SEO оптимізація

 1. Як отримати кращу SEO оптимізацію
 2. Почнемо з основ: Як працює оптимізація SEO?
 3. ON-PAGE і OFF-PAGE
 4. Оптимізація текстів, включаючи назву, MetaTag і Content
 5. Використання ключове слово
 6. Створення посилань на ваш сайт
 7. Сторінка рейтингу
 8. Соціальна мережа
 9. Але що визначає правильний розміщення веб-сайтів ?
 10. Лінійний вміст
 11. Зовнішні посилання
 12. Дійсність сайту
 13. Творчість сайту
 14. Правильне керування кодом
 15. графіка
 16. Час завантаження веб-сторінки

Як отримати кращу SEO оптимізацію

Якщо ви володієте веб-сайтом і збираєтеся приступити до стратегії SEO, почніть з припущення, що це складна і тривала діяльність, але якщо ви хочете виділити потрібну кількість часу і ресурсів, ви досягнете позитивних результатів як у плані SEO. видимість та рентабельність інвестицій (ROI).

Ми використовуємо в якості посилання інструмент WordPress від компанії Yoast, послугу, яка надасть вам відмінну відправну точку та глибокий аналіз усіх стратегічних напрямків діяльності SEO ,

Почнемо з основ: Як працює оптимізація SEO?

Наш пост може остаточно уточнити ваші ідеї про те, як працює пошукова оптимізація. Наші покрокові інструкції допоможуть вам зрозуміти, як масштабувати рейтинг Google за органічними результатами. Перш за все, коли ми говоримо про SEO оптимізацію, ми звертаємося до двох основних категорій:

ON-PAGE і OFF-PAGE

Давайте поговоримо про ON-PAGE SEO для всіх тих методів, які стосуються розділу "Вміст", або його змісту. Ми розділимо його на:

Оптимізація текстів, включаючи назву, MetaTag і Content

Оптимізація зображення

Зручний сайт

Це означає, що веб-сайт може бути читаним і корисним для користувачів. Незалежно від ваших намірів, інформація є найважливішою стратегією для перехоплення ваших потенційних клієнтів.

Використання ключове слово

Це важливо згадайте їх кілька разів у межах вашого вмісту (не зловживаючи його).

Давайте поговоримо про SEO, коли ми хочемо позиціонувати себе серед пошукових систем через інші "зовнішні" пристрої, такі як:

Створення посилань на ваш сайт

У цій діяльності ми посилаємося на всі ті зовнішні посилання, які посилаються на інші веб-сайти, пропонуючи "безпеку" і надійність з боку користувача для його походження.

Сторінка рейтингу

Надійність веб-сайту та його якість повинні виходити з джерел, які вважаються доречними. Звідси Google розрахує рейтинг сторінки за допомогою оцінки (0-10), що визначить її важливість.

Соціальна мережа

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn та багато інших.

Але що визначає правильний розміщення веб-сайтів ?

Навіть для самих початківців на цю тему ми хочемо запропонувати вам рейтинг, щоб взяти в якості посилання. Високий рейтинг веб-сайтів визначається рядом факторів:

Лінійний вміст

Google завдяки алгоритмам, розглядає «тексти», присутні на сторінці і вибере тільки ті результати, які вкладені в ці слова. Ось чому вибір ключових слів є частиною одного з найважливіших факторів у SEO.

Зовнішні посилання

Пошукова система враховує всі ті посилання, які пов'язані з певною сторінкою, тому Google визначає, які посилання будуть позитивно оцінені користувачами.

Дійсність сайту

Якщо ваш сайт оновлюється і містить якісні зовнішні посилання, безумовно, ваша оцінка буде піднятися на рейтингу на сторінці рейтингу Google.

Творчість сайту

Відмінне позиціонування також визначається фактором оригінальності. Це не випадково, що ми рекомендуємо уникати повторюваного чи класичного копіювання з інших сайтів.

Правильне керування кодом

Всі мови HTML, CSS і Java вашого веб-сайту не повинні містити помилок, а бути вільними.

графіка

Вміст, властивий макеті вашого сайту, наприклад банери та зображення, сприяє підвищенню рейтингу Google.

Час завантаження веб-сторінки

Не в останню чергу - швидкість вашого сайту, елемент, який не слід недооцінювати для тих, хто хоче присвятити себе SEO. Фактично розраховували максимальний час завантаження тридцяти секунд. Якщо один з ваших користувачів довго чекає на відкриття кількох сторінок, він вирішить залишити ваш сайт, визначивши так званий рівень відмов. Завдяки платформі Google Analytics можна обчислити цей індекс відмови, щоб безпосередньо втрутитися в це.

Завершуючи нашу статтю, ми хочемо нагадати, що вся оптимізаційна діяльність насправді дуже довга, і наша посада - це просто вступ.

Якщо ви зацікавлені в оптимізації вашого сайту, погляньте на наші обслуговування !

Але що визначає правильний розміщення веб-сайтів ?