SEO просування сайту самостійно і на прикладі

 1. Як же збільшити трафік без вкладень?
 2. Залучаємо відвідувачів на сайт
 3. Визначення ключової фрази
 4. Як продавати через інтернет або продає стаття?
 5. Чому копірайтер не зможе краще продавати?
 6. Чи потрібні посилання на мій сайт?
 7. Скільки часу потрібно для виведення статті в ТОП 10?

Вітаю тебе дорогий читачу! У цій статті ми розкриємо секрети компаній які займаються SEO просуванням . Як вони змушують нас повірити в те, що без них ми не можемо просунути сайт в ТОП 10. Які інструменти використовують конкуренти для утримання своїх позицій? Давай розбиратися.

Як же збільшити трафік без вкладень?

Сподіваюся у тебе вже зібрано семантичне ядро ​​сайту і ти підібрав ключі під своїх цільових клієнтів. Тобто найскладніше ти вже зробив, а якщо немає то ознайомся до статті і половину шляху ти вже подолав.

Все SEO оптимізатори і діректологі користуються одними і тими ж програмами тільки використовують ці програми по різному. Сьогодні ми наведемо приклад на Key Collecotor-е тому, він завжди у нас під рукою, але якщо не хочеться витрачати зайві 1800 рублів можна скористатися програмою СловоЕБ , Про яку ми писали тут .

Вони можуть дозволити прорахувати складність просування по тому або іншому запиту, а також показати приблизно суму вкладень якщо запит конкурентний.

Зараз я покажу все на прикладі.

Залучаємо відвідувачів на сайт

Так як ми зібрали цільове семантичне ядро, запити побічно але все таки ставляться до ваших продажу. Тобто якщо ви займаєтеся «хостеламі», то в цільової запит може входити «як вибрати хостел». Принцип дуже простий.

 1. Визначення ключової фрази
 2. продає стаття
 3. Посилання (при необхідності)
 4. час

Зупинимося на кожному пункті окремо і наведемо приклад.

Визначення ключової фрази

В кожному семантичному ядрі є фрази за якими хочеться залучати користувачів або клієнтів, але платити за контекстну рекламу по ньому не має сенсу, тому що запит не є транзакційних, тобто навіть побічно не веде до продажу. Зазвичай такі запити починаються з прийменника «як» і інших.

Приклад ключових запитів:

Насправді тобі може здатися що ми привели це приклад випадково, але насправді немає. Для цих ключових запитів за нашими даними статистики Key Collector немає підходящої статті, а трафік (тобто користувач інтернету) вводять ці ключові фрази ось з якою періодичністю.

Ця таблиця була взята з Кей колектора. У ній відображено кількість запитів в місяць по ключам які знаходяться в колонці «Фраза».

Тобто ми вже зробили дві речі. Залучили цільову аудиторію на свій сайт абсолютно безкоштовно для нашого SEO передбачення і принесли користь цим людям відповівши на питання як зробити просування сайту самостійно, причому використавши саме цільові ключі.

Як продавати через інтернет або продає стаття?

Я витратив багато сил для вивчення копірайтингу, тобто написання продають текстів і гасел. До сих пір вчуся цьому відточуючи свою майстерність щоб мої статті були більш якісними і викликали довіру. З кожному разом статті з під мого пера (клавіатури) виходять краще ніж були раніше. Зараз готуватися наша інструкція з написання продають текстів і статей, так що не прогав цей момент і будь першим. Підпишись в формі зліва прямо зараз.

Ви теж зможете освоїти техніку написання продають текстів і це не складно. Я не раджу використовувати біржі такі як etex.ru і подібні. Не в якому разі не хочу відгукнутися про біржі погано, а тільки дати пораду, що ніхто не знає твій товар або послугу краще тебе і описати його переваги не зможе якщо не підійде до роботи професійно.

Чому копірайтер не зможе краще продавати?

Багато копірайтери на біржах не вкладають навіть малу частину своєї душі в текст, а ти маючи бажання і силу своїх знань зробити це зможеш. Використовуй свою експертність. Ти експерт у своїй області, будь чесний з читачем, дай йому саме те навіщо він прийшов, подаруй емоції і рішення його проблеми тут і зараз. У нього немає проблем? Тоді створи їх, ти можеш маніпулювати його свідомістю через текст. Писати може кожен, але не кожен це робить. Почни прямо зараз, а я і мої колеги тобі допоможуть.

Я думаю ти згоден, що двох словах про таку тему не розповісти і ми вже готуємо кращу статтю де буде простими словами розказано про всі нюанси. Ви зможете вже через годину після вивчення написати свій перший текст, для свого сайту. Підпишись в блоці ліворуч на нашу розсилку і ми безкоштовно будемо надсилати тобі наші нові статті по просуванню бізнесу.

Чи потрібні посилання на мій сайт?

Посилання потрібні. Ось відповідь якщо ви поспішаєте і не хочете вивчати все до кінця. Але відразу скажу, що вони необхідні тільки для статей (ключів) які це вимагають.

Як ти знаєш існують кілька видів ключових враз:

 • ВЧ (високочастотні) якщо запит запитують більше 10 000 тисяч в місяць
 • СЧ (середньо частотні) більше 1000 тисячі в місяць
 • НЧ (низькочастотні) до 1000 тисячі в місяць

Також за запитами є відповідна йому конкуренція, яку ми дивилися через програму Key Collector. Як відомо не тільки надаєш свої послуги, а й десятки твоїх конкурентів. Вони також ведуть стратегії і ведуть битву за кожного клієнта. Від цього виникає конкуренція, а соответветственно виростають і ціни. Хтось готовий платити за залучення клієнта тисячу рублів, а хтось і більше десяти тисяч і стратегія в бізнесі у нього зовсім інша.

Визначся до якого класу належить запит допоможе безкоштовний сервіс від Яндекс і називається « Підбір слів Яндекс », А по конкурентності запиту доведеться дивитися все в ручну без Key Collectora і це тема для нової статті.

Якщо ми бачимо, що запит має певну конкуренцією, то ціну в просуванні (на закупівлю посилань) нам допоможуть зібрати біржі автоматичних закупівель посилань, наприклад такі як rookee або будь-які інші яких щас багато.

Скільки часу потрібно для виведення статті в ТОП 10?

Кожній пошуковій системі не залежно Яндекс або Гугл потрібен певний час для індексації статті, тобто для запису в свою величезну базу даних і видачу за запитом користувача. Кожен день з'являється нова і редагується стара інформація в мережі інтернет. Тільки уяви скільки даних зберігатися на серверах Яндекс або Гугл. Не важливо яка мова, байдуже якої текст. Це неймовірна кількість інформації. Саме з цього спеціальні роботи (боти) кожен день пробігають мільйони сайтів індексуючи кожну сторінку або картинку і це займає час.

 • Для того, щоб стаття відображалася в пошуковій видачі Яндекса (точніше її роботам) необхідно до 28 днів.
 • Гугл працює трохи швидше і у нього це займає близько 20 днів.

Для того щоб отримувати більше потрібної інформації і не упускати найнеобхідніше потрібно всього лише підписатися на наш блог в формі зліва, а якщо залишилися питання задавайте їх у коментарях. Бажаю удачі мій друг!

До речі ми зробимо це набагато швидше, а час завжди дорожче. Довірся нам! Залиш заявку прямо тут!

Вартість в 2 кліка

[Всього голосів: 0 Середній: 0/5]

Як же збільшити трафік без вкладень?
Чому копірайтер не зможе краще продавати?
Чи потрібні посилання на мій сайт?
Скільки часу потрібно для виведення статті в ТОП 10?
10. Які інструменти використовують конкуренти для утримання своїх позицій?
Як же збільшити трафік без вкладень?
Як продавати через інтернет або продає стаття?
Чому копірайтер не зможе краще продавати?
У нього немає проблем?
Чи потрібні посилання на мій сайт?