SEO Секрети Google не хоче, щоб ви знали

  1. Мета-теги та ключові слова є сміттям для Google, але вони можуть допомогти
  2. Потужні зв'язки мають вирішальне значення
  3. Google+
  4. 4. Немає кінцева секрет SEO

Мета-теги та ключові слова є сміттям для Google, але вони можуть допомогти   Ще в 2000-х роках мета-теги (ключові слова та описи) були пошуковим золотом

  1. Мета-теги та ключові слова є сміттям для Google, але вони можуть допомогти

Ще в 2000-х роках мета-теги (ключові слова та описи) були пошуковим золотом. Вони повинні були повідомити Google, що таке веб-сайт, а отже, допомогти рейтингу сайту. Але замість того, щоб використовувати ці інструменти для цієї мети, вони стали використовуватися для вставки неправдивої інформації. Страшні сайти змогли отримати високий рейтинг.

Потім Google був проінформований про цю проблему і оголосив, що більше не використовуватиме мета-теги для ранжирування елементів. Отже, тепер нічого, що ви поклали в цих областях, не вплине на ваш рейтинг.

Однак вони не є абсолютно марними. Коли клієнти / відвідувачі шукають вас, їхні очі переглядають мета-опис і все, що є в ньому, може бути фактором, який скаже їм, щоб натиснути на веб-сайті чи ні.

  1. Потужні зв'язки мають вирішальне значення

Важливою частиною будь-якого є створення посилання SEO , але справжній трюк - це вставка потужних посилань. Яка різниця? Ну, давайте порівняємо. Одна людина вставляє 100 посилань на своєму сайті до купа неважливих, не популярних блогерів. Друга людина має лише одне посилання, але на потужний сайт: The Huffington Post. Друга людина має кращий SEO. Все про якість, а не про кількість.

  1. Google+

Google хоче відняти владу від інших сайтів соціальних медіа, таких як Facebook. Для цього вони мають декілька стратегій. Одним із способів є використання Google+ для впливу на результати пошуку.

Google+ впливає на ваші персоналізовані результати пошуку, показуючи, чи хто-небудь з ваших друзів поставив +1, які відображаються. Крім того, Google іноді рекламує певний вміст на основі тих, хто в ваших колах Google+ і що вони шукали.

Google+ також розбудовує авторські права Google. Це спосіб пов’язати вміст, який ви пишете в Інтернеті, зі своїм обліковим записом Google+. Це полегшує користувачам пошук вмісту, написаного вами, і це робить ваш зв'язок набагато більш зручним для клієнтів, додавши зображення в Google+.

4. Немає кінцева секрет SEO

Справжній "секрет" SEO для отримання найкращих результатів пошуку - створення хорошого, якісного контенту, який люди хочуть читати і ділитися. Google в кінцевому підсумку живиться від людей, і люди ненаситні до змісту. Замість того, щоб зосередити всю свою енергію на оволодінні секретами SEO і трюками, зосередьтеся на написанні того, що люди хочуть читати і бачити.

Освоєння цих "seo secrets" і "трюків" може зробити вас професіоналом в Google ballpark. Але пам'ятайте, навіть якщо у вас є найкращий SEO в світі, це вміст, який люди читають, і вміст, який люди бачать. Якщо у вас є вміст, який люди не хочуть читати, він не матиме ніякого трафіку. Але ці поради допоможуть вам зрозуміти, що Google хоче бачити і що допоможе вам отримати найкращий трафік.

Яка різниця?