SEO просування це

  1. Введення в просування: найкраще переконують успіхи конкурентів Світом рухає любов і заздрість. Про...
  2. Пошукова видача: найнадійніше просування

Введення в просування: найкраще переконують успіхи конкурентів

Світом рухає любов і заздрість. Про першу в інтернеті не прийнято говорити серйозно, а ось другий мотив - це дуже сильний подразник і стимулятор.

  • Бізнес-суперник створив ефективну рекламну кампанію - я хочу таку ж!
  • Конкурент провів редизайн веб-ресурсу і став привабливішим - мені потрібно так само!
  • Альтернативна пропозиція вийшло в ТОП - «Шеф, все пропало! Гіпс знімають, клієнт виїжджає! Потрібно термінове SEO ».

Такий замовник - це мрія будь-який інтернет-студії. Він уже готовий до співпраці і, найголовніше, бачить світло за лінією просування. Тобто представляє, що хоче отримати після SEO-продажу.

Але все-таки кращий сценарій - не чекати, поки «смажений півень в сайт клюне», а заздалегідь планувати пошукову - або будь-яку іншу, в залежності від поставленого завдання - оптимізацію. Приступаємо!

Приступаємо

Внутрішня оптимізація: в сайті все повинно бути прекрасно

Якщо веб-студія не пропонує (наполягає!) Проведення цього пункту - краще задуматися про зміну виконавця. Тому що просування без оптимізації - гроші на вітер!

  • Потрібно почистити семантику від «сміття» і синхронізувати її з ключовими запитами.
  • Перевірити валідність кодування і всіх супутніх програмних рішень.
  • Оцінити дизайн, навігацію і структуру.
  • Тексти і заголовки «віджати» від води, співвіднести з пошуковими ключами, корисним навантаженням і цитованістю.

І далі, ще (як мінімум!) По двом сотням пунктів чек-листа, яке перераховує до найдрібніших подробиць весь план процесу.

Пошукова видача: найнадійніше просування

І відразу ж зауважимо - працює довго і безкоштовно. Останнє - це забійний аргумент на користь просування в органічному ранжируванні.

Зробимо невеликий розрахунок.

Власник сайту звернувся в компанію з замовленням на просування в пошуку. Ми знаходимося на інтернет-території Zexler'а, тому приймемо його розцінки за основу середніх показників. Отже, пропонується SEO на три місяці при вартості 35000 руб. / Міс. Разом: 105тис. рублів.

Що робимо? Звичайно, очищення сайту та приведення його у відповідність до вимог інтернету. Плануємо залучення трафіку за загальним спектру тематичних запитів і вихід на позиції в ТОП-5 видачі пошукових систем по широкому діапазону ключів. Створення нових веб-сторінок і розміщення на них унікального авторського контенту. Аналіз конкурентних пропозицій і виділення розробляється напрямки в ізольовану нішу. Адаптацію до мобільних платформ.

Що отримуємо? Збільшення цільових тематичних відвідувань, глибину і час перегляду, зменшення кинутих замовлень, повторні звернення; зростаючу конверсію і середній чек; працює контент і високі позиції на сторінці видачі.

А тепер питання: «У що оцінюється, наприклад, стаття, яка привертає трафік навіть через 2-3 роки після розміщення на сайті?» Та практично вже нічого не варто. У грошовому вираженні вона себе давно окупила, але працює і продовжує цікавити цільову групу. Звичайно, спочивати на лаврах переможця не вийде. Інтернет слід періодично «підгодовувати» новими порціями SEO. Але це вже рух поступове і планове.

Сайт, який зумів просунутися в органічній видачі, суттєво економить на рекламних інструментах і вигідно відрізняється від суперників, приречених планувати фінансові бюджети на контекстні і медійні оголошення. Тут існує ще один привілей фаворита - маючи якісну «подушку безпеки» у вигляді органічного трафіку, можна займатися креативної рекламою в напрямах, які дають високі показники в ніші позиціонування продукту, що просувається бренду.

Але це вже зовсім інша історія. Все починається з ініціативного бажання почати просування і пошуку виконавця для SEO-проекту.

До відома, Zexler теж на зв'язку з потенційними замовниками в режимі 24-7-365.

До зустрічі!

До зустрічі

Що робимо?
Що отримуємо?
А тепер питання: «У що оцінюється, наприклад, стаття, яка привертає трафік навіть через 2-3 роки після розміщення на сайті?