SEO просування сайтів в Харкові, Києві - Розкрутка сайту в пошукових системах від Creative SEO

 1. З якими типами проектів ми працює
 2. Просування інтернет-магазинів
 3. Просування сайтів послуг
 4. Просування тематичних (інформаційних) проектів
 5. Як будується просування сайту з нами
 6. Технічний аудит і виправлення помилок
 7. збір семантики
 8. структура сайту
 9. контент сайту
 10. Зовнішнє просування
 11. Як ми будуємо роботу з клієнтами

Просування сайту - необхідність для багатьох компаній (малих, середніх і великих бізнесів), які хочуть отримувати клієнтів з пошукових систем.

Ми довгий час пропонуємо цю послугу в Україні, Росії та інших країнах СНД. Працюємо з різними нішами і маємо великий позитивний досвід в просуванні сайтів.

Своїм клієнтам ми завжди пропонуємо тільки індивідуальну стратегію просування з урахуванням особливостей їх бізнесу, конкуренції і поточних успіхів. Це дозволяє надати можливість компанії розвиватися тільки в позитивну сторону:

Просування сайту - необхідність для багатьох компаній (малих, середніх і великих бізнесів), які хочуть отримувати клієнтів з пошукових систем

Зростання позицій в безкоштовному пошуку, збільшення пошукового трафіку і кількості конверсій

З якими типами проектів ми працює

За весь час нашої роботи було розроблено та впроваджено дуже багато успішних тактик і стратегій просування для різних типів сайтів. Тому сьогодні ми можемо сміливо заявити, що у нас сильна експертиза в багатьох нішах і регіонах.

Просування інтернет-магазинів

Наша компанія вміє і знає, як просувати інтернет-магазини самих різних тематик. Для цього типу сайтів у нас є власні безпечні стратегії просування, які дають позитивний результат:

Детальніше про те, як ми підходимо до просування інтернет-магазину, можна дізнатися тут .

Просування сайтів послуг

Запропонувавши свої послуги так вигідно і правильно, як ніхто інший з конкурентів, у компанії з'являється можливість відвоювати собі місце в ТОП-10. Ми вважаємо за належне допомогти своїм замовникам якісно відрізнятися від інших конкурентів, тим самим даємо бізнесу великий поштовх зростання трафіку у вигляді потенційних клієнтів:

Детальніше про те, як ми просуваємо сайти послуг можна дізнатися тут .

Просування тематичних (інформаційних) проектів

Для просування тематичних проектів ми використовуємо платні сервіси Ahrefs.com, Semrush.com і Serpstat.com. За допомогою них аналізуємо конкурентів, знаходимо найбільш відвідувані сторінки і формуємо ефективну контентную стратегію просування:

Такий підхід завжди дає помітний результат вже з найперших місяців просування сайту:

Більше інформації про те, як ми працюємо з контентно проектами можна отримати тут .

Як будується просування сайту з нами

Аналіз конкурентів

Став до просуванню сайту, ми завжди проводимо детальний аналіз конкурентів в ніші. Вибираємо кращих з них, досліджуємо їх стратегії просування і на основі отриманих даних формуємо оптимальну стратегію для клієнта.

Став до просуванню сайту, ми завжди проводимо детальний аналіз конкурентів в ніші

Технічний аудит і виправлення помилок

Практично у будь-якого сайту, з яким ми починали працювати, був присутній великий список помилок в технічній оптимізації. Це завжди заважає успішно просуватися в безкоштовному пошуку.

Тому технічний аудит і виправлення помилок - другий етап нашої роботи, який дозволяє дати помітне зростання позицій і трафіку вже в найближчі кілька місяців.

Погляньте як у одного молодого сайту зростає трафік після технічної оптимізації:
Погляньте як у одного молодого сайту зростає трафік після технічної оптимізації:

Налаштувавши коректну індексацію можна істотно обігнати конкурентів і стати лідерів №1 в своїй ніші:

Налаштувавши коректну індексацію можна істотно обігнати конкурентів і стати лідерів №1 в своїй ніші:

збір семантики

Семантичної ядро ​​(ключові слова) - як насіння в руках садівника. І чим більше він їх посадить, тим більше збере врожаю. Тому ми завжди збираємо максимально широкий список пошукових запитів для просування сайту.

Порівнювання лідерів ринку за охопленням ключових слів і на основі отриманих даних використовуємо в просуванні найбільше семантичне ядро.

Просувати сайт по дуже обмеженому списку пошукових фраз (10-200) в більшості випадків є невигідним. Адже тільки одна сторінка може ранжуватися в пошуку більш ніж по 400 ключовими словами:

Просувати сайт по дуже обмеженому списку пошукових фраз (10-200) в більшості випадків є невигідним

структура сайту

У кожного пошукового запиту з просуває семантики повинна бути відповідна і максимально релевантна сторінка. Тому в 99% випадків, ми допрацьовуємо структуру сайтів наших клієнтів під максимально широкий список ключових слів.

Наприклад, так ми розробили одному інтернет-магазину квітів структуру сторінок, яка дозволила охопити більш ніж 6000 пошукових запитів.

Приклад частини структури інтернет-магазину квітів

контент сайту

Для того, щоб сайт активно розвивався в безкоштовному пошуку, необхідно надавати відвідувачам найкорисніший контент в максимальному обсязі.

Для інтернет-магазину основним контентом є товари, тому власнику такого ресурсу слід постійно розширювати асортимент та надавати якісні фото. Це дасть можливість поліпшити релевантність сайту щодо пошукових запитів користувачів.

Для сайтів послуг і тематичних проектів важлива повнота і розкриття теми.

Знаючи психологію користувача і аналізуючи конкурентів, від нас клієнти завжди отримують корисний список рекомендацій по переробці контенту. Це дає сайту ще одну конкурентну перевагу і сильно впливає на результат від просування.

Зовнішнє просування

Одним з важливих чинників позитивного ранжирування в безкоштовному пошуку є кількість якісних зовнішніх посилань.

Ми ніколи не вигадуємо бюджети на зовнішнє просування з голови!

Для того, щоб чітко визначити необхідні витрати на Посилальне розвиток сайту, а також сформувати правильну стратегію зовнішнього просування, ми проводимо аналіз конкурентів на предмет посилань:

Для того, щоб чітко визначити необхідні витрати на Посилальне розвиток сайту, а також сформувати правильну стратегію зовнішнього просування, ми проводимо аналіз конкурентів на предмет посилань:

Тут видно, що оптимальною кількістю доменів буде більше 400

Після даної процедури абсолютно зрозуміло, яка кількість посилань необхідно придбати сайту для того, щоб зайняти хороші позиції в безкоштовному пошуку по великій кількості пошукових запитів.

Як ми будуємо роботу з клієнтами

Протягом всього існування компанії ми завжди будуємо стратегії просування сайтів спільно з клієнтами. Це дає можливість отримати результат в рази краще.

Ми надаємо:

 • Експертний аналіз ніші і конкурентів
 • Індивідуальну стратегію просування сайту
 • Прозорі умови роботи
 • Повну звітність в доступній для замовника формі
 • Гарантію на якість виконуваної нами роботи
 • Професійний консалтинг по інтернет-маркетингу

Давайте обговоримо індивідуальну стратегію просування вашого проекту?