SEO просування сайтів в 2018 році

На поточний момент SEO просування сайтів є найефективнішим і найвигіднішим способом залучення клієнтів для свого бізнесу На поточний момент SEO просування сайтів є найефективнішим і найвигіднішим способом залучення клієнтів для свого бізнесу. Особливо останнім часом, коли вартість контекстної реклами постійно і невблаганно зростає. SEO фахівці і знання по SEO стають все більш цінними і попит на них підвищується з кожним днем.

Однак найефективнішим рішенням буде отримати ці знання для того, щоб використовувати їх для свого бізнесу і не залежати від SEO компаній і SEO фахівців-фрілансерів.

На поточний момент SEO досить доступне знання, отримати яке може будь-хто. Для цього є велика кількість способів і можна вибрати найбільш підходящий. Головне знати особливості кожного з них.

Перший спосіб - це вивчити SEO самостійно. Плюс цього способу в тому, що він безкоштовний. Але на цьому плюси закінчуються. Мінуси цього способу в тому, що інформації в інтернеті надмірно багато, і розібратися яка з них відповідає дійсності, а яка вже давно застаріла і не працює, досить складно для того, хто не має практичного досвіду. Тому якщо ви вирішите вивчати SEO, то запасіться терпінням, часом і будьте готові наробити помилок.

Наступний спосіб - це пройти експрес навчання в школах і навчальних центрах. Плюси цього способу в тому, що знання даються досить швидко (в середньому це один-два дня), а також відносно невисока вартість цих тренінгів, що коливається в діапазоні 10000-20000 рублів. Очевидний мінус цього способу в тому, що знання даються досить концентровано і засвоїти їх за такий короткий, відведений тренінгом, термін дуже важко. Тому багато знання можуть просто не відкладеться і, як наслідок, не бути використані в подальшому у вашій практиці.

Ще один спосіб - це пройти   seo навчання   у вигляді курсів і тривалих тренінгів або вебінарів, рассчітанниех на повноцінну програму навчання Ще один спосіб - це пройти seo навчання у вигляді курсів і тривалих тренінгів або вебінарів, рассчітанниех на повноцінну програму навчання. Плюси цього способу в тому, що можна отримати досить непогану базову інформацію і отримати базовий рівень знань в SEO просуванні. Однак мінусом є те, що робота в групі рідко коли дозволяє ретельно перевіряти домашнє завдання. Тому є ймовірність, що можуть виникати помилки і вчасно їх помітити буде не завжди буде виходити.

Черговий спосіб - це дивитися відео курси або відеоуроки на цю тему. Плюси цього способу в тому, що це або порівняно недорого за вартістю, або зовсім безкоштовно. Однак мінус також у відсутності перевірок домашнього завдання. Крім того, іноді ці уроки можуть бути дуже довгими, такі уроки можуть тривати до 4 годин і більше, що не завжди зручно і не дуже комфортно.

Останній спосіб - це індивідуальні заняття з викладачем по SEO. Цей спосіб, мабуть, є найефективнішим, тому, як тільки в цьому випадку інформація буде адаптована саме під вас і ваш проект. Ви завжди зможете задати і отримати відповіді на свої питання, вибрати оптимальний графік навчання, а викладач завжди допоможе, підтримає і не дасть помилитися. Мінус цього способу єдиний, і він полягає в досить високу вартість, яка на поточний момент коливається в діапазоні від 100.000 до 500.000 руб. У більшості бажаючих вивчити це питання просто немає таких ресурсів.

Сподіваємося наша стаття допоможе вам визначитися з вибором правильного методу вивчення SEO.

Головне - вірте в себе, і у вас все вийде!

Матеріал підготовлено та надано проектом seotrener.com