SEO-розширення для браузера SEO-tools

  1. Зустрічайте, SEO-tools
  2. Де скачати «SEO-tools»?

У кожного веб-майстра, а також людини, що займається сайтами, є свій набір «інструментів», який полегшує йому роботу в мережі. Вебмастера і SEO-оптимізатори щодня в своїй роботі використовують різні онлайн і оффлайн інструменти для тестування своїх і клієнтських сайтів. Про онлайн сервісах я ще як небудь розповім на своєму блозі.

Так ось, ситуації бувають різні: виникає необхідність визначити причини падіння швидкості сайту, простежити випадання сторінок з індексу, знайти причину поломки мікророзмітки, валідації HTML коду, перевірити сайт на мобілопрігодность (адаптивність), перевірити наш улюблений тИЦ, перевірити кількість беклінків і так далі і тощо.

Якщо ви нічого не зрозуміли, не турбуєтеся, блог молодий і я обов'язково торкнуся всі ці теми в подробицях Якщо ви нічого не зрозуміли, не турбуєтеся, блог молодий і я обов'язково торкнуся всі ці теми в подробицях

В результаті погодьтеся, що зберігати сотні закладок на різні сервіси перевірки вкрай не зручно. Набагато зручніше коли всі в одному місці і під рукою.

Я, як користувач браузера Chrome, одного разу задався питанням пошуку зручного плагіна (розширення) для Хрома щоб завжди мати можливість оперативно перевірити тІЦ і PR (тоді ще, коли PR існував) відвідуваних мною сайтів. Мені важливу роль відігравали в першу чергу саме ці функції. Якого було моє здивування, коли в величезному магазині розширень не було саме того що я шукав: звичайного, простого і зручного плагіна для швидкого аналізу сайтів. Те траплялися якісь кострубаті, то вимагали реєстрації, то зовсім - не працювали. Однак, ось уже довгий час користуюся одним і тим же розширенням і готовий порекомендувати його Вам!

Зустрічайте, SEO-tools

Зустрічайте, SEO-tools

Замість тисячі слів, просто подивіться на цей шедевр. Все чітко, коротко і по справі.

«Тепер помножте заощаджений час на цій операції на 90! Саме стільки інструментів містить остання версія розширення «SEO-tools». На відміну від популярного SEO-плагіна «RDS Bar», заточеного під швидке знімання пузомерок, «SEO-tools» виглядає практичніше, коли мова заходить про перевірку різних технічних параметрів сайту »- зі слів автора плагіна

Де скачати «SEO-tools»?

«SEO-tools» можна скачати в офіційних магазинах розширень браузерів для Opera і Chrome . Втім, розширення можна встановити на будь-який з браузерів на движку Chromium (наприклад, яндекс.браузер). А ось шанувальникам Mozilla Firefox не пощастило, розробник (до слова, один з модераторів на SEO-форумі - talk.pr-cy.ru) на сторінці розширення кілька разів говорив про збіжність, але віз, як то кажуть, і нині там.

До речі, з приводу автора плагіна, подвійно приємно усвідомлювати, що такий зручний і корисний інструмент зробив твій колега по форуму (я між іншим, один зі старожилів даного форуму).

Радий був поповнити Вашу колекцію ще одним корисним інструментом на кожен день Радий був поповнити Вашу колекцію ще одним корисним інструментом на кожен день