SEO проти SEA - Порівняння -

Як порівняти SEO та SEA?

Як порівняти SEO та SEA

Можна легко створити враження, що два заходи SEO та SEA конкурують один з одним, оскільки обидва варіанти стосуються розміщення власної домашньої сторінки в Google. SEM (Маркетинг в пошукових системах) є найпоширенішим терміном для згаданих під-областей, які слугують пошуковою оптимізацією та рекламою в пошукових системах.

в SEA (Реклама в пошукових системах) є, як уже згадувалося, реклама за допомогою пошукової системи, тоді як SEO - це оптимізація, в якій Google заробляє як першу собаку з 95% часткою ринку в області пошукових систем в Німеччині немає грошей. SEA працює з рекламними кампаніями, називаними пошуковою мережею AdWords і оголошеннями в Медійній мережі, і має сильні сторони для швидкого досягнення бажаної мети. Він платить за клік, який потім переходить від декількох центів до декількох євро, наприклад, страхування або адвокатів. Контроль витрат регулюється фіксованим щоденним бюджетом. Google Analytics дозволяє легко зрозуміти, наскільки успішна кампанія під час кампанії.

SEO (Search Engine Optimization) - це поліпшення позиції рейтингу веб-сайту з відповідними ключовими словами (пошукові терміни) шляхом оптимізації на веб-сайті, а також за межами власної сторінки, бажано в топ-10 пошукової системи. Ця форма інтернет-маркетингу називається природною або органічною, яка зазвичай допомагає на практиці, особливо в побудові посилань, роблячи рекомендації (зворотні посилання) на інші домашні сторінки самостійно. Сила SEO полягає в довгостроковій перспективі. Після того, як ви зупинилися на пошукових термінах, приблизну позицію можна підтримувати за допомогою постійного побудови посилання. Для цього зазвичай один SEO агентство або потрібна ваша власна команда SEO. Ще одна перевага SEO полягає в тому, що витрати не залежать від отриманого трафіку (не за клік, як у AdWords), витрати обмежуються щомісячною платою для постачальника послуг SEO.

Слід зазначити, що обидва варіанти, SEO і SEA, мають свої переваги. На мій погляд, обидва вони добре доповнюють один одного. На початку, незабаром після створення веб-сайту або при першому використанні SEO, SEA має сенс, якщо він працює паралельно, тому що спочатку ви не отримаєте жодного трафіку через SEO, але вже SEA. Google AdWords може бути припинено через деякий час. Це варіант, якщо оптимізовані ключові слова на вашому власному веб-сайті потрапляють у провідні місця в топ-10 (кращі трійки) природним чином через роботу SEO. Перевагою паралельного запуску в довгостроковій перспективі є більша частка власного ринку в межах пошукової системи. Якщо ваш власний веб-сайт розташований як у першій з чотирьох оголошень AdWords, так і органічно, ви автоматично займаєте більше місця на першій сторінці результатів пошуку, що призводить до більшої видимості.

В основному, в прямому порівнянні SEO і SEA варто відзначити, що SEA є більш дорогим у довгостроковій перспективі, ніж SEO, тому що ви платите за кожен клік, так що для всього трафіку через AdWords, як уже згадувалося. З SEO, ви платите протягом декількох місяців, іноді навіть до року без чогось важливого відбувається. Це тоді інвестиційна фаза, але це явно вигідно, якщо SEO працює правильно. Він повинен розглядатися протягом багатьох років, а не протягом перших кількох місяців. В обох випадках важливо вибрати правильні ключові слова, це - все і кінцеве.У деяких випадках, не слід надто багато сподіватися на поле SEO, наприклад, кредит або MP3, тому що конкуренція занадто велика. Крім того, так звані загальні ключові слова (зазвичай описові терміни пошуку) ризикують високою втратою покриття.

Як порівняти SEO та SEA?