SEO оптимізація, пошукове просування, розкрутка сайту в пошукових системах: Google і Yandex

(SEO англ(SEO

англ. Search engine optimization) - комплекс дій спрямований на підняття позицій сайту в пошукових системах на перші місця по потрібних запитах відповідних тематиці вашого бізнесу. Дізнатися більше про SEO просуванні

Наприклад якщо ввести в пошук Яндекса запит «Купити квартиру в Києві» то на першій сторінці (ТОП 10) вам видасть сайти які витратили сили, гроші і час на просування і оптимізацію свого сайту. Такі позиції сайту досягаються комплексом професійних дій зовнішньої і внутрішньої оптимізації сайту фахівцями в області пошукового просування і оптимізації сайтів, ці фахівці працюють в нашій веб-студії Старт. Вкрай не рекомендуємо звертатися до новачків SEO області, це може загрожувати «банному» вашого сайту.

-Виведення сайту в ТОП 10 відбувається через деякий час після початку робіт по оптимізації сайту, але перші результати можна побачити вже через 2-3 тижні, це пов'язано з роботою роботів пошукових систем які перевіряють мільйони сайтів кожен день в порядку черги.

-Результат SEO просування є великий потік потенційних клієнтів на ваш сайт, що є головною метою створення сайту, а так само підняття авторитетності вашої фірми в очах клієнтів, тобто якщо ваш сайт знаходиться в ТОПі видачі, значить ви велика, солідна фірма якій можна довіряти, саме так міркує ваш потенційний клієнт. З вигодою SEO оптимізації не зрівнятися жодна рекламна компанія, в плані порівняння витраченого бюджету на приплив клієнтів.

Крім виведення сайту в ТОП 10 ви отримаєте:

 • Безкоштовне складання семантичного ядра сайту (підбір основних популярних ключових слів для просування)
 • Безкоштовне просування по додатковим запитам вашої теметікі в пошукових системах
 • Безкоштовну внутрішню оптимізацію сайту, заголовки, тайтли, метатеги, поради щодо поліпшення зручності для користувачів (юзабіліті), внесення службової інформації для пошукових систем, рекомендації щодо забезпечення максимально корисного ефекту від текстів і новин на сайті.
 • Оптимізація внутрішньої посилальної схеми сайту.
 • Аналіз вашої цільової аудиторії, що вона шукає в Інтернеті по яких запитах, чим цікавиться. Ми беремо інформацію з джерел які підтверджуються фактами, а також проводимо власні аналізи певних груп цільових аудиторій, правила досліджень ми відбирали з реалізованих нами вдалих проектів і багаторічного досвіду нашої команди вебстудії Старт
 • Щомісячні звіти по відвідуваності сайту за попередньою вашому запиту
 • Реєстрація в спеціально-відібраних нами базі каталогів, а також в Google.Maps, Яндекс.Карти

Карти

- це текстова реклама яка показується поруч з першими місцями видачі пошукових запитів (поруч з ТОП 10), а також на сайтах партнерах, на яких підключена контекстна реклама (медійна реклама)

Дізнатися більше про контекстну рекламу

Контекстна реклама це швидкий спосіб залучення на свій сайт потенційних клієнтів, її побачать в перший же день замовлення цієї послуги, що може дати вам переваги від конкурентів Контекстна реклама це швидкий спосіб залучення на свій сайт потенційних клієнтів, її побачать в перший же день замовлення цієї послуги, що може дати вам переваги від конкурентів.

Може у вас новий сайт, який ще не встиг піднятися на високі позиції видачі пошукових систем, або ви проводите акцію зі знижками на товар, або хочете повідомити актуальну новина для ваших користувачів і т.п. тут вам допоможе ефективність контекстної реклами.

У контекстній рекламі також як і в SEO просуванні, є дуже багато тонкощів які відомі тільки фахівцям в цій області. Замовник платить за перехід (клік) по контекстній рекламі, тому тут дуже важливо налаштувати мінімальну вартість кліка, щоб на ваш сайт могло зайти якомога більше клієнтів, секрети настройки відомі тільки фахівцям з контекстної реклами які працюють в нашій веб-студії Старт.

Вам тільки потрібно знати скільки для вас варто навести одного клієнта?

Результат контекстної реклами швидке залучення потенційних покупців на свій сайт.

Крім запуску компаній контекстної реклами ви отримаєте:

 • Аналіз ключових слів по яким буде показуватися ваша реклама
 • Щотижневі звіти за вартістю кліків і відвідуваності вашого сайту, за попередньою вашому запиту.
 • Складемо правильні, що закликають до дій заголовки контекстної реклами
 • Аналіз цільової аудиторії і потенційних клієнтів, що вони шукають в Інтернеті, в який час доби і скільки часу проводять в Інтернеті.
 • Гнучкі настройки для ефективності контекстної реклами (відключення в неробочий час, географічний таргетинг (вибір потрібного, цільового регіону), настройка реклами у вихідні дні).
 • Запуск компанії (перше оголошень) протягом доби

(SERM

англ. Search engine reputation management) - це очищення пошукової видачі від негативних новин або іншої інформації псують вашу репутацію. Дізнатися більше про управління репутацією

Наприклад у вашої фірми був невдалий досвід проведення акції або негативна новина яка відлякує ваших нових клієнтів або в ЗМІ спливла інформація про вас, яку ви приховували що спричинило за собою негативні відгуки і зачерненого репутації? Можливо вам просто потрібно що б про вашу організацію позитивно відгукувалися тим самим підвищуючи авторитетність і довіру до вас?

Ми зробимо щоб ваші клієнти тримали на думці позитивне про вас уявлення, і не будуть знаходити негатив в новинах або відгуках Ми зробимо щоб ваші клієнти тримали на думці позитивне про вас уявлення, і не будуть знаходити негатив в новинах або відгуках.

(PPA

англ. Pay per action) - оплата тільки за цільове дію користувача, тобто якщо вам потрібно реєстрація користувача, дзвінок від нього або щоб він купив ваш товар або послугу тоді це для вас. У нас є спеціальні технології які допоможуть відкрити друге дихання вашої справи.
Дізнатися більше про притягнення потенційних клієнтів

Наприклад у вас своя служба таксі яку потрібно розкрутити в вашому місті, ви витрачаєте свій рекламний бюджет на візитки, листівки з номером телефонів, рекламу по радіо в газетах, в загальному все те що і так роблять ваші конкуренти, і чекаєте що саме вашу листівку або візитку вибере клієнт при потребі викликати таксі, при такому розкладі доходів у вашої фірми буде приблизно стільки ж скільки і у ваших конкурентів. А ви ж хочете рости, йти вперед, розвиватися, завойовувати нових постійних клієнтів, правильно?

- Якщо ви точно знаєте скільки коштує для вас клієнт і яка вигода вам буде з клієнта, ми пропонуємо розкручувати вашу послугу за свій рахунок, а ви будете платити тільки за клієнтів які скористаються вашою послугою. Тобто ми наводимо клієнтів, розкручуємо вашу фірму, робимо брендування, а ви платите за клієнтів які оплатили вашу пропозицію.

- Ця послуга в будь-якому варіанті буде вигідна для вас!

Заповнення анкети, перегляд відео, додасться в співтовариство (групу), проголосувати, написати коментар, відкрити тему на форумі, підібрати цільову аудиторію в групу або залишити телефон, емейл і т.п.

(SMO

англ. Social media optimization і SMM англ. Social media marketing) - соціальні мережі це великий круговорот інформації, де кожен користувач ділиться цікавими новинами і сам того не підозрюючи піарить вашу послуги або компанію, саме такими технологіями володіє наша веб-студія Старт, приховане підштовхування користувача до дій (прихована реклама) Дізнатися більше про популяризацію в соціальних мережах

- Ми використовуємо соц. мережі як ще одне джерело залучення клієнтів на ваш сайт (SMM), ми можемо підібрати потрібну вам цільову аудиторію, зберемо цю аудиторію в групи, спільноти, де люди будуть дізнаватися цікаві новини, про нові пропозиції або послуги від вашої фірми, коментувати ваші послуги, радити іншим користувачам, а ви будете аналізувати і покращувати якість ваших послуг. І як правило ці ж користувачі стають потенційними покупцями ваших пропозицій.

- В цю ж послугу входить інтеграція вашого сайту в соціальні мережі (SMO).

 • Наприклад функція коментування товару на вашому сайті через соц. мережу, при коментуванні користувачем товару повідомлення буде відображатися в його акаунті соц. мережі, що спричинить за собою нових відвідувачів на ваш сайт або що ще краще покупців.
 • Додамо кнопку «Like» або «Мені подобається», що теж додати вашому ресурсу авторитетності і довіри, і інші корисні віджети.

- Результат інтеграції та маркетингу в соціальних мережах дає великий приплив нових відвідувачів на ваш сайт, які конвертуються в постійних клієнтів і покупців.

це реклама, яка буде відображатися у вигляді картинок (банерів) або анімації на сайтах, для залучення користувачів на ваш сайт. Вона показується на сайтах партнерах рекламних мереж. У такій рекламі можна показати ваш логотип, акцію або унікальний товар і т.п. Така реклама більше привертає увагу користувача.
Дізнатися більше про банерну рекламу

заповнюємо

Вам тільки потрібно знати скільки для вас варто навести одного клієнта?
Можливо вам просто потрібно що б про вашу організацію позитивно відгукувалися тим самим підвищуючи авторитетність і довіру до вас?
А ви ж хочете рости, йти вперед, розвиватися, завойовувати нових постійних клієнтів, правильно?