СЕО оптимізація, просування в ТОП

Створення сайту, це тільки перший крок. Вважайте що ви просто відкрили двері свого ресурсу в мережі, але це не означає, що ваш сайт знайдуть. Для того, що б сайт почав дійсно працювати, потрібно докласти ще чимало зусиль, а так само знати "правила гри" на ринку інтернету. СЕО оптимізація це за фактом аудит вашого ресурсу на відповідність "правилами гри" в інтернеті. СЕО оптимізація призводить сайт в порядок, і дає можливість визначитися з стратегією просування, і пошуковими запитами для потрапляння в ТОП.

При проведенні СЕО оптимізації слідуємо таким планом за яким складається
план проведення робіт з сайтом.
1. Перевірка на присутність в ПС (пошукових системах)
2. Перевірка індексації сторінок
3. Перевірка на заборонені методи просування
4. Оцінка оригінальності контенту
5. Перевірка на помилки в HTML коді
6. Аналіз роботи хостера
7. Перевірка внутрішньої оптимізації
8. Оцінка сайту очима ПС (пошукових системах)
9. Перевірка регіональної залежності

Що важливо розуміти при цьому?
Без проведення СЕО оптимізації шанси на СЕО просування і потрапляння в ТОП мінімальні. Швидше за все це може бути поодинокі випадки більше пов'язані з везінням і завзятістю власника який багато читає, вивчає, прекрасно пише і не лінується. Як правло це швидше виняток ніж правило. Як показує практика, людям ліньки що то писати і вони намагаються
копіювати контент з інших схожих сайтів. Є ще й багато чисто технічних моментів які люди просто не знають, а значить і не використовують. Але не будемо звинувачувати в цьому власників,
вони займаються своїм бізнесом, і найкращим рішенням у даному випадку це доручити приведення в порядок, розвиток, СЕО оптимізацію, просування знає фахівця з СЕО просуванню.

Що ж входить до складу робіт фахівця з СЕО просуванню?
Нижче ми наводимо склад робіт, з приблизними тимчасовими витратами в%.
Що ж входить до складу робіт фахівця з СЕО просуванню

Давайте розглянемо ще часто виникають питання і принципи в роботі.

1 .Нужно довіряти оптимізатора

Для плідної співпраці потрібно довіряти фахівцеві СЕО просування. Якщо ви заздалегідь сумніваєтеся в професіоналізмі і у вас немає впевненості, що ваш сайт дійсно потрапить в топ, то краще витратити час і знайти такого фахівця, якому ви будете довіряти.

2. Спеціаліст СЕО просування не повинен наповнювати сайт

Часто зустрічається оману. Кожен повинен займатися своєю справою. Спеціаліст СЕО просування повинен займатися просуванням сайту, але ніяк не його наповненням.
Я вважаю, що найкращий варіант - коли фахівець СЕО просування займається своєю справою, а власник або самостійно наповнює і розвиває сайт, або, якщо немає такої можливості, замовляє послуги наповнення сайту копірайтер. Якщо потрібні якісь -або удосконалення функціоналу - робить сам або звертається до програмістам. Якщо потрібна доробка дизайну - сам або звертається до веб-дизайнер. Я відразу обумовлюю з клієнтами, що для просування їх сайту буде потрібно 3 -4 або більше статей на місяць і 1 -2 прес -РЕЛІЗ. Природно, це повинні бути нормальні унікальні тексти обсягом в 1800 - 3000 знаків. В результаті клієнт вирішує це питання і надає необхідну кількість матеріалів. Також даю рекомендації по кількості і частоті нових матеріалів на сайті клієнта, які потрібні для успішного просування в пошукових системах. Без регулярного оновлення сайту і його розвитку ефект від пошукового просування буде менше.

3. Позиції ще не означають приплив клієнтів

Досить часта ситуація - сайт на перших позиціях по потрібним пошуковим запитам в пошукових системах, відвідуваність зросла, а відчутного припливу клієнтів і збільшення числа замовлень немає.
Причина може бути в неправильно підібраних пошукових запитах. Але найчастіше вона полягає в тому, що, потрапивши на сайт, відвідувачі не стають замовниками і нічого не купують (або не переглядають інші сторінки, не підписуються на RSS стрічку і т. Д.).
Їм може просто не сподобатися сайт. Їм може не сподобатися рівень цін. Їм може не сподобатися те, що на сайті вони не знайшли всю цікаву для них інформацію. Навіть банальні причини на зразок відсутності якісних зображень товарів або те, що немає онлайн-консультант, якому можна задати питання в реальному часі, можуть привести до того, що відвідувач піде. Конвертація відвідувачів в покупців - насправді дуже важливе питання. Якщо порівняти з реальним життям, то сайт - це як магазин. Завдання фахівця СЕО просування - привести в цей магазин якомога більше зацікавлених відвідувачів. Завдання власника магазину - зробити так, щоб потрапивши в магазин, відвідувачі захотіли що-небудь купити

4. Оплата за результат не підходить

Процес просування має на увазі вкладення грошей і часу. Внутрішня оптимізація сайту, підбір пошукових запитів, аналіз конкурентів, вивчення тематики в цілому, пошук ефективних методів просування, які мало хто використовує і які ефективно працюють саме в цій тематиці, вкладення грошей в покупку посилань, підбір сайтів для розміщення посилань і статей - це далеко не повний перелік заходів, які належить зробити фахівця СЕО просування для просування сайту. Вкладення часу і грошей можуть бути чималими, і фахівцеві СЕО просування немає сенсу йти на такі витрати без передоплати.

5. Розкрутите мій сайт, а я з вами потім поділюся

Ще один часто зустрічається варіант, який пропонують фахівцям СЕО просування. Клієнт не хоче нічим ризикувати і нічого вкладати в просування сайтів, і обіцяє, що коли сайт почне отримувати п рібиль, то він буде ділитися нею з фахівцем СЕО просування. Навіть якщо не розглядати варіант, що по досягненню успіху клієнт може занижувати реальний рівень доходу з сайту, просто «прірву» або перестати відповідати на листи і дзвінки фахівця СЕО просування (люди бувають різні), то цей варіант фахівця СЕО просування пропонувати не варто по одній простої причини.
Якщо фахівець СЕО просування може просунути сайт до рівня отримання з нього прибутку своїми знаннями і грошима, то навіщо йому взагалі потрібен ваш сайт і туманна перспектива отримувати частку від прибутку в майбутньому? Він може з таким же успіхом просунути свій власний сайт і отримувати весь прибуток з нього собі. Навіщо шматочок, коли можна мати весь пиріг?
Природно, я вважаю, що кожен фахівець СЕО просування повинен мати свої власні інтернет проекти, але це вже тема окремої розмови.

6. Додаткове варто додатково

Не варто думати, що після початку роботи можна без проблем додати ще кілька пошукових запитів для просування вашого сайту. Кожен запит має свою вартість, і якщо вам потрібно додати інші запити, то для цього потрібно буде пропорційно збільшити бюджет.

7. Як довго після СЕО просування сайт буде в ТОП?

Нічого вічного немає. Провівши СЕО оптимізація, а потім і просування сайт якийсь час буде перебувати в ТОП пошукової видачі, але це не нескінченно. З'являються нові сайти, працюють конкуренти. Все це впливає на пошукову видачу. Тому ми і говорили про "яке - той час", в залежності від того як змінюється рейтинг всіх сайтів в цілому. Для того, що б утримувати сайт в ТОП потрібно постійно працювати над цим. Так що СЕО просування в даному випадку це скоріше постійний процес, ніж разова послуга.

Ви можете замовити послуги СЕО оптимізація і головний виконавчий директор просування в нашій студії. Для замовлення послуг або консультацій зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами, або використовуйте форму зворотного зв'язку.

Що ж входить до складу робіт фахівця з СЕО просуванню?
Навіщо шматочок, коли можна мати весь пиріг?
7. Як довго після СЕО просування сайт буде в ТОП?