SEO плагіни для WordPress

  1. All in One SEO Pack
  2. SEO Rank Reporter
  3. SEO Ultimate
  4. SEO Content Control
  5. SEO Friendly Image

WordPress популярна система управління контентом, яка дозволяє створювати сайти будь-якого рівня складності. Сьогодні зробити власний блог або сайт за допомогою цієї системи може навіть новачок. Існує спільнота WordPress, яке створило велику кількість безкоштовних шаблонів для сайтів. Також існують різноманітні SEO плагіни WordPress, які дуже допоможуть у SEO-оптимізації. Давайте познайомимося з деякими з них.

All in One SEO Pack

All in One SEO Pack

Цей плагін безумовний лідер серед інструментів оптимізації для WP-сайтів. Він дозволяє оптимізувати мета-теги спеціально для пошукових роботів. Є велика кількість налаштувань, можна працювати як з сайтом цілком, так і з його окремими сторінками. Плагін підтримує призначені для користувача угоди, тонке налаштування сторінок, автооптімізацію назв посад, а також допомагає уникати дублювання контенту.

За допомогою нього ви з легкістю зможете З апретіть пагінацію для канонічних URL , Що не менш важливо для просування ресурсу. За допомогою додаткових модулів легко створите карту сайту, забороніть відвідування спамних (шкідливих) роботів, включити редактор robots.txt і багато іншого. Наявність всіх цих функцій в одному плагіні значно зменшує навантаження на сервер і прискорює роботу сайту, що на даний момент стало дуже важливим критерієм для пошукових систем при ранжируванні.

Плагін дуже популярний, має відмінний російський переклад, що робить настройку максимально зрозумілою навіть для новачка.

SEO Rank Reporter

За допомогою цього плагіна веб-майстер може відстежити ключові словосполучення на сайті. Якщо на сайт йде трафік за ключовими словами, то плагін відправляє список запитів власнику. Повідомлення приходять по e-mail. Плагін дозволяє порівнювати рейтинг сайту, що просувається з сайтами конкурентами, також з його допомогою можна скачати файл CSV, який містить повний рейтинг по всім датам.

За допомогою сервісу Топвізор ви зможете перевірити позиції сайту в пошукових системах. Чи зможете отримати найдетальнішу статистику по позиціям вашого ресурсу в різних пошукових системах, аналітика проводиться аж до Топ 100, що дозволяє зробити висновки за рівнем оптимізації всього вашого контента, так само можлива перевірка позицій внутрішніх сторінок і піддоменів. Сервіс російськомовний і на всі питання ви без проблем знайдете на сайті або звернувшись в підтримку.

SEO Ultimate

Плагін призначений для того, щоб працювати з тегами і метатегами, контролювати посилання, 404-сторінки і багато іншого. Дуже корисна функція Canonicaizer, яка направляє пошукових роботів на головну в разі, якщо на сайті є дубльовані сторінки. Є редактор, який допомагає швидко налаштувати сторінки для індексації.

SEO Content Control

Плагін дозволяє побачити, які сторінки сайту не мають опису і міток, а на яких розміщений дубльований контент. Вебмастеру видається звіт у вигляді таблиці, з якої можна зрозуміти, де знаходяться проблемні місця. За допомогою цього плагіна можна сильно підвищити привабливість сайту для пошукових систем.

SEO Friendly Image

Оптимізація картинок на сайті теж вимагає уваги вебмастера. Плагін SEO Friendly Image дозволяє вести роботу з тегом alt. Є можливість автоматично оновлювати зміст атрибутів title і alt відповідно до заданих настройками, що значно збільшує вхідний трафік з пошуку по картинках.

Це далеко не весь список, але використання даних плагінів дуже полегшить роботу над сайтом, його просуванням.

Вас можуть зацікавити: