Seo оптимізація WordPress

  1. Налаштування плагіна Seo by Yoast для оптимізації WordPress.

Привіт друже, сьогодні я на блозі WebMasterMaksim.ru , Хочу розповісти про абсолютно новий спосіб seo оптимізації WordPress, за допомогою плагіна Seo by Yoast.

Відразу на початку статті скажу вам, що Seo by Yoast дасть вам можливість позбутися від безлічі плагінів таких як: Platinum SEO Pack, All in One SEO Pack, Google XML Sitemaps, Breadcrumb NavXT, і крім цього цей плагін має ще безліччю seo примочок для WordPress , про які я розповім далі.

Відразу на початку статті скажу вам, що Seo by Yoast дасть вам можливість позбутися від безлічі плагінів таких як: Platinum SEO Pack, All in One SEO Pack, Google XML Sitemaps, Breadcrumb NavXT, і крім цього цей плагін має ще безліччю seo примочок для WordPress , про які я розповім далі

Seo оптимізація WordPress - плагін Seo by Yoast

Ось можете ще ознайомиться зі статтями по оптимізації WordPress і не тільки:

Отже, Установка Seo by Yoast стандартна.

Для початку дивимося відео:

Seo by Yoast дозволяє додавати до кожної сторінки в тому числі і головною, теги title, keywords, Description - але це можуть і плагіни Platinum SEO Pack, All in One SEO Pack.

Seo by Yoast генерує xml карту WordPress , Це дає нам можливість позбутися від Google XML Sitemaps, але обговорюваний нами плагін створює цю карту краще, що дозволяє прискорити і поліпшити індексацію сайту.

Просто seo by Yoast генерує відразу кілька Xml карт, перша карта ваш-сайт.ру / sitemap_index.xml буде в себе включати цілий список xml карт: карта за категоріями, карта по сторінках, карта по тегам ну і так далі, все це на ваш вибір.

В результаті у вас буде багато XML карт, які потрібно додати в панель вебмастера Яндекс і панель вебмастера Google , І обов'язково складіть правильний robots.txt в який теж потрібно включити ці карти.

Тепер поїхали по іншим можливостям плагіна Seo by Yoast для оптимізації WordPress.

Ось прикольна фішка seo WordPress , Плагін Seo by Yoast може позбавити url категорії, від слова category.

Припустимо на моєму блозі всі категорії мають вигляд: https://webmastermaksim.ru/category/wordpress, тобто як бачите присутнє слово category, з seo точки зору це погано.

Раніше можна було позбутися category шляхом правки коду WordPress, ну а зараз є плагін Seo by Yoast.

Ось що мені сподобалося ще, є можливість імпорту налаштувань з плагіна і All-in-One SEO та інших.

Завдяки цьому ви в дві секунди можна перейти з All-in-One SEO на Seo by Yoast і вам не потрібно прописувати все title, keywords, Description, просто поставте одну галку і натисніть кнопку і все!

Seo by Yoast має можливість створювати хлібні крихти на WordPress блозі, що дозволяє позбутися нам ще від плагіна Breadcrumb NavXT, що вже суттєво знизить навантаження на сервер і прискорить швидкість завантаження сайту.

Seo by Yoast вміє закривати від індексації rss сторінки, що дозволяє нам позбутися від дублів сторінок блогу .

І ось ще одна цікава функція плагіна Seo by Yoast, це можливість перегляду і редагування файлів robots.txt і .htaccess прям з адмінки WordPress.

Ця функція особисто для мене дуже зручна і заощаджує багато часу, так як не потрібно завантажувати себе на комп'ютер ці файли, редагувати їх і потім знову закачувати на хостинг, а якщо я щось зробив не так, то повторювати всю цю процедуру заново.

Налаштування плагіна Seo by Yoast для оптимізації WordPress.

Відразу після установки плагіна Seo by Yoast, у вас в адмінці WordPress з'явиться новий пункт налаштувань, під заголовком SEO.

Перший розділ налаштувань плагіна Seo by Yoast - це «Dashboard», тут ми вказуємо потрібно чи ні на блозі користуватися метта тегом keywords.

Тут-таки є можливість позбутися від дати в сниппета постів.

У розділі Titles вказуємо теги title, description і keywords для сторінок, головною, рубрик, архівів, міток.

У разі якщо ні чого не змінювати все буде відображатися за замовчуванням.

У пункті Indexation налаштувань плагіна Seo by Yoast можемо заборонити індексування сторінок: адмінки, рубрик, міток і так далі.

У пункті XML Sitemaps налаштовуємо карти сайту в XML форматі.

У пункті permalinks налаштовуємо відображення посилання категорій, тобто можемо позбутися category.

Internal Links - відображення хлібних крихт.

RSS - закриваємо від індексації ваш rss фід, щоб уникнути дублювання контенту.

Import & Export - імпорт налаштувань з All In One SEO.

Edit Files - переглядаємо і редагуємо файли. htaccess і robots.txt.

Ну на сьогодні вистачить seo оптимізації WordPress, думаю що плагін Seo by Yoast вам сподобатися і з його налаштуваннями ви розберетеся.

(1(1

оцінок, середнє: 5,00 з 5)
оцінок, середнє: 5,00 з 5)   Завантаження Завантаження ...

Схожі статті Епсель-моксель! рекомендую