SEO оптимізація сайтів в Одесі, просування сайту

  1. SEO просування сайтів в Google та Яндекс
  2. Базова SEO оптимізація
  3. Преміум SEO оптимізація
  4. Просування і розкрутка сайту

SEO просування сайтів в Google та Яндекс

SEO необхідно для правильної індексації сайту.

SEO - що це і як рашіфровать? Це 3 чарівних слова "Search Engine Optimization" - оптимізація сайту для подальшого його просування в рейтингу пошукових систем.

У пошукових систем є своє бачення ідеального сайту, і якщо Ви хочете мати високу позицію в пошуковій видачі по вашим ключовим запитам, то Вам просто необхідно відповідати їх ідеалам, цим і займається SEO оптимізатор.

Уявіть собі, що пошуковик - це викладач з чекліст, в якому більше 500 пунктів, і він перевіряє Ваш інтернет ресурс по цих пунктах.

Чим більше Ваш інтернет ресурс відповідає цьому чекліст - тим більша ймовірність того, що Ваш сайт буде правильно проіндексовані і як наслідок, буде займати хороші позиції в пошуковій видачі.


Базова SEO оптимізація
У цьому пакеті оптимізатор аналізує сайт і вносить лише найзначніші виправлення для гарної індексації сайту пошуковими системами.
Що потрібно від Вас: Доступ по ftp в корінь сайту, доступ в адмін панель сайту.
Що Ви отримаєте в результаті: SEO оптимізований сайт. Рекомендації по далі просуванню і навчання. Гарний настрій і впевненість, що все зробили правильно.
Ціна і терміни: 2200 грн., 3 дня. У вартість пакету не входить написання SEO текстів, виправлення глобальних дефектів, але входить навчання по далі просуванню сайту без вкладень, навчання з написання SEO текстів, або надається людина, яка його напише.
Преміум SEO оптимізація
У цьому пакеті оптимізатор робить "Базовий аудит сайту" Вашого сайту та оптимізує Ваш сайт, щоб він максимально відповідав чекліст пошукових систем.
Що потрібно від Вас: Доступ по ftp в корінь сайту, доступ в адмін панель сайту.
Що Ви отримаєте в результаті: SEO оптимізований сайт. Рекомендації по далі просуванню і навчання. Гарний настрій і впевненість, що все зробили правильно.
Ціна і терміни: 22 000 грн., 14 днів. У вартість пакету не входить написання SEO текстів, виправлення глобальних дефектів, але входить навчання по далі просуванню сайту без вкладень, навчання з написання SEO текстів, або надається людина, яка його напише.

Потрібно не забувати, що прогрес не стоїть на місці, пошукові системи регулярно вносять правки в своє бачення ідеального сайту, то що було модно вчора, сьогодні вже може бути зухвало.

Тому дуже бажано, щоб розуміє в цьому людина завжди наглядав за вашим сайтом, і вносив потрібні зміни в SEO вашого сайту вчасно. Якщо такої можливості немає, то потрібно робити аудит сайту хоча б раз на півроку або рік.

Крім того правильна пошукова оптимізація, значно знижує ціну за ключове слово і підвищує позицію оголошення в мережі Google.

Просування і розкрутка сайту

Просування сайту в органічному пошуку - це довгий і трудомісткий процес, але це не означає, що Ви зобов'язані чекати, поки Ваш сайт підніметься в органічному пошуку. Після того, як зроблено SEO, Ви можете замовити розкрутку вашого інтернет ресурсу в Google Adwords, і вже завтра отримати клієнтів з пошукової видачі Google.

На сьогоднішній день є тільки два легальних способу просувати інтернет ресурс, - це Google Adwords і соціальні мережі.

І найголовніше, пам'ятайте якісний унікальний контент - це шлях до успіху вашого сайту.7 кроків до успішного сайту: