Seo плагіни для wordpress - 27 кращих рішень

 1. Yoast WordPress SEO - один з кращих seo плагінів
 2. All in one SEO Pack
 3. SEO Ultimate
 4. SEOPressor
 5. Squirrly
 6. Broken Link Checker
 7. W3 Total Cache
 8. Google XML Sitemaps
 9. SEO Smart Links
 10. Quick Page / Post Redirect
 11. Google Analytics Dashboard for WP
 12. WP SlimStat
 13. SEO Rank Reporter
 14. WP Social SEO Booster
 15. NextGen Facebook
 16. Tweet Old Post
 17. WP-Email
 18. Sociable
 19. Social Locker
 20. YARPP
 21. Contextual Related Posts
 22. Subscribe To Comments Reloaded
 23. What Would Seth Godin Do
 24. AtContent
 25. Polls By OpinionStage
 26. MozBar
 27. WebRank SEO

Добрий день дорогі друзі передплатники, читачі! Хочете максимізувати свій блогових трафік? Тоді наступна стаття як раз те, що вам потрібно. У ній ви знайдете 27 корисних плагінів seo для wordpress. Всі плагіни робочі, можна сказати, що не підведуть.

Більшість йдуть до блогу на WordPress, а також деякі з цієї вибірки йдуть як розширення для вашого браузера. Вони будуть представлені в самому кінці. Також ці плагіни протестовані на сумісність з темами і версіями Вордпресс на моєму блозі.

Знову-таки, хочу попередити, що seo плагіни wordpress можуть у кого-то працювати, а у кого-то немає через різного роду помилок. Якщо такі у вас виникнуть, то відпишіться в коментарі. Спробуємо вирішити спільними зусиллями. Отже, приступимо до огляду. Не забуваємо використовувати в своїй роботі і ділитися з вашими читачами. Саме по установці і тонкої настройки цих плагінів буде наступна стаття, а тут дається лише коротка згадка.

Yoast WordPress SEO - один з кращих seo плагінів

Найбільш повний seo WP плагін на сьогоднішній день для оптимізації сторінок і блогу в цілому, відповідно до його розробником. Він досить популярний, кількість завантажень 10+ мільйонів, рейтинг 4.7, що говорить про його правильну і чітку роботу. Преміум версія (природно платна) включає в себе підтримку і інтеграцію з Google Webmaster.

All in one SEO Pack

Як видно з назви, All in One SEO Pack дає всі можливості для повноцінної розкрутки блогу і максимізації трафіку. Автоматична оптимізація title, динамічні ключові слова генерація полів мета тегів і підтримка Google Analytics ось лише деякі з особливостей цієї «штуки». Майже 19 мільйонів завантажень.

Рекомендую ознайомитися з моїм керівництвом - як встановити Google Analytics на сайт WordPress

Рекомендую ознайомитися з моїм керівництвом -  як встановити Google Analytics на сайт WordPress

SEO Ultimate

Всебічний плагін, який дозволяє легко управляти тегами заголовків, ключовими словами, мета тегами, посиланнями, в тому числі канонізацією (rel = canonical), соціальної медіа розміткою і багатьом іншим. Є буквально сотні корисних функцій (деякі є винятковими), які допоможуть збільшити трафік на ваш блог /

SEOPressor

Інший не менш важливий seo плагін для wordpress пошукової оптимізації сторінок блогу. Він не безкоштовний, але за це варто заплатити. Він показує кількість запитів ключових слів і LSI (Latent Semantic Indexing) рішення, видає попередження за переоптімізацію, збагачує сніппети, автоматичні смарт посилання і багато інших корисних речей.

Squirrly

Контент, який звертається до пошукових систем і читачам отримує багато трафіку на блог - Squirrly як вибрати оптимальні оптимізувати ваші сторінки. Отримуйте поради при введенні фраз, автоматичні ключові слова і пропозиції по темі, відстежуйте популярність ваших публікацій (content marketing tracking), щотижневий аудит, безкоштовні скріни - зображення і багато іншого.

Broken Link Checker

Цей плагін seo допомагає знаходити на блозі биті посилання, показує шляхи і вказує, що послужило причиною «бітость» посилання (наприклад, сайт не існує або неправильно вказана назва картинки). Якщо на сайті буде знайдено такі посилання, то програма вас про це повідомить підсвічуванням і кількістю помилок. Рекомендую.

W3 Total Cache

Швидкість завантаження сайту також впливає на процес розкрутки і SEO. Це насправді досить важливий фактор - саме тому вам потрібен плагін кешування. W3 Total Cache плагін прискорює роботу сайту шляхом стиснення і оптимізації папок і файлів. Коли він налаштований, то ви значно поліпшите продуктивність вашого блогу. Тестируйте!

Google XML Sitemaps

Google XML Sitemaps плагін допомагає пошуковим роботам і павукам краще сканувати ваш сайт, шляхом створення карти сайту, яка показує всю структуру вашого проекту. Це гарантує повну індексацію всіх сторінок вашого блогу, кращу видимість в пошуку і збільшення кількості відвідувачів. На поточний момент 13+ мільйонів завантажень.

SEO Smart Links

Дуже цікаве рішення для внутрішньої оптимізації сторінок вашого блогу. Тепер Вам не потрібно вручну шукати потрібні слова і ставити посилання на інші матеріали вашого сайту. Плагін SEO Smart Links шукає ключові слова у вашій замітці і підбирає відповідні сторінки і перетворює їх в посилання.

Quick Page / Post Redirect

Буває, що в пошуку знаходиться сторінка при переході на яку видається 404 помилка, тобто адреса її змінився, але в результатах видачі вона все ще висить. Тут допоможе тільки редирект неіснуючих сторінок на нові. Відбудеться так звана «склейка», яка допоможе уникнути різних фільтрів і санкцій з боку Америки пошукових систем. Вам просто життєво необхідний цей seo плагін wordpress, якщо ви не вмієте налаштовувати редирект через файл .htaccess

Google Analytics Dashboard for WP

Моніторинг веб трафіку і відстеження статистики за допомогою Google Analytics дозволить краще оптимізувати свій сайт для підняття рейтингу, відвідуваності і конверсії. Google Analytics Dashboard for WP зручно відображає всі ці дані прямо в панелі адміністратора блогу wordpress.

WP SlimStat

WP SlimStat забезпечує повну веб-аналітику в режимі реального часу. Цей плагін відстежує відвідувачів і джерела візиту, контролює призначені для користувача дії і події, а також інформацію про повернення відвідувачів. Якщо ви хочете бачити його у своїй «приладовій панелі» вордпресс, то завантажуйте і встановлюйте.

SEO Rank Reporter

Цей плагін seo для wordpress не збільшує ваш трафік на блозі, але дає зрозуміти як і куди рухатися, щоб прийти до гарної відвідуваності. Він відстежує рейтинги Google за ключовими словами і надає вам звіт кожні 3 дні. Він також повідомляє Вас про зміну ранжирування, про те коли воно сталося.

WP Social SEO Booster

Даний плагін призначений для збільшення рейтингу в Google. Він додає мікродані, твіттер картки і Facebook Open Graph на сайти, а також інтегрує авторство. Працює з такими відомими плагінами як Yoast, All in One і багатьма іншими. Рейтинг в системі 4.7

NextGen Facebook

Цей плагін працює для поліпшення рейтингу і CTR в Гуглі і на соціальних сайтах. Робить це, шляхом надання мета інформації і покращуючи зовнішній вигляд різних списків і кнопок «поділитися». Також він пропонує ряд кнопок для «розшарювання» матеріалу. Є як платна, так і безкоштовна версія.

Tweet Old Post

Створено з метою вдихнути друге життя в ваші старі забуті твіти та додати трафіку через твіттер. Проста процедура додавання твітів (як старих, так і нових) за розкладом і за кількістю, включаючи хештеги і беклінки , Виключення певних посад і категорій.

WP-Email

Є невід'ємною частиною блогінгу в доставці трафіку. Включає в себе спеціальне повідомлення для спільного використання і «розшарювання» нижче ваших записів, які відвідувачі можуть надіслати своїм друзям по електронній пошті всього лише натисненням однієї кнопки. Це дозволяє читачам представлятися іншим на Вашому сайті. Плагін також відстежує, що і кому було надіслано. Дуже зручно.

Sociable

Sociable робить ваш сайт саме соціальним. Він додає стильні іконки для вашого блогу, що змушує і надихає читачів ділитися вашим матеріалом. Є дві версії: Класична і Хмарочос. Ви можете відредагувати слоган, відрегулювати порядок розташування іконок їх кількість і навіть змінити їх стиль. Повна свобода дій буквально!

Social Locker

Виникають проблеми при отриманні відвідувачів з соціальних кнопок на сторінках вашого блогу? Social Locker вирішує цю проблему мотивуючи людей лайкнути, Твитнуть, поділитися вашим матеріалом. Він надає нові (привабливі) соціальні кнопки і замки частини вашої статті. Як тільки користувач захоче почитати повністю, він повинен буде зробити те, що вам потрібно - поставити лайк або поділитися постом через соц. сервіси. Докладний огляд про це плагін тут

YARPP

Абревіатура яка перекладається як Плагін Інших Схожих статей (Yet Another Related Post Plugin) не жене новий трафік на ваш блог, зате заохочує користувачів прогулятися і подивитися на інші сторінки. Після настройки відображає схожі статті з картинкою і посиланням, природно статті пов'язані з теми, категорії. зручно для seo внутрішньої оптимізації блогу.

Contextual Related Posts

Подібно попередньому seo плагіну для wordpress YARPP, Contextual Related Posts відображає прев'юшки картинки або текст схожих повідомлень на вашому блозі (або в стрічці RSS). Це зменшує показник відмов і утримує відвідувачів на вашому сайті. Поставляється з різними розширеннями і вбудованими таблицями стилів CSS

Subscribe To Comments Reloaded

Збільшує трафік на блог, повідомляючи постійних читачів коментаторів про нові записи коментарів на блозі. Плагін дозволяє легко шукати і керувати підписками, а також відключати їх в певних посадах і багато іншого.

What Would Seth Godin Do

Дослівно можна перекласти так: Що б зробив Сет Годін. Його вважають неперевершеним майстром вірусного маркетингу. Він випустив кілька книг, веде свій блог. Ви його дізнаєтеся, лисенький такий чувак.

Вирішили зробити повагу людині і випустили плагін, який грубо кажучи запам'ятовує призначені для користувача настройки по кукам (cookie) як для нових, так і для старих користувачів, заохочуючи повторні відвідування на ваш.

Наприклад, ви перший раз зайшли - з'являється вітальне віконце виду «Ласкаво просимо на наш блог, можете підписатися на RSS і бути в курсі всіх новин». Якщо ви відвідуєте цю сторінку 5 разів, то на 6 вона вже зникає. Мета виконана ви вже передплатник. Можна налаштувати для кожного поста.

AtContent

Дане рішення є сервіс платформу, яка робить можливим для інших блогерів легко рекомендувати і репоста ваш контент, збільшуючи кількість переглядів ваших сторінок і трафіку на блог. Проста установка і підключення, відстежуйте релевантні блоги, а контент зробить свою роботу за вас.

Polls By OpinionStage

Дозволяє додати блок з опитуваннями на свій блог або сторінку в facebook. Завдяки додаванню опитувань, ви можете значно поліпшити взаємодію з користувачем, приводячи соціальний трафік, а також дізнатися що найбільше хвилює ваших читачів і побачити нові тренди, куди слід рухатися.

MozBar

Це вже розширення для браузерів Google Chrome і FireFox, яке дає доступ до seo метриці будь-якого сайту. Він аналізує сторінки і показує з якого ключу на якому місці розташовується сайт і рівень складності цього ключа для сайту. Ця програма дасть вам багато корисної інформації.

WebRank SEO

Це таке ж розширення для браузерів як і MozBar. Після установки в правому верхньому куті з'являється значок, який показує поточний PageRank будь-якого сайту. Натисканням на цей значок можна викликати додаткову інформацію про сайт - зворотні посилання, соціальні графи, проіндексовані сторінки і т.д

Ось і все на сьогодні, тепер ви в тренді і знаєте якими seo плагінами для просування блогу на wordpress користуватися. Багатий у вас буде вибір! Дякую за увагу побачимося в наступних статтях.

Хочете максимізувати свій блогових трафік?