SEO послуги у вашому браузері безкоштовно

  1. Який перший плагін SEO я вибрав, коли я встановлюю новий браузер? Панель інструментів Alexa.
  2. Який плагін є другим додатковим модулем SEO, який я встановлю? Розширення SEO Quake.
  3. Який з них є третьою SEO плагіном для веб-розробників? Плагін веб-розробника.
  4. Як користуватися соціальним доступом у веб-переглядачі? Shareaholic, AddThis і Jetpack.
  5. 1. Shareaholic - повністю настроювані кнопки
  6. Як керувати установкою?
  7. Шанси на додавання додаткових послуг SEO до панелі інструментів Shareaholic:
  8. 2. AddThis - Повністю настроювані кнопки, ще одна можливість
  9. 3. Jetpack - Ваш центр спільного доступу на місці

Вірте чи ні, якщо ви використовуєте (майже) будь-який з доступних в даний час браузерів, таких як FireFox, Google Crome, SlimJet, Opera, Safari, Internet Explorer , ви отримаєте можливість інтегрувати в них різні плагіни SEO відразу. Сьогодні ці плагіни також оснащені відмінною функцією Web Analysis. Однак ці інтегровані функції не є настільки складними, як у випадку з окремим або платним онлайн-програмним забезпеченням, зазвичай ці дані можуть допомогти вам, наприклад, у швидкому рішенні або огляді.
Кожен веб-переглядач має розділ "Налаштування", де ви можете вибрати з різних корисних плагінів. Якщо ви не знайшли жодного, я покажу вам, як можна зафіксувати деякі корисні та корисні копії.

Давайте розглянемо ці плагіни (додатки) та їхні процедури встановлення.

Який перший плагін SEO я вибрав, коли я встановлюю новий браузер? Панель інструментів Alexa.

Може статися так, що мені доведеться перевстановити мої браузери. У цьому випадку, після запуску файлу установки (і оновлення інсталяції), перше, що я відвідую www.alexa.com відразу ж попросити їхню панель інструментів. Як це зробити?

«Додатки або панелі інструментів браузера Alexa доступні для Firefox, Internet Explorer і Chrome. Для встановлення просто відвідайте
http://www.alexa.com/toolbar з одним з цих браузерів і дотримуйтесь інструкцій.
У цей час у нас немає панелей інструментів, сумісних з Opera або Safari. ”- Alexa.com

Чому я це роблю? Alexa обслуговує дуже достовірну інформацію про поточний стан сайту, його позицію в Інтернеті, демографію, зворотні посилання тощо. Інформація зазвичай оновлюється щодня.

Вірте чи ні, якщо ви використовуєте (майже) будь-який з доступних в даний час браузерів, таких як FireFox, Google Crome, SlimJet, Opera, Safari, Internet Explorer , ви отримаєте можливість інтегрувати в них різні плагіни SEO відразу

Alexa Toolbar - Приклад - SEO послуги у вашому браузері безкоштовно

Схоже, цей рядок (у вашому веб-переглядачі):

Що ви можете побачити тут? Ви можете отримати поточний Alexa Rank у всьому світі, і, наприклад, у США, і одразу оглянути його зворотні посилання. Ви можете інтегрувати інші корисні «дна» у ваш бар, це залежить від вас, який ви вибираєте.

З іншого боку, ви маєте можливість показувати Alexa Rank Вашого сайту для Ваших відвідувачів на Вашому сайті, якщо Ви розмістите дуже простий HTML-скрипт на Вашій сторінці:

<a href=”http://www.alexa.com/siteinfo/example.com”>
<script type = ”text / javascript” src = ”http://xslt.alexa.com/site_stats/js/t/a?url=example.com”>
</script> </a>

Просто замініть "example.com" на URL вашого сайту (root, а не сторінки). Результат можна побачити на головній сторінці мого сайту праворуч (віджет з бічної панелі).
(Примітка: оскільки скрипт містить додатковий javascript, у більшості випадків він буде видно лише на бічній панелі на сайтах WordPress)

Повідомлення: www.example.com вільний для демонстраційних цілей: “Цей домен встановлюється для використання в ілюстративних прикладах у документах. Ви можете використовувати цей домен у прикладах без попередньої координації або з проханням про дозвіл » http://example.com/ ; Зарезервовані домени, керовані IANA - http://www.iana.org/domains/reserved

Який плагін є другим додатковим модулем SEO, який я встановлю? Розширення SEO Quake.

Ви не могли собі уявити встановити такий корисний плагін кілька років тому. SEO Quake знає і здатний відображати всі параметри вашого сайту!

Як це виглядає? У FireFox він подібний до цього:

SEO Quake Панель інструментів - Приклад - SEO послуги у вашому браузері безкоштовно

Ви не повинні бути експертом, щоб побачити на перший погляд, скільки параметрів ви можете вибрати, навіть якщо ви використовуєте їх за замовчуванням. Google PR, Google і Bing Links, Semrush Links, Alexa Rank (тільки дані по всьому світу), вік (якщо це можливо, ви можете відвідати машину WayBack в Web Web Archive; цікаво), кількість поточних сторінок, що люблять Google+, кількість внутрішніх і зовнішніх посилань, щільність ключових слів і ви можете запустити діагностику на певній сторінці, на якій ви зараз перебуваєте.

Просто перейдіть на їх офіційний веб-сайт: www.seoquake.com і ви можете завантажити / встановити відповідний плагін відразу. Або ви можете зробити це нижче (тільки зараз), вибравши тип веб-переглядача та натиснувши посилання:

Який з них є третьою SEO плагіном для веб-розробників? Плагін веб-розробника.

Як отримати цей плагін і для чого це добре?
Найпростіший спосіб запитати у своєму веб-переглядачі, чи є він у своєму сховищі (розділ додатків або модуля). Або - якщо використовується FireFox - перейдіть до www.addons.mozilla.org/collection/seo-tools і виберіть "Веб-розробник".

Якщо ви розробляєте веб-сайт або сторінку, ви оціните барвисту функціональність веб-розробника: ви можете досліджувати та редагувати CSS, Froms, Images (наприклад, показувати атрибути ALT), Cookies. Ви також можете скористатися вбудованою функцією перевірки, див. Вихідний код тощо. Ваші можливості дійсно нескінченні. Див. Панель інструментів прикладу:

Панель інструментів веб-розробників - приклад - SEO послуги у вашому браузері безкоштовно

Якщо ви хочете використовувати його інший браузер просто відвідайте Сайт розробника (Chris Pederick: http://chrispederick.com/work/web-developer/) нижче та завантажте / встановіть відповідний плагін для себе.

Як користуватися соціальним доступом у веб-переглядачі? Shareaholic, AddThis і Jetpack.

Багато моїх друзів запитували мене, як поділитися своїми чи іншими публікаціями на Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Tumblr або інші Сайти соціальних закладок якщо власник сторінки не надав жодних шансів зробити це (кнопки спільного доступу).
Я переконаний, що багато цінних посад можуть бути втрачені, тому що люди не знають, як поділитися ними зі своїми друзями або громадськістю.

Рішення дуже просте: навіть якщо ви не можете знайти будь-яку кнопку спільного доступу на сайті, який ви відвідуєте, встановіть для себе (або більше) Центр спільного доступу за допомогою власного браузера! Нижче ми покажемо вам 2 послуги, що надають можливість вибрати з них:

1. Shareaholic - повністю настроювані кнопки

Shareaholic - повністю настроювані кнопки

Як керувати установкою?

Вам не потрібно відкривати обліковий запис електронною поштою, ви можете просто скористатися своїм Facebook або Twitter Логіном. Просто перейдіть до: www.shareaholic.com (або http://addons.mozilla.org/collection/seo-tools якщо ви використовуєте FireFox) і завантажте / встановіть відповідну версію для себе.
Як це виглядає у вашому браузері? Просто перегляньте скріншот справа >>>

Шанси на додавання додаткових послуг SEO до панелі інструментів Shareaholic:

Ви можете додати стільки сервісів, скільки хочете, змінюючи параметри додатків за замовчуванням.

Примітка: ви можете використовувати параметри спільного використання Shareaholic не тільки інтегровані з вашим браузером, але і на вашому (наприклад, на сайті WordPress). Перегляньте можливості та знайдіть найкраще рішення для себе. Це не погано, якщо ви володієте базовими знаннями HTML, щоб вставити відповідний сценарій на вміст вашої сторінки. Відвідайте веб-сайт нижче, щоб завантажити відповідний плагін для свого веб-переглядача.

2. AddThis - Повністю настроювані кнопки, ще одна можливість

Додати цю інтегровану панель інструментів - приклад
SEO послуги у вашому браузері безкоштовно

Щоб отримати цей Центр спільного доступу найкращим чином, відвідайте їх офіційний сайт, www.addthis.com безпосередньо.
Ви можете або відкрити обліковий запис, або просто скористатися Facebook, Twitter або Google+ вхідними кредитами. Не потрібно модернізуватися, щоб отримати основні кнопки обміну, навіть плаваючу. Однак, якщо ви оновите, ви зможете насолоджуватися набагато більшою функцією, яку вони пропонують.
Ви можете вибрати один з багатьох можливостей відображення, таких як смарт-шари, кнопки спільного доступу, кнопки "Слідувати", панель привітання, вміст із тенденціями. Що це? Приходьте і побачте їх самі!
Ви можете інтегрувати кнопки обміну у ваш браузер (див. Знімок екрана) або ваш веб-сайт. Вам знадобиться базове знання HTML, щоб вставити відповідний скрипт на html сторінки, але це неможливо.

Цей плаваючий share-bar (працездатний) на лівому верхньому куті також прийшов з AddThis.com.

3. Jetpack - Ваш центр спільного доступу на місці

Jetpack від WordPress.com - Приклад
SEO послуги у вашому браузері безкоштовно

Однак, Jetpack (наданий WordPress.com) був розроблений не спеціально для використання його послуг у вашому браузері, але обмін WordPress сторінок і повідомлень, я повинен згадати великі можливості, які ви могли б використовувати з ним у вашому повсякденному житті. Досить включити Jetpack і встановити зв'язок з WordPress.com, і ви вже отримали великий центр спільного доступу на своєму сайті WordPress лише одним клацанням миші.
Як ви бачите кнопки нижче, достатньо натиснути на одну з кнопок спільного доступу, і ваша сторінка / публікація буде розміщена у вашій улюбленій мережі, такі як Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, Reddit, Tumblr, Digg та інші важливі соціальні програми. Мережі, використовуючи ваш браузер і відповідні облікові дані на певних мережах.

Я сподіваюся, що вам сподобається ця компіляція і знайдете найкраще рішення для створення власного, налаштованого Центру обміну, і ви зможете вибрати для себе найбільш підходящий з багатьох послуг SEO у вашому браузері безкоштовно .

Дякуємо за відвідування!

Дьюла Олах інженер-електрик, автор, видавець, власник Керівництво по SEO сайту.

PS: Не бійтеся цього 1 квадратного метра кнопки обміну! Я просто хотів показати вам, що ваші можливості нескінченні.

Я просто хотів показати вам, що ваші можливості нескінченні

SEOprofiler є прохолодною веб-основі Програмне забезпечення SEO інструмент, який допоможе вам отримати високий рейтинг на Google, Yahoo і Bing. Ви також можете безкоштовно перевірити зворотні посилання, рейтинг Google і Google AdWords будь-якого веб-сайту. Просто введіть ім'я домену в наступному вікні пошуку:

Просто ще одне комплексне рішення SEO - SEO монітор рейтингу (Спробуйте впродовж 14 днів безкоштовно!):

):

Який перший плагін SEO я вибрав, коли я встановлюю новий браузер?
Який плагін є другим додатковим модулем SEO, який я встановлю?
Який з них є третьою SEO плагіном для веб-розробників?
Як користуватися соціальним доступом у веб-переглядачі?
Який перший плагін SEO я вибрав, коли я встановлюю новий браузер?
Як це зробити?
Com/site_stats/js/t/a?
Як це виглядає?
Як отримати цей плагін і для чого це добре?
Як користуватися соціальним доступом у веб-переглядачі?