SEO-приклад: на 15% збільшився трафік на сайті MakeComfy

  1. Наш клієнт - MadeComfy
  2. Рішення
  3. Наші результати
  4. Наш процес
  5. Висновок

Тут, в агентстві Уайтхат, наша найбільша радість бачить успіх клієнта. Іноді результати приходять швидко, а іноді це вимагає часу і терпіння. SEO - це не одна з схем типу "побачити негайні результати". Ми завжди рекомендуємо 12-місячну кампанію SEO для досягнення цілей і завдань, встановлених клієнтом. Однак ми любимо, коли ми бачимо негайні результати. Перевірте, що ми зробили для нашого клієнта, MadeComfy у цьому прикладі SEO.

Наш клієнт - MadeComfy

MadeComfy - це хостингова компанія, яка надає послуги під час перебування за межами міста. MadeComfy дозволяє Вам бути впевненими, поки Ви не знаходитесь, що Ваш будинок безпечний і безпечний. Вони пропонують широкий спектр послуг від маркетингу нерухомості, координації чищення, переходу білизни та управління процесом оренди.

MadeComfy звернувся до нас, щоб керувати своїм обліковим записом Google AdWords і SEO
MadeComfy звернувся до нас, щоб керувати своїм обліковим записом Google AdWords і SEO. Лише через місяць ми досягли чудових результатів.

Рішення

Компанія MadeComfy розробила новий користувальницький веб-сайт з інтегрованим програмним забезпеченням для кращого обслуговування своїх клієнтів. У процесі розробки цього нового веб-сайту вони втратили всі SEO, які існували на старому веб-сайті. Кожній сторінці на спеціальному сайті буде потрібно деякий час і увагу, присвячені спеціально для SEO. Ми оптимізували поточні веб-сторінки для десяти ключових слів, визначених компанією MadeComfy, які вони хотіли б зарахувати на популярних пошукових системах. Ми також розробили новий контент для додаткових веб-сторінок і завершили на сторінці оптимізації Google - додавши нові мета-теги, теги заголовків і теги alt. Кожен блог був оптимізований і внутрішньо пов'язаний з відповідною сторінкою. Загальною метою було збільшення трафіку на веб-сайті.

Проаналізувавши свій обліковий запис AdWords, ми визначили, що більшу частину бюджету рекламних коштів було виділено на групи оголошень, які не були ефективними. Наша команда рекомендувала призупинити роботу груп, які не були ефективними, і перерозподіляти бюджет на групи оголошень, які послідовно виступали. Кілька окремих об’яв не були схвалені компанією Google і потребували переписання та оптимізації. Додавання розширень посилання та розширень викликів до оголошень для кращого користування та експозиції.

Наші результати

Протягом чотирьох тижнів ми допомогли ранжуванню MadeComfy на першій сторінці Пошуку Google для 5 з 10 ключових слів із двома ключовими словами, які претендують на перше місце. Ще 2 ключових слова були розташовані у верхній частині другої сторінки. Крім того, трафік сайту збільшився більш ніж на 15%. Ці результати будуть поліпшуватися лише з часом.

Оскільки оптимізація облікового запису Google AdWords, показник ефективності кліків збільшився на 54% Оскільки оптимізація облікового запису Google AdWords, показник ефективності кліків збільшився на 54%.

Наш процес

Ми знаємо, що наші клієнти є унікальними і не існує маркетингової кампанії для різання печива. Кожен з наших клієнтів отримує нашу неподільну увагу, щоб розробити стратегію і план, який підходить для них і їхніх цілей.

Нові клієнти завжди запитують про наші процеси та про те, як працює агентство Whitehat. Ми виконували кроки, наведені нижче, під час першого входу на борт з MadeComfy.

-Зрозуміти потреби та вимоги MadeComfy

-Thorough аналіз SEO і Google AdWords

-Наявність відповідного рішення

-Зворотній зв'язок / затвердження клієнта

-Зміст розробки / завантаження і на сторінці оптимізації Google

Розробка та оптимізація оголошень Google

Висновок

Підсумовуючи, вищеописане випадок SEO наочно показує значне поліпшення показників ефективності SEO, трафіку сайту та рейтингу кліків Google AdWords. Ці цифри показують, що SEO та PPC є ефективними інструментами для розвитку вашого бізнесу. Вам просто потрібен правильний партнер, щоб допомогти вам отримати результати, які ви шукаєте.

Moz.com опублікував блог про те, скільки часу потрібно, щоб побачити результати SEO, і вони кажуть, що «SEO - це інвестиція. Це може зайняти від 6 місяців до 1 року від початку до кінця, перш ніж ви побачите помітні ефекти. Читайте їхній блог тут.

Хочете схожі результати? Натисніть тут.

Хочете схожі результати?