SEO оптимізація на сайті, тому що це так важливо

  1. Найважливіші параметри
  2. Зображення, як їх оптимізувати?
  3. Увага до вмісту
  4. Технічні SEO

з   Массіміліано дель Россо   Не всі знають про це, але SEO-оптимізація на місці майже завжди необхідна, перш ніж перейти до фактичної фази позиціонування,   використовуючи гостьові повідомлення   , цифровий PR та інші методи, які спрямовані на збільшення органічного трафіку, що надходить від пошуку Google

з Массіміліано дель Россо

Не всі знають про це, але SEO-оптимізація на місці майже завжди необхідна, перш ніж перейти до фактичної фази позиціонування, використовуючи гостьові повідомлення , цифровий PR та інші методи, які спрямовані на збільшення органічного трафіку, що надходить від пошуку Google.

Оптимізація веб-сайту , однак, є попередньою діяльністю, яка завжди повинна виконуватися для забезпечення повної індексація сайту і полегшити наступний етап розміщення ,

З точки зору індексації, необхідно забезпечити дійсність файлу robots.txt, який повинен дозволити доступ до Google-сканеру всім сторінкам, які повинні бути видимими в пошуковій системі, виключаючи тільки необхідні.

Також важливо, якщо використовується wordpress, що теги не перевищують 20% від загального індексованого вмісту. Для перевірки його можна скористатися командою site: команда, за якою йде доменне ім'я, без www.

Одночасно може бути корисним звернутися до статистики сканування на консолі пошуку Google, щоб негайно втрутитися у випадку ненормальних результатів. Якщо на сайті використовується AMP, ви повинні перевірити, що сторінки правильно видимі на мобільних пристроях, і що вони не призводять до дублювання вмісту.

Найважливіші параметри

Щоб переконатися, що фрагмент правильно оптимізований, слід перевірити деякі з найважливіших параметрів, а саме: мета-назву (видиму в рядку заголовка), URL-адресу та мета опис, відповідно синім, зеленим і чорним у фрагменті Google SERP ,

Оптимізація сайту, що використовує WordPress, може використовувати a SEO плагін , Що полегшує компіляцію мета-тегів і в той же час полегшує деінтокацію ресурсів, які ми не хочемо бути видимими для пошукової системи.

Серед найбільш використовуваних плагінів ми знаходимо Yoast SEO і All in One SEO Pack, використовуючи їх також можна буде генерувати контент-карту сайту, яка буде перенаправлена ​​до Google через консоль пошуку, щоб швидко повідомляти структуру сайту та індексувати нові. зміст.

Обидва плагіна містять функції імпорту та експорту, щоб легко перемикатися між ними, не втрачаючи вже виконаних оптимізацій і налаштувань.

Зображення, як їх оптимізувати?

Оптимізація пошукової системи, природно, також включає оптимізацію зображень . Швидкість сайту - це параметр, який часто пропускається, оскільки продуктивність зараз є дуже важливим фактором ранжування.

При оптимізації зображень потрібно звернути увагу на три основні параметри: При оптимізації зображень потрібно звернути увагу на три основні параметри:

- альтернативний текст або текст alt, який буде належним чином оптимізований для поліпшення видимості в механізмі Google Images

- вага в кб зображення

- розміри в пікселях

Останні дві записи дуже важливі для визначення швидкості завантаження сторінки, на якій зображені зображення. Ми повинні переконатися, що зображення масштабується якнайкраще, а вага - якомога менше, через стиск без втрати якості. Ви можете перевірити продуктивність веб-сайту або блогу або електронної комерції завдяки інструменту Page Speed ​​Insights, який також надає корисну інформацію для поліпшення часу завантаження, якщо це необхідно.

Увага до вмісту

Текстовий зміст має бути оптимізований відповідно. Часто говорять, що потрібно писати для користувача, а не для пошукової системи, сприяючи читаності і не вдаючись до незаконних дій, таких як набивання ключових слів (або надмірне використання ключових слів для поліпшення позиціонування в Google ).

Це, безумовно, вірно, для досягнення гарної видимості в пошуковій системі , дуже важливо писати вміст, який дійсно є корисним для користувача. Основні параметри взаємодії (час перебування, показник відмов, кількість відвіданих сторінок тощо) тепер є дуже важливими факторами ранжирування і високо оцінюються двигуном. З якої причини? Нагороджувати найкращий вміст з точки зору користувачів.

Технічні SEO

Сьогодні інші параметри набувають все більшого значення, включаючи наявність https і дійсного сертифіката безпеки, використання AMP - тобто світлих і легких для перегляду сторінок на мобільних пристроях - використання schema.org або інших мов розмітку, щоб зробити пошукову систему легшою для розуміння вмісту та відображення додаткової інформації у фрагментах пошуку (давайте поговоримо про багаті фрагменти в цьому випадку).

У той же час важливо, щоб сайт був без помилок, простий у навігації, з простою і лінійною структурою У той же час важливо, щоб сайт був без помилок, простий у навігації, з простою і лінійною структурою.

Завдяки SEO-оптимізації на місці можна полегшити позиціонування сайту на Google в порівнянні з низькою конкурентоспроможністю або клавішами з довгим хвостом, для чого не завжди потрібна побудова посилання та публікація спонсорованих статей. Насправді, щоб зробити сайт видимим для пошукових систем і користувачів, не завжди необхідно вдаватися до побудови посилань, а в дуже специфічних і низьких конкурентних нішах можна покладатися виключно, або майже, на оптимізацію на місці.

У цьому випадку ключові слова довгий хвіст стає фундаментальним, щоб досягти видимості майже з нульовою вартістю. Як їх ідентифікувати? Один з найбільш інтуїтивних способів - дозволити Google розповісти нам про це! Просто введіть початкову частину ключового слова у вікні пошуку та прочитайте пропозиції, які з'являються. Або зверніться до звіту аналіз дослідження, щоб спробувати зрозуміти, які ключові слова використовують наші користувачі.

Зображення, як їх оптимізувати?
З якої причини?
Як їх ідентифікувати?