SEO, SEA, SEM, SMO ... Що це означає? - Acti

  1. SEO: пошукова оптимізація
  2. SEA: Реклама в пошукових системах
  3. SEM = Маркетинг у пошукових системах
  4. SMO: оптимізація соціальних медіа
  5. висновок

Чотири англійські абревіатури, SEM - SMO - SEO - SEA, часто повертаються, щоб посилатися на все, що обертається навколо пошукових систем. Хоча SEM і SEA, як правило, неправильно використовуються, тільки SEO регулярно призначається правому суб'єкту, тоді як SMO практично невідомий. Якщо ви трохи втратили на цю тему, хороша новина, ось просте і ефективне пояснення кожного з цих абревіатур вебмаркетингу.

SEO: пошукова оптимізація

SEO є абревіатурою для пошукової оптимізації, яка зазвичай використовується практиками для посилання на SEO. Це стосується всіх методів, які полягають у сприятливому позиціонуванні сайту або набору сторінок на перші природні або органічні результати пошукових систем, що відповідають цільовим запитам користувачів Інтернету.

Якщо можливо, отримана позиція повинна бути на першій сторінці, оскільки під час більшості запитів вона є єдиною сторінкою. У природному посиланні позиція виходить з оцінки, призначеної для сторінки алгоритмом пошукової системи на даному запиті. Це не є результатом платежу, здійсненого пошуковою системою.

Приклад : Ось результати пошуку за запитом "дешевий автомобіль". У фіолетовому кольорі результати індексуються на першій сторінці, швидше за все, в результаті так званих "SEO" дій.

SEA: Реклама в пошукових системах

SEA з'являється дуже рідко, але ці ініціали натякають на спонсоровані посилання або комерційні посилання, такі як Google Adwords. Це всі результати пошуку, які рекламодавці, можливо, заплатили за показ у певних виділених вкладках на сторінках результатів пошуку.

Приклад : у жовтому кольорі результати пошуку "спонсоруються" в одному пошуковому запиті. Ми можемо говорити про ці результати SEA.

Ми можемо говорити про ці результати SEA

SEM = Маркетинг у пошукових системах

SEM об'єднує всі методи для отримання маркетингового та комерційного прибутку від пошукової активності інформації в Інтернеті, яка працює в пошукових системах.

SEM відноситься до сімейства маркетингових пошукових систем:

- SEO (безкоштовний клік)

- Рекламні посилання або комерційні посилання (оплачені кліки)

Цей абревіатура іноді пов'язується лише із спонсорськими посиланнями, як-от Google Adwords, що є відновними. Таким чином, SEM об'єднує дві галузі, які є SEO та SEA.

Приклад : на одному і тому ж пошуку, всі результати у фіолетовий і жовтий, просто!

Приклад : на одному і тому ж пошуку, всі результати у фіолетовий і жовтий, просто

SMO: оптимізація соціальних медіа

SMO - це набір методів і дій, спрямованих на розвиток видимості та зображення веб-сайту або бренду в мережах або соціальних мережах.

Коли ви публікуєте посилання з вашого сайту на Facebook, Twitter або навіть у коментарі відео YouTube, ви робите SMO, можливо, не знаючи цього.

Приклад : ми публікуємо посилання на сторінки, присвячені тренінгу з нашого веб-сайту в Twitter.

висновок

У цих абревіатурах є одна спільна риса: всі вони відносяться до стратегій для збільшення видимості веб-сайту .