SEO розумні посилання - безкоштовні плагіни SEO Wordpress

  1. Девід Гуйю

При написанні / Коли ми створюємо веб-сторінку або блог в WordPress або в інших CMS, може бути цікаво інтелектуально пов'язувати частини вмісту (слова, фрази ...) статей з іншими посадами, що надають їм безперервність або більш детально. Уявімо, що в статті ми говоримо про " плагіни WordPress ", як це робиться в цьому, і ми включили посилання в слова CMS, що призводить до тексту, який пояснює "що таке CMS". Це приклад, цікавий, чи не так? Ми вважаємо, що, якщо таким чином читач може звернутися до посилань і пояснень, якщо вони не знають терміну або хочуть отримати більше інформації про тему або поняття. Насправді, це нічого дивного і, наприклад, у Вікіпедії кожна сторінка завантажується посиланнями на інших з бажанням збагатити читання, якщо це необхідно.

Це саме те, що робить SEO SMART LINKS, безкоштовний плагін WordPress для SEO і навігації, розроблений Володимиром Преловац, який також має переваги SEO, оскільки посилання сторінки користуються перевагами вхідних посилань , хоча насправді; є перевагою, яка є і буде піддаватися "тисячі" змін в алгоритмі Google, оскільки останні події в Google Penguin не змушують нас передбачити, що ця "неприродна" переоптимізація є точно вигідною.

Це саме те, що робить SEO SMART LINKS, безкоштовний плагін WordPress для SEO і навігації, розроблений Володимиром Преловац, який також має переваги SEO, оскільки посилання сторінки користуються перевагами вхідних посилань , хоча насправді;  є перевагою, яка є і буде піддаватися тисячі змін в алгоритмі Google, оскільки останні події в Google Penguin не змушують нас передбачити, що ця неприродна переоптимізація є точно вигідною

Тим не менш, для питання розширення інформації, збагачення читання і надання "позитивних доказів" користувачам блогу, цей плагін для WordPress нам дуже цікаво автоматично підключати ключові слова, фрази або повідомлення з іншими пов'язаними статтями. Певним чином, це спосіб замовлення запиту і керівництво користувача блогу, вказуючи, які теми (слова і т.д.) можуть продовжувати інформувати з веб-простору, створеного в WP, в якому він знаходиться.

Після завантаження плагіна, ви повинні встановити його з панелі адміністрування і налаштувати його (вибрати його), деталізуючи слова, які ви хочете зв'язати або вказавши їх за замовчуванням і максимальну кількість слів на повідомлення. Як простий (і вільний), як це.

Для завантаження SEO Smart Links ви можете перейти на плагіни WordPress безкоштовно це посилання

(Зображення SEO Smart Links - безкоштовні плагіни WordPress від © carlosseller - Fotolia.com)

Девід Гуйю

Генеральний директор SOCIALetic.com і ПОЧАТИ ЗАРАЗ. Lic. Publicidad, MKT y Com. Написано понад 5 000 прямих поштових кампаній і більше 4500 статей. www.linkedin.com/in/davidguiu/

Це приклад, цікавий, чи не так?