SEO просування landing page

  1. SEO оптимізація landing page | Мета-теги
  2. SEO просування landing page | заголовки
  3. SEO оптимізація Лендінгем Пейдж | атрибут Alt для картинок
  4. SEO просування ленжінг пейдж | унікальний контент

Всім привіт, давно потрібно було написати статтю про SEO просуванні landing page, але я був щиро переконаний, що займатися SEO просуванням посадочних сторінок не має ніякого сенсу

Всім привіт, давно потрібно було написати статтю про SEO просуванні landing page, але я був щиро переконаний, що займатися SEO просуванням посадочних сторінок не має ніякого сенсу. Адже на Лендінзі зазвичай купують трафік. Але якісь базові елементи все одно дотримуватися необхідно, так як це добре не тільки для пошукових систем, але і для людей, які зайшли на ваш сайт.

Я був впевнений, що абсолютно всі, хто має сайт, дотримуються ті правила і рекомендації про які піде мова в статті. Це стало настільки цілком очевидним для мене, що я навіть і не збирався писати про такі банальні речі.

Я думав, що все вже давно прописують мета-теги, грамотно використовують заголовки, прописують альтернативний текст для зображень, створюють унікальний контент для своїх сторінок приземлення і т.д.

Ні, я не хочу сказати, що я супер SEO оптимізатор, але це ті речі, які, на сьогоднішній день, ви повинні робити апріорі.

Так, багато в чому SEO просування Лендінгем Пейдж залежить від того, наскільки вузька тематика, так як по низькочастотних запитах вивести сайт в топ легше. Але ті моменти, про які піде мова в статті повинен дотримуватися кожен, хто робить сайти. На сьогоднішній день вони стали буденністю? і я навіть і не думав писати про це статтю. Але працюючи з замовниками - довелося побачити багато. Ось так я і прийшов до того, щоб написати цей пост.

SEO оптимізація landing page | Мета-теги

Перше, з чого потрібно почати - це грамотно прописати мета-теги title і desription. По-перше, ці мета-теги впливають на сниппет (то, як ваш Лендінгем відображається в пошуковій видачі). А по-друге, це один з найважливіших елементів, що впливають на просування.

Звичайно, рекомендується використання ключових фраз в цих елементах. Наприклад, ви скористалися сервісом для підбору ключових слів Wordstat і вибрали декілька відповідних запитів. Не треба їх тупо вписувати в title і description через кому, спробуйте скласти з них фразу, що поєднують кілька запитів. Не бійтеся відмін і не точного входження - це нормально. Зараз все пошуковики за природність.

Наприклад, для минулого статті я зібрав такі ключові фрази

форма зворотного зв'язку
відправка форми зворотного зв'язку
форма зворотного зв'язку без перезавантаження

На основі цих фраз можна скласти такий title:

Відправлення форми зворотного зв'язку без перезавантаження .

Не намагайтеся брати високочастотні запити, так як по ним просунутися дуже важко. Основний трафік у вас все одно залишиться платний, але після всіх дій, описаних в цій статті, є шанс вибитися, за кількома низькочастотних запитах в топ 10 займаючись тільки внутрішньою оптимізацією своєї посадкової сторінки.

Подібним чином складіть текст для мета-тега description. Але пам'ятайте, що кількість символів, що виводяться в пошуковій видачі - обмежена. Прагніть укластися в 60 - 65 символів для title і 150 - 155 символів для description. Це оптимальні значення. Не забувайте про природність і легкості читання. Це головне.

SEO просування landing page | заголовки

Дуже важливо дотримуватися дерево заголовків. Тобто заголовки обов'язково повинні використовуватися на вашій посадкової сторінці і розташовуватися в строгій черговості.

Всі заголовки мають різну ступінь важливості. Так, заголовок h1 - є найважливішим для пошукових роботів, а h6 - найменш важливим. На вашому landing page не повинно бути такого, що h2 стоїть вище ніж h1.

Також h1 повинен використовуватися тільки 1 раз на сторінці, в той час, як інші види заголовків допускають повторне використання.

Звичайно, семантика html 5 допускає повторне використання і тега h1, але то, як на це реагують пошуковики, на момент написання статті, однозначної інформації немає. Тому поки так.

Намагайтеся в заголовки помістити ключові слова, за якими ви плануєте просуватися. Це також збільшить значимість вашого тексту (в «очах» пошукових систем) і підвищить читабельність тексту в цілому. Слідкуйте за природністю.

SEO оптимізація Лендінгем Пейдж | атрибут Alt для картинок

Пошукові роботи дуже люблять, коли ви прописуєте атрибут alt для картинок, пояснюючи це тим, що ви дбаєте про користувачів, у яких відключений показ картинок в браузері. Думаю, це правильно. І навіть якщо ви гадаєте, що у всіх ваших клієнтів включений показ картинок - все одно пропишіть і знову вставте туди одне з ключових слів, за яким плануєте просуватися. Особливо це стосується картинок, візуалізуючих товар або послугу.

Просто зробіть це. Адже процедура не займе багато часу, а в комплексі з іншими заходами може дати позитивний ефект.

SEO просування ленжінг пейдж | унікальний контент

Унікальний контент - це найважливіший елемент в просуванні. Без цього, всі інші заходи просто не приносять користі. Багато компаній крім Лендінгем Пейдж мають ще й корпоративний сайт і часто копіюють інформацію на Лендінгем.

Робити це не в якому разі не можна, якщо плануєте займатися SEO просуванням. Дублювання контенту не принесе нічого хорошого обом сайтам. Звичайно, пошукові системи навчилися визначати оригінальний текст від краденого, але все ж утримайтеся від копіювання. Зробіть рерайт тих текстів, які плануєте перенести на Лендінгем і все буде в порядку.

А на сьогодні - все. Це ті кроки, з яких ви можете почати SEO оптимізацію landing page . Підписуйтесь на оновлення, щоб не пропустити нові статті. Поки що!

На сьогоднішній день вони стали буденністю?