SEO проти SMO ​​проти SEM - процвітати Creative Group, LLC - процвітати Creative Group, LLC

 1. Що таке пошукова оптимізація (SEO)?
 2. Швидкий винос:
 3. Цілі успішного рейтингу SEO:
 4. Рекомендовані найкращі практики SEO:
 5. Що таке маркетинг у пошукових системах (SEM)?
 6. Швидкий винос:
 7. Рекомендовані кращі практики SEM:
 8. Що таке оптимізація соціальних медіа (SMO)?
 9. Швидкий винос:
 10. Рекомендовані кращі практики SMO ​​для вашого малого бізнесу:

Отже, ми подумали, що ми вирішимо те, що ми знаємо, що дуже важливо для наших клієнтів-підприємців малого бізнесу! Саме ці непристойні фрази, такі як SEO, SEM і SMO, і в чому різниця? Так що давайте почнемо з швидкого викладу кожного з них:

 1. Отже, ми подумали, що ми вирішимо те, що ми знаємо, що дуже важливо для наших клієнтів-підприємців малого бізнесу SEO означає пошукову оптимізацію
 2. SEM означає пошуковий маркетинг
 3. SMO означає оптимізацію соціальних медіа

Що таке пошукова оптимізація (SEO)?

Отримання реальних основних з вами попереду ... Пошукові системи, де ви йдете, щоб шукати в Інтернеті. Найпопулярнішою пошуковою системою є Google, інші - Yahoo і Bing. Таким чином, далі йде слово оптимізація. Те, що це слово означає, що маркетингові люди і письменники, які роблять контент для онлайн повинні написати це таким чином, який оптимізований в популярні слова і фрази, які ви хочете знайти в пошуковій системі.

SEO також оптимізує розробку веб-сайту (код), структуру навігації та її вміст для пошукових систем, які легко читають ваш веб-сайт і знають, для чого ви повинні займатися. Це те, що ми хотіли б описати як поточну стратегію, план написання та розміщення контенту на вашому веб-сайті та соціальних медіа, щоб ваш веб-сайт регулярно вносився до списку в пошукових системах.

Мета на практиці на належний пошук, оптимізація пошукової системи (SEO) полягає в тому, що ваш сайт розміщується в списку, коли ви шукаєте в Інтернеті (також відомий як ваш рейтинг) для теми, яку ви хотіли б знайти. Це продовжується, тому що ви хочете, щоб його покращили і продовжували знаходити пошукові системи, пересуваючись вище у списку показаних веб-сайтів.

Швидкий винос:

 • Пошукова система подібна до Google, Yahoo або Bing
 • Оптимізація - це написання вашого вмісту популярними словами та фразами, які ви хочете знайти в пошукових системах.
 • Рейтинг - це список, знайдений під час пошуку об'єкта в Інтернеті. Кожна людина працює над тим, щоб зайняти місце в першому місці, яке важко зробити, і займає багато роботи, яку ми робимо кожен день! 🙂

Цілі успішного рейтингу SEO:

Мета успішного SEO полягає в отриманні високопоставленого місця розташування на сторінці результатів пошуку пошукової системи (наприклад, Google, Bing, Yahoo тощо). Користувачі Інтернету часто не переглядають сторінки та сторінки результатів пошуку, тому місце розташування сайту на сторінці результатів пошуку має важливе значення для керівництва трафік до сайту. Чим вище сайт, звичайно, займає органічні результати пошуку, тим більше шансів, що сайт відвідає користувач.

SEO - це, як правило, набір найкращих практик для вмісту веб-сайту. Це схоже на форматування курсової роботи, яку ви повинні писати в школі. Якщо ви зробите ці найкращі практики для SEO, то ваш сайт почне показувати кращий рейтинг в результатах пошуку для тих тем, на які ви зосереджені.

Рекомендовані найкращі практики SEO:

 • Напишіть відповідний вміст для кожної сторінки веб-сайту, яка є творчою та цікавою для вашого сервісу та бренду.
 • Використовуйте ключові фрази, ключові слова та корисні плагіни для їх аналізу.
 • Використовуйте створення посилань: посилайтеся на кожну сторінку вашого сайту від однієї сторінки до іншої, посилаючись на інші внутрішні сторінки та публікації в блогах.
 • Використовуйте посилання на соціальні медіа на своєму веб-сайті та регулярно публікуйте посилання на сторінки соціальних мереж.

Що таке маркетинг у пошукових системах (SEM)?

SEM - це найпопулярніші маркетологи, якими ми користуємося, щоб позначити всі варіанти, доступні в Інтернеті, що використовують технологію пошукової системи, включаючи платні оголошення. SEM є частиною дослідження, розміщення вмісту, планування кампаній і оцінки позиції вашого сайту в пошукових системах. SEM також де маркетологи встановлюють бюджети, а ви платите за кліки. Це означає, що ви платите тільки за кожен клік з реклами на ваш сайт. На вашому веб-сайті ви можете налаштувати цільові сторінки лише для того, щоб ваші об'яви відстежували ці кліки ще глибше. Мета SEM полягає в тому, щоб розміщувати оголошення в "кампанії", які будуть показуватися тим цільовим клієнтам, які спеціально шукають ваші продукти або послуги в пошукових системах.

Швидкий винос:

 • SEM є частиною дослідження, розміщення вмісту, планування кампаній і оцінки позиції вашого сайту в пошукових системах.
 • Оплата за кліки означає, що ви платите тільки за кожен клік з реклами на ваш сайт.
 • Посадочні сторінки - це плата за клік «земля» га! Отримайте? Вони є гарною ідеєю для налаштування на вашому веб-сайті об'яви для відстеження цих кліків.

Цілі успішного SEM:

Таким чином, цілі для пошукової оптимізації, платних списків, і інші досліджені пошукові системи, пов'язані з інструментами для збільшення рейтингу, експозиції, і коли-небудь необхідного трафіку на ваш сайт малого бізнесу.

Маркетинг в пошукових системах - це шлях для бізнесу на ринок свого малого бізнесу в Інтернеті за допомогою таких інструментів, як платні списки, такі як Google Adwords та інші платні послуги, пов'язані з пошуковими системами. Хоча дві фрази здаються схожими, SEO і SEM є різними послугами, і SEM так само важлива, як SEO.

Багато людей починають з хорошого веб-сайту та інвестують у SEO, але не обов'язково виконувати інші важливі компоненти; і це пошуковий маркетинг.

Рекомендовані кращі практики SEM:

 • Використання аналізу ключових слів і ключових слів.
 • Пошукова оптимізація (SEO).
 • Створення об’яв і вмісту для місцевих оголошень і географічних оголошень.
 • Рекламні кампанії з оплатою за клік (PPC).

Що таке оптимізація соціальних медіа (SMO)?

Оптимізація соціальних медіа (SMO) сама по собі є процесом підвищення обізнаності про продукт, бренд або подію, використовуючи соціальні медіа для створення публічності.

Як це стосується SEO, який ви питаєте?

SEO стосується SMO, оскільки оптимізація коду веб-сайту, структури навігації та її вмісту заохочує більшу кількість користувачів читати та обмінюватися посиланнями на веб-сайти через соціальні медіа та сайти для мереж. SMO також включає використання інструментів, які допомагають фахівцям з маркетингу, таким як ми тут, у Thrive, які щоденно проводять цей процес для наших клієнтів.

Використання програмного забезпечення та оптимізованого веб-сайту для виведення на ряд платформ, як торгові точки, насправді є кістками SMO. Вилучення цього вмісту до спільнот генерує обізнаність про послугу, продукт, бренд або події. Типи соціальних медіа-платформ для оптимізації, наприклад, сайти соціальних мереж, такі як Facebook, Twitter, веб-сайти для обміну відео та сайти блогів. SMO схожа на пошукову оптимізацію, маючи ту ж мету, щоб створити трафік веб-сайту і підвищити обізнаність вашого бізнесу.

Швидкий винос:

 • SEO потрібно, щоб бути успішним з SMO.
 • Створення поінформованості та публічності для вашого бренду та бізнесу може здійснюватися через SMO.
 • Мета SMO - генерувати трафік для вашого веб-сайту та обізнаність для вашого бренду, подібно до SE).

Цілі успішного SMO:

Метою SMO є стратегічне створення цікавого онлайнового контенту, починаючи від добре написаного тексту до привабливих цифрових фотографій, графіки або відеокліпів, які спонукають людей займатися веб-сайтом і ділитися ним зі своїми контактами та друзями в соціальних мережах. Найпоширенішими прикладами залучення соціальних медіа є коментування публікацій, повторне твітування, обмін і просування контенту. Оптимізація соціальних медіа також є ефективним способом реалізації керування онлайн-репутацією (ORM), що означає, що якщо хтось розміщує погані відгуки про бізнес, стратегія SMO може гарантувати, що негативний відгук не є першим посиланням, яке можна знайти у списку пошуку результати двигуна.

Рекомендовані кращі практики SMO ​​для вашого малого бізнесу:

 • Інтегруйте інструменти спільного доступу на свій веб-сайт.
 • Зберігайте всі соціальні платформи відповідно до того самого вигляду, бренду, дизайну та інформації
 • Використовуйте відповідні ключові фрази на всіх платформах, а також на веб-сайті.
 • Бути соціальним по соціальному. Публікуйте, беріть участь і часто діліться.
 • Тримайте його професійним. Не дозволяйте офісі-офіцеру керувати всією онлайн-репутацією та помилками під час ризику.

Чому вашому малому бізнесу потрібні всі три акроніми з маркетингової оптимізації?

Оскільки сайти соціальних медіа обганяють телебачення як джерело новин для багатьох людей, організації новин стають все більш залежними від платформ соціальних медіа для створення веб-трафіку. Для того, щоб поліпшити рейтинг веб-сайту і ваш загальний трафік як лідер галузі для вашого продукту і послуги, оптимізований веб-сайт і соціальна присутність є обов'язковим. Відсутність належним чином побудованих і активних подібно до того, як залишити гроші на столі. SMO має бути фокусом для вашого малого бізнесу. Важливо бути залученим до відповідних соціальних аудиторій, робити внесок у розмови та розміщувати власні акції авторитетного контенту для своєї галузі.

По-друге, Google спокійно почав капітальний ремонт свого алгоритму пошуку. Це оновлення отримало назву Hummingbird через його швидкість і точність, новий алгоритм змінює спосіб, яким Google інтерпретує пошукові терміни і змінює вагу деяких факторів, які керують пошуковими рейтингами.

Соціальні акції є більш важливими в розрахунку рейтингів зараз, і вони здатні ще більше сприяти в найближчому майбутньому. Алгоритм Hummingbird оцінює якісний контент, який є актуальним, авторитетним і спільним. Отже, чим більше ваш вміст розділяється в соціальних мережах, тим вища його якість - і краще ви будете позиціонувати Google. Так дістатися до обміну, що речі! 🙂

- - -

Потрібна допомога у присутності в Інтернеті? Зателефонуйте нам у Thrive Creative Group прямо тут, в Clarksville, TN! Якщо телефонні дзвінки не зручні, ви також можете зв'яжіться з нами онлайн . Ми хотіли б розповісти вам більше про всі інші послуги, які ми пропонуємо. Ми готові допомогти Вашому малому бізнесу процвітати!

Що таке пошукова оптимізація (SEO)?
Саме ці непристойні фрази, такі як SEO, SEM і SMO, і в чому різниця?
Що таке маркетинг у пошукових системах (SEM)?
Отримайте?
Що таке оптимізація соціальних медіа (SMO)?
Як це стосується SEO, який ви питаєте?
Чому вашому малому бізнесу потрібні всі три акроніми з маркетингової оптимізації?