SEO просування Санкт Петербург

 1. Мої особисті сайти які я просунув в ТОП
 2. Мої сайти:
 3. Скільки коштує навчання SEO просування в Санкт-Петербурзі

Привіт друзі! Інформую Вас, що крім онлайн навчання по скайпу, я почав проводити оффлайн навчання на тему SEO просування в Санкт Петербурзі. Тепер можна домовитися і особисто зустрітися, так би мовити, вживу. Більшість з читачів мого сайту, часто задавали мені питання про уроки в режимі оффлайн і я прислухався до ваших порад.

Більшість з читачів мого сайту, часто задавали мені питання про уроки в режимі оффлайн і я прислухався до ваших порад

Так як я проживаю в Санкт-Петербурзі, то є можливість зустрітися з тими хто теж тут живе. Та й якщо чесно, то особиста зустріч набагато ефективніше для навчання, як в плані подачі інформації, так і в її сприйнятті. Велика кількість учнів з інших міст, які пройшли у мене онлайн навчання SEO просування і оптимізації сайтів, часто задавали мені питання, чому я не вчу в режимі оффлайн і чому я до сих пір не організував курси SEO просування в Санкт-Петербурзі.

І я вирішив виправити цю недоробку. Всім хто хоче зустрітися зі мною особисто, і пройти оффлайн курс SEO просування в СПБ тисніть на кнопку нижче і залишайте запит. Постараюся відповісти оперативно, виберемо зручний час і точно домовимося!

Мої особисті сайти які я просунув в ТОП

Завдяки SEO знань, всі свої інтернет проекти і бізнеси я просунув в першу десятку видачі Яндекс і Google. Загальна відвідуваність моїх сайтів перевищує 4000 чоловік на добу, а з потрібних мене ключовими словами, кожен WEB проект стабільно займає ТОП 3 пошукової видачі.

Мої сайти:

 1. «SEO просування від Анатолія Кузнєцова». Сайт про SEO просуванні, ви зараз перебуваєте на ньому.
 2. « Авіаманія «. Сайт про самостійні подорожі
 3. « СМК «. Сайт про будівництво
 4. « Толя-Пітерський «. Сайт про автомобілі

Крім сайтів я маю ще 4 канали на відеохостнге Ютуб:

 1. Авіаманія . Однойменний з сайтом канал про подорожі
 2. Толя-Пітерський . Канал про все що пов'язано з автомобілями
 3. СМК . Будівельний Ютуб канал
 4. SEO SPB . Канал про SEO просуванні в Санкт-Петербурзі

Як розумієте, в інтернет бізнес я прийшов всерйоз і надовго. Всі ці WEB проекти дозволяють мені заробляти і подорожувати по світу і не бути прив'язаним до одного робочого місця. Єдине, що мене обмежує, це лише точка доступу WI-FI.

Останнє моє робоче місце було з видом на Адріатичне море, а в даний момент я тільки повернувся з Таллінна і готуюся до вильоту в Будапешт. Ця інформаційна стаття була написана в салоні літака, під час перельоту з Талліна в Санкт-Петербург. Я намагаюся використовувати будь-який вільний час з максимальною користю для справи.

Подорожую я дуже багато (близько 7 разів на рік) і всі мої тріпи ви можете подивитися в Ютуб, на каналі Авіаманія (посилання вище). Такий щільний графік вносить корективи в оффлайн навчання, яке через мої часті перельотів було просто не можливо. Але я вирішив і це питання врегулювати і запланувати заздалегідь час особистої зустрічі зі своїми передплатниками і майбутніми учнями. Стаття з назвою «SEO просування Санкт Петербург» з'явилася не просто так.

Скільки коштує навчання SEO просування в Санкт-Петербурзі

З вартістю SEO навчання ви можете ознайомитися в моєму SEO магазині . Крім SEO уроків я проводжу аналіз сайтів на виявлення фатальних помилок заважають розкручування проекту. Це перше з чого потрібно починати будь-яке просування, щоб не втратити даремно гроші і час. Хто хоче навчитися просувати сайти самостійно, рекомендую до прочитання мої статті. Їх кількість на сьогодні перевищила 400 штук і постійно збільшується.

На цьому все, всім удачі і до нових зустрічей на сторінках мого сайту і оффлайн уроках по SEO просування в СПб.