ​​оптимізації рекламної кампанії виходячи з звітів аналітики.

Проаналізувати рекламну кампанію в Директ

Наші партнери:

Широка партнерська мережа підрядників на ринку по seo-оптимізації сайту та налаштування контекстної реклами дозволить знайти саме вашого підрядника в залежності від можливостей і завдань бізнесу.

Заявка на допомогу в контекстній рекламі

SEO оптимізація

SEO-оптимізація - комплекс заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації інтернет-ресурсів для підняття позицій сайту в результатах органічної видачі пошукових систем по певних запитах користувачів з метою збільшення мережевого трафіку (для інформаційних ресурсів) і потенційних клієнтів (для комерційних ресурсів) і подальшої монетизації ( отримання доходу) цього трафіку.

Перевірте, наскільки ваш сайт якісно індексується пошуковими системами, тут:
https://topvisor.ru/?inv=123260 або тут https://www.seobrain.ru/#otkpfi5q

Чи не знайшли ваш сайт у видачі по потрібних запитах? Тоді звертайтеся до нас:

Заявка на допомогу в SEO

Ru/?